Actualiteiten: geen nieuws is ook nieuws

Geplaatst door Redactie Dagelijkse Standaard op 16 augustus, 2010 - 17:45

De publieken, hoeders der komkommertijd, pakken vanavond nog eens uit met wat reportages zonder enige nieuwswaarde. Netwerk zendt spraakmakende bijzondere reportages uit de afgelopen veertien jaar uit, vanavond een aflevering uit 2005. EenVandaag verrast ons voorts met de mededeling dat de ramp in Pakistan nog lang niet voorbij is. Joh.

Netwerk

'Mississippi Burning'

EenVandaag

Ramp Pakistan

Nova
Formatie: de sociale zekerheid
Verdeeldheid binnen het CDA

Reacties

Gielah (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 17:55

Iedereen moet nu juist kijken

Iedereen moet nu juist kijken vanavond!
In Nova zien we reacties op de oproep, die Dries van Agt heeft gedaan en bij Knevel en Van de Brink schuift ( zoals dat heet) van Agt hoogstpersoonlijk aan.

Emile Schrama (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 17:55

Staat het er nou echt? Gaat

Staat het er nou echt? Gaat NOVA over de verdeeldheid en onrust bij het CDA?

Jeetje, dat is voor de eerste keer, zeg! Als ze maar niet links worden...

Over een maand zal NOVA worden vervangen door Nieuwsuur. Weet u al dat zowel de linkse hoofdredacteur (Carel Kuyl), de gehele linkse NOVA redactie en de linkse presentatoren Twan Huys en Clairy Polak gewoon aan het programma verbonden blijven? En dan te bedenken dat deze operatie was begonnen om een neutraal, ik herhaal, neutraal actualiteitenprogramma te maken. De stiekeme linkse journalistiek zal gewoon doorgaan, dat geef ik u op een briefje.

tipo (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 18:00

Sterkte John Kuijt! U

Sterkte John Kuijt!

U heeft de minder prominente, maar vitalere meerderheid achter u.

Jan (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 18:11

@Emile Schrama Gisteren

@Emile Schrama

Gisteren betichtte je de NOS er (onterecht) van dat men geen aandacht had voor het initiatief "Wij staan achter het CDA". Nu is zelfs de initiatiefnemer hiervan uitgenodigd in de uitzending bij NOVA en ben je weer niet tevreden.

DSV (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 18:12

@Gielah op 16 Aug 2010 om

@Gielah op 16 Aug 2010 om 17:55
Daar mag ik niet naar kijken van mijn dokter.

Emile Schrama (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 18:17

@Jan: hoezo onterecht? Het

@Jan: hoezo onterecht? Het was zeer terecht want ze besteedden er geen enkele aandacht aan. Ten tweede, die zogenaamde verdeeldheid binnen het CDA waar heel bewust steeds op wordt gehamerd is een farce. Uit verschillende peilingen blijkt dat de achterban van het CDA in grote meerderheid (ca. 80%) geen enkele moeite heeft met de thans te formeren coalitie. Maar daar neemt de (linkse) pers natuurlijk geen genoegen mee. Die moeten peuren en porren....iets dat ze bij de formatie van een Paarspluskabinet ZEKER NIET zo herhaaldelijk hadden gedaan met de achterban van de VVD.

Gielah (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 18:18

Tja.... het zal voor niemands

Tja.... het zal voor niemands bloeddruk aanbevelenswaard zijn, maar misschien.... héél misschien hebben Kn. en v.d. Br. ditmaal iemand erbij uitgenodigd, die de oude antisemiet kernachtig van repliek kan dienen?
Die Theo Hiddema is helaas vorige week vrijdag al geweest... die lust van Agt rauw... met uitjes.

Emile Schrama (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 18:26

Wat denk jezelf,

Wat denk jezelf, Gielah...Theo Hiddema werd waarschijnlijk uitgenodigd omdat (zo zei hij zelf ook) er in Trouw een artikel had gestaan van de strekking "KvdB nodigen alleen nog maar gasten uit die tegen Wilders zijn".

Net nog even op de site van KvdB gekeken...nee, geen tegenpool van Van Agt. Wel Wilfried Genee, van wie bekend is dat hij een Wilders-hater is. In veel BNR uitzendingen liet hij dit steeds onomwonden blijken, zelfs zo erg dat veel luisteraars over hem gingen klagen.

tipo (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 18:29

Ik kan me niet herinneren dat

Ik kan me niet herinneren dat prominente oud-VVD-ers bij Nova werden uitgenodigd toen er over Paars+ werd onderhandeld. Alleen Wim Kok en Van Thijn kwamen langs om te vertellen dat de coalitie over rechts eerst serieus onderzocht moest worden.

Emile Schrama (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 18:31

Helemaal eens, Tipo...zoals

Helemaal eens, Tipo...zoals ik enkele minuten geleden ook al scheef.

Jan (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 18:55

@Emile Schrama Ik zei

@Emile Schrama

Ik zei "onterecht" omdat volgens een reactie van @Gielah bij een ander topic blijkbaar op zondagavond bij de NOS wel aandacht voor het "wij staan achter het CDA" initiatief is geweest.

Emile Schrama (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 19:35

Dag Casper, je kletst uit je

Dag Casper, je kletst uit je nek en begrijpt helemaal niets van mijn commentaar. Lees mijn reacties voor je weer wild om je heen gaat slaan. Ik denk dat ik jou aan het rijtje forumtrollen toevoeg, want iemand die zegt: " je loopt weer ouderwets scheldend om het punt heen" ...die maakt stemming, die liegt en kent helemaal niets van mijn commentverleden. Dag, Capser....

@Jan: O ja? Waar dan? Ik heb vrijwel alle NOS uitzendingen gezien en ook Teletekst en de NOS website gevolgd. Geen enkele mededeling. Het was zo opvallend omdat de volkskrant er wel melding van maakte. Je hebt kennelijk iets heel stellig geroepen op basis van hearsay, maar kunt het niet met feiten staven. Waarom ben ik niet verbaasd?

Michael van der Galien (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 19:43

Wij wensen Caspar veel

Wij wensen Caspar veel plezier in het spamfilter.

Jan (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 20:12

@ Emile Schrama Ik bracht

@ Emile Schrama

Ik bracht het punt niet stellig, maar tussen haakjes, wellicht was een ? en een verwijzing naar het andere topic daarbij beter geweest. Ik baseerde mij op een comment van @Gielah omdat ik op dit punt geen enkele reden had om aan haar te twijfelen.

Gielah (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 20:15

Mag ik Jan even te hulp

Mag ik Jan even te hulp komen, Emile?
Ik ben een fanatiek radioluisteraar, ook wel eens in de nachtelijke uren en ik hoor zéker altijd het programma 'Met het oog op morgen'.
Ik heb het in elk geval bij de radio nieuwsdienst gehoord.
Wat mij weleens opvalt bij nieuwsberichten 's nachts, is dat zo'n bericht de volgende dag niet terugkomt.
Na 6 uur is het foetsie.
Dat heb ik al een paar keer gemerkt.
Of 'Met het oog op morgen' het ook besprak zóu kunnen, maar ik kan daar geen eed op doen.

tipo (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 22:51

Wat zei Bart van Winsen

Wat zei Bart van Winsen (CDA-Euregio) in Nova nu over buitenlanderhaat en rascisme? En wat heeft dat met de PVV te maken?
De halve PVV-fractie is met een buitenlandse getrouwd... Wat een tendentieuze domoor...

Emile Schrama (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 22:55
Emile Schrama (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 23:00

Ja, Tipo...en een kwartier

Ja, Tipo...en een kwartier lang aandacht voor het Eurregio bezwaartje...maar slechts 3 minuten voor Kuyt, terwijl 80% van de achterban voor deze coalitie is. Twan Huys speelde ook nog even aangever door te zeggen dat wij economisch afhankelijk zijn van Duitsland (en dus moeten oppassen). Typische NOVA retoriek. Aan Kuyt werd ook nog zes keer gevraagd of het wel CDA leden waren die reageerden en of hij dat had gecontroleerd. Waar was NOVA met diezelfde vraag toen dat andere initiatief ontstond en er handtekeningen binnenkwamen?

Blijft het belangrijkste punt dat er een enorme verdeeldheid wordt gesuggereerd door NOVA die er helemaal niet is. Een ruime, ruime meerderheid van de CDA achterban steunt de onderhandelingen.

tipo (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 23:13

@Emile Schrama De marginalen

@Emile Schrama
De marginalen binnen het CDA worden door de PO gepoederd en mooi uitgelicht op het schilde geheven, terwijl de nuchtere meerderheid van het CDA bleekjes vanuit een studentenkamertje onder een hoogslaper vandaan vlug hun zegje mogen doen.

Maar John Kuijt zei het prima. Hij mag sowieso blij zijn dat Nova hem aandacht geeft, ook al is het onterecht als ware hij een 'underdog'.

Die andere petitie was pverigens ook ondertekenbaar door niet-CDA-leden.

Jan (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 23:26

@Tipo, Emile Bij het anti

@Tipo, Emile

Bij het anti onderhandelen initiatief wordt wel een duidelijk onderscheid gemaakt tussen leden en niet leden, waardoor het in een oogopslag duidelijk wordt hoeveel en welke leden hebben gereageerd. Bij het initiatief van Kuyt ben je wel een middag bezig om uit te zoeken hoeveel en welke CDA leden hebben ondertekend. In dat opzicht vind ik de vraag van NOVA wel legitiem.

Emile Schrama (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 23:38

Dat zou kunnen, Jan...maar is

Dat zou kunnen, Jan...maar is er een kritische vraag geweest van de MSM of die ja-stemmers zijn gecontroleerd? Die vraag heb ik nergens gelezen. Bovendien, er zijn nogal wat enquêtes geweest die aangeven dat een ruime meerderheid van de CDA achterban geen bezwaar heeft tegen deze coalitie, met een zelfde redenering als door Verhagen wordt gehanteerd. Het is dus heel goed om te veronderstellen het wel meevalt met die tegenstand. In plaats daarvan vergroten de media het smaldeel bezwaarmakers met groot plezier uit.

tipo (niet gecontroleerd) op 16 augustus, 2010 - 23:46

@Jan Het 'anti-onderhandelen

@Jan
Het 'anti-onderhandelen initiatief' had in de Trouw al toegegeven helemaal niet in staat te zijn om te controleren of ondertekenaars wel CDA-lid zijn. Dat is namelijk niet openbaar bekend.

Jan (niet gecontroleerd) op 17 augustus, 2010 - 00:05

@Emile Je hebt hier zeker

@Emile

Je hebt hier zeker een punt, de berichtgeving is absoluut eenzijdig. Maar het is nu eenmaal leuker om te stoken in een partij dan te beamen dat alles goed loopt.

Wat betekend overigens MSM. Op wikipedia kom ik tot de volgende mogelijkheden, maar ik ga ervan uit dat de juiste hier niet bijzit:

Msm kan verwijzen naar:

Maastricht School of Management,
Methylsulfonylmethaan
Mouvement Social Mahutu
Modelspoor Magazine
Miami Sound Machine
MSM: mannen die seks hebben met mannen, zie homoseksualiteit

DSV (niet gecontroleerd) op 17 augustus, 2010 - 00:13

Mainstream

Mainstream Media.

Mainstream media, or mass media, is generally applied to print publications, such as newspapers and magazines that contain the highest readership among the public, along with television and radio stations that contain the highest viewing and listener audience, respectively. This is in contrast to various independent publications, such as alternative weekly newspapers, specialized magazines in various organizations and corporations, and various electronic sources such as podcasts and blogs (Though certain blogs are more mainstream than others given their association with a mainstream source).

http://en.wikipedia.org/wiki/Mainstream

tipo (niet gecontroleerd) op 17 augustus, 2010 - 00:13
Emile Schrama (niet gecontroleerd) op 17 augustus, 2010 - 00:56

LOL@Jan!...leuke

LOL@Jan!...leuke alternatieven.

Esther (niet gecontroleerd) op 17 augustus, 2010 - 23:31

@Emile: Helemaal eens dat de

@Emile: Helemaal eens dat de uitzending tendentieus was, maar ik wil toch even opkomen voor Twan Huys. Zijn voorkeur mag links zijn, maar ik hoor hem toch regelmatig in NOVA ook kritische vragen stellen aan de linksers. Ik kan zo geen voorbeeld noemen, maar ze zijn er wel.

ilona (niet gecontroleerd) op 20 augustus, 2010 - 15:12

Moed aan de oude garde: ’Wij

Moed aan de oude garde: ’Wij staan voor onze grondrechten’

„Wij, leden van het Christen-Democratisch Appèl, staan pal voor onze grondrechten. Daarom spreken wij ons uit tegen een regeringssamenwerking, ....,, petitie groep CDA'ers

Turkse infiltratie in CDA: Turkse CDA-kandidaat C. Coruz was circa 13 jaar lang bestuurslid was van de fascistische organisatie S.O.T.A. die zelfs Hitler-aanhangers uitnodigde: de Grijze Wolven, Turkse bewonderaars van Hitler. Een bestuurslid van de S.O.T.A. met nog meer Turken drong door in de TK-fractie van het CDA. Veel turken die zelfs anti- Christelijk zijn, zijn nu invloedrijke personen geworden binnen CDA. Nihat Ulusoy uit Schiedam, Ahmet Taskan van CDA Utrecht, Alaattin Erdal, deelraadslid van Charlois in Rotterdam: Deze Turkse CDA leden zijn anti-Westers en pro-islamitisch. Islamitische Stichting Nederland (ISN), die het merendeel van de Turkse moskeeën in ons land beheert, Diyanet die namens Turkse overheid moskeen bouwt, Islamitische organisaties die de rechten van de Christenen in Turkije ontkennen zijn nu representatief binnen CDA. Schokkend dat de petitie organisatoren opgestoken zijn door dit soort gevaarlijke elementen die onder leiding van de externe mogendheden opereren. Toenemende invloed van islamieten in CDA is nu voelbaar. PVDA, N. Albayrak, rechterhand van Cohen en Cohen wilt opengrenzen voor de massa Moslims, F. Koseroglu aan de top van D66 en Petchold grote voorstander van massa immigratie!. Turkije wilt alleen die opengrenzen, verder niks!. Voor de Turken is EU lidmaatschappij alleen een middel voor de heilige massa immigratie naar zwakke Europa. Grote vijand van de Christenen organiseert hier zijn infiltranten en onderdrukt gelijktijdig de christenen van Turkije. Kijk om u heen, overal, in ieder moslimgestuurde land worden christelijke mensen verjaard, vermoord en getreiterd. Met name in het Midden-Oosten, in landen als Libanon, Turkije, Syrie en Egypte lijden christenen, worden zij vervolgd, geterroriseerd en verjaagd. Waar is onze petitie groep gebleven? Hoor jij iets over de brutale vervolging van de christenen?
Je hoort nu niks van deze splintergroep over de executies van de Iranese vrouwen. Hoor jij iets van de CDA Turken over bv, schending van de mensenrechten: discriminatie etniciteit en religie van niet-moslims, christenen, joden, atheïsten, vrouwenonderdrukking, uithuwelijken van zeer jonge kinderen, polygamie - doodstraf op afvalligheid van het geloof, bloedwraak, het uitoefenen of gedogen van radicalisering, extremisme. CNV en FNV vrouwen hebben nog steeds hun heilige hoofddoek brigades, terwijl miljoenen vrouwen dit vlagje willen weggooien voor hun vrijheid...Deze brigades zijn de vakbonden van Moslims geworden. Je hoort nu niks van deze brigades over de geweld tegen de Iranese vrouwen.
 Iraanse vrouwen tot dood veroordeeld door steniging zegt niks bij de Hoofddoek vakbonden!!!.
Hoor jij wat van CNV vrouwen over de schending van de mensenrechten: discriminatie etniciteit en religie van niet-moslims, christenen, joden, atheïsten, vrouwenonderdrukking, uithuwelijken van zeer jonge kinderen, polygamie, doodstraf op afvalligheid van het geloof, bloedwraak.... Dit is echt vals: CDA is van begin af een belangrijke doelwit van Turkije geweest, vanuit Ankara wordt alles nauwkeurig bijgehouden, wie en welke mogelijke posities? Zelfs de gemeenten zijn het doelwit geworden.! De CDA, dankzij de infiltratie is of bijna van de pot gerukt of van God verlaten. De gevolgen van de infiltratie zijn rampzalig voor de Nederlandse bevolking. Dit splintergroep, product van jarenlange infiltratie binnen CDA heeft geen enkele achting voor de Nederlanders. Een christen-democratische partij heeft niets bij de infiltranten te zoeken, wel bij de Nederlandse burger. Een nieuwe onheilige alliantie met de huidige non-integrale Moslims is echter desastreus.

Moslims wijzen de normen en waarden van Nederlandse cultuur af. Geen westerse namen, nooit naar een Christelijke kerk of synagoog, geen Nederlandse TV, vlag, volkslied, geen Nederlandse normen en waarden! Moslims hebben geen enkele binding met de Nederlandse cultuur en rechtsorde, die voor hen gewoon niet bestaan. Dat zijn hoogstens tijdelijke zaken, die zij moeten ondergaan in afwachting van de oorlog en uiteindelijke heerschappij. Sinds meer dan 40 jaar zijn er in Nederland circa 640 000 Moslims geboren en geen enkele kind heeft een westerse naam gekregen. Is dit wat die petitie organisatoren integratie of niet gepolariseerde samenleving noemen? De macht van een beweging wordt bepaald door het aantal aanhangers en hun wil om die macht te gebruiken. De islam zorgt door een hoog geboortecijfer voor een steeds groter aantal aanhangers en heeft de wil om daar gebruik van te maken. Inmiddels zullen de moslims verder zijn gestegen en wij verder gezakt. Het geboortecijfer in Europa daalt gestaag verder.
Europa telt steeds meer moslims, die weinig ophebben met democratie en vrijheid, die daardoor steeds meer onder druk komt te staan. Tot dat moment proberen zij een gematigd en vredelievend imago te presenteren. Willekeurig gaan ze in allerlei partijen zitten. Intussen misbruiken zij ieder middel om hier een islamitische meerderheid te vormen door middel van : Beroep op de grondrechten m.b.t vrijheid van discriminatie, vrijheid van godsdienst, vrijheid van meningsuiting, vrijheid van onderwijs, vrijheid van vereniging. Deze principes en rechten erkennen zij niet voor anderen, maar worden voor henzelf met veel kabaal opgeëist. Zelfs een kind van 7 jaar zegt ""Marokko is mijn land"". Zij is hier geboren. Haar opa/oma wonen al 40 jaar hier, spreken geen woord Nederlands, haar moeder is hier geboren, spreekt redelijk Nederlands maar hoofdzakelijk Marokkaans en zit dik in de kleren, hoofddoek, haar zusje van 11 begint al Marokkaanse jurken te dragen. Als ze snoep komt bietsen vraagt ze of er varkensvlees inzit. Zij heeft het altijd over wat niet mag voor Allah. Deze familie voelt zich met Nederlandse uitkering en paspoort niet Nederlands(er). Turkije zal altijd een thuis haven zijn voor alle turken, ongeacht haar/zijn generatie. De betrokkenheid van Turkije naar zijn mensen toe waar dan ook ter wereld is de kracht wat Turkije heeft om zoveel volkeren te onderwerpen aan de islam...
En nu over het zeer kwalijke en duivelse karakter van de islam hoor je die oude garde niet! Accepteert de islam de andere religies als volstrekt gelijkwaardig? Accepteert de islam een strenge scheiding tussen moskee en staat? Accepteert de islam het recht van een individu om het geloof vaarwel te zeggen? Is de islam een voorstander van democratie naar westers model? Je hoort niks over al die christenen die overal in de wereld vervolgd worden door moslims. Deze CDA leden willen de grondrechten o.a. vrijheid van godsdienst garanderen voor moslims in Nederland. Dus vrijheid garanderen voor een "godsdienst/politieke ideologie" die geen andere godsdienst naast zich duldt! Bovendien is het de islam die iedere niet-moslim op de wereld uitsluit. Zij moeten zich alsnog bekeren of anders gedood worden. Gemakshalve vergeten de ondertekenaars van het manifest dat de islam volledig in strijd is met de Universele verklaring voor de Rechten van de Mens, niet alleen met de grondrechten ven Nederland...De islam is wel degelijk een ideologie en religie die uiteindelijk onze vrijheden wil aantasten. De fanatieke aanhangers van deze religie misbruiken de hen gegeven vrijheid om uiteindelijk onvrijheden te verkondigen en in te voeren.
De islam is een krijgslustige godsdienst die andere godsdiensten 'te vuur en te zwaard' bestrijdt. Nederlandse christenen die over pakweg 25 jaar nog in vrijheid hun geloof willen belijden, zouden dus juist voorstander moeten zijn van de immigratiestop uit islamitische landen.
Christelijke "Prominenten" hebben het steeds over "grondrechten, bij elkaar houden, minderheden beschermen etc..", Hoe kom jij aan zo'n islamitische minderheid die van den vreemden ontstaat, grotendeels via illegale immigratie, importbruiden van neef/nichtjes concentreert zich hoofdzakelijk op het feit dat misbruik wordt gemaakt van de mogelijkheden om naar Nederland te komen, vooral bij migratie uit landen als Turkije, Marokko en Somalië: Het gaat om het kunstmatig vergroten van de islamitische bevolking, voornamelijk Turken en Marokkanen die hier geïsoleerde machtsblokken gaan vormen die zich door huwelijksmigratie en hoge geboortecijfers snel uitbreiden en hele wijken en steden overheersen en daarna uit moet groeien tot een meerderheid, die met geweld of democratische middelen ons land moet onderwerpen aan de islamitische landen. Weer zeuren over polarisatie: Helaas is het juist de oude garde die de islam steunt en financiert. Oude garde met zijn utopie is de beste polariseerder. Naïeve kliek die gevaarlijke verwachtingen opwekt heeft geen gemeenschappelijke informatie. Moslims zijn per definitie polaire t.o.v. Europeanen en groei is altijd uit elkaar! Ze blijven polaire, dit is niet nieuw, niet veroorzaakt door een politieke partij, het is sinds 1400 jaar zo geweest. In Zwitserland is er geen anti-islamtische partij, maar toch zijn ze niet minder agressieverder dan hier. Daar bouwen ze ook hun apartheid. In Nederland 640 000 Moslim kinderen geboren en geen enkele heeft een Nederlandse naam gekregen? Splintergroep, pro islamitische Christenen, corrupte prominenten, denken juli dat deze Moslims vergrijzing probleem gaan oplossen? Stop met die demagogie. Moslims komen niet naar Nederland, omdat ze ons een-warm-hart-toedragen , nee aanpassen is er niet bij , maar wel het veroorzaken van maatschappelijke - en sociale onrust. Het probleem van die dwaze, loze mantra is dat er nooit geen echt, op vertrouwen gebaseerd "bijeen" is geweest. Ten diepste willen en mogen moslims (= onderworpen ... enkel aan haatbaard nr 1 Mohammed ) niet assimileren, bijeenzijn met niet koosjere westerlingen. 
Als zij zo voor hun grondrechten staan, dan moet het hen toch pijn doen hoe de grondrechten voor verschillende groepen verschillend worden toegepast? We zien zelfcensuur door musea, journalisten, spotprenttekenaars op last van de zgn. gevoeligheden van moslims; we zien gescheiden gemeenteloketten voor man en vrouw t.b.v. moslims, nota bene in gebedshuizen; we zien hoe anders- en niet-gelovigen, vrouwen beschimpt door moslims; we zien (dreiging van) geweld tegen de rechtstaat en diezelfde grondrechten uit naam van de islam; Jezus mag worden beledigd, maar oh wee als je iets over Mohammed hebt te zeggen.
Hier is sprake van een ondemocratische actie van een stel ongelooflijke naïevelingen, stuk voor stuk nog met een fopspeen in de mond en onvoorstelbaar dom. Het CDA openstellen voor Islamieten die grootste vijanden van de Christelijkheid zijn? De islam, dat is een politieke stroming die per definitie ondemocratisch is. Lees de koran er maar eens op na en lees en hoor de uitleg van de imams en ayatolla's maar eens. De Islam streeft uitdrukkelijk naar een dictatuur. De koran roept op tot oorlog, tot het uitroeien van "ongelovigen"; heeft letterlijk een broertje dood Christenen, Boeddhisten, Hindoes, agnosten, atheïsten en vooral aan Joden.
Het behouden van de fundamentele waarden van onze democratie is vele malen meer waard dan de Moslimlanden politiek of olie geld...Je moet juist staan voor de vrijheidsrechten van alle Nederlanders.
Deze CDA leden zijn druk doende hun eigen belangen veilig te stellen dat is duidelijk. Als ze namelijk bezig zouden zijn met algemene landsbelangen dan hadden ze het beleid van hun partij ten aanzien van bijvoorbeeld door de externe mogendheden gesteunde massale moskeebouw, anti-Nederlandse islamscholen en kwaadaardige Islamitische hersenspoeling bij de jeugd wel veroordeeld. Deze groep moet zich schamen. Ze zeggen dat ze christen te zijn maar in werkelijkheid voor geld en macht te gaan is een veel groter kwaad.