Klik hier als u meer wilt lezen over ons privacybeleid en gebruik van cookies.

(Niet meer tonen)

"Het vredesplan van Obama"

Geplaatst door Nick Ottens op 4 juni, 2012 - 15:59

Sander van Hoorn, die voor de NOS in Damascus zit, heeft het nu al een paar dagen over het "vredesplan van Obama." Misschien dat het in Syrië groot nieuws is, maar hier in West-Europa noch in Amerika is er bijzonder veel aandacht aan besteed. Reden: er is geen vredesplan. President Obama schijnt enkel met het idee te spelen dat Assad, net als de Jemenitische president Saleh, naar het buitenland verdwijnt, zonder dat hij voor zijn misdaden wordt vervolgd. Een weinig heldhaftige oplossing, maar wellicht de enige manier om die dictator weg te krijgen. 

Toch een beetje vreemd dat Van Hoorn elke journaaluitzending aangrijpt om het plan onder de aandacht te brengen. Maar ja, kritiek op de Grote Obama is de publieke omroep sowieso vreemd.

Reacties

Oscar op 4 juni, 2012 - 17:29

Hoe Obama denkt over 'vrede'

Hoe Obama denkt over 'vrede' hebben we gezien in Libië. Barack Obama is een oorlogsmisdadiger en ook nog een dief. Barack Obama hoort in de bak.

© 2009 - heden Dagelijkse Standaard. Alle rechten voorbehouden.