Klik hier als u meer wilt lezen over ons privacybeleid en gebruik van cookies.

(Niet meer tonen)

Zeilmeisje Laura Dekker gestalkt door 60-jarige pedo

Geplaatst door Michael van der Galien op 20 juli, 2012 - 10:15

De 60-jarige pedofiel Gerard W. heeft 'het zeilmeisje' Laura Dekker een jaar lang gestalkt. Hij stuurde haar onder andere rare emails en een door hem gemonteerde naaktfoto.

Vader Dick Dekker waarschuwde zijn dochter verscheidene malen voor de man.

W. stond gisteren terecht voor misbruik en kinderpornobezit. Eén van zijn slachtoffers, ene Saskia, vertelt aan het AD hoe hij haar misbruikte:

De man bekende op blonde, blanke meisjes van 10 tot 12 jaar met een balletfiguur, te vallen. Hij ontdekte het ruim twintig jaar geleden toen hij met zijn vrouw op vakantie was in Zeeland. Daar op de camping kwam hij Saskia tegen. 'Ik zag hem een beetje als een fijne opa,' zei ze. Tot hij naast haar ging liggen en zijn hand in haar broekje deed. Saskia was toen 9 jaar.

Sindsdien heeft W. bewust meisjes van die leeftijd opgezocht. Eerst in het park en bij het zwembad, later op het Internet (met name via Hyves). Eén van die meisjes heette... Laura Dekker.

Vorig jaar begon hij haar rare emailtjes te sturen. Een voorbeeld:

"Laura als je dus ergens mee zit, schaam je nergens voor. Ik ben monteur met veel jonge jongens in opleiding en ik val niet op jongens, dat is wel jammer (haha)".

Uh, ja. Ha-ha. Hilarisch inderdaad, sicko.

Een ander en zo mogelijk nog zorgwekkender voorbeeld:

En wat later stuurt hij haar een foto die hij had gevonden op internet, met het hoofd van Laura Dekker gemonteerd op een naakt lichaam. 'Gelukkig goed te zien dat het nep is (...). Niet dat ik zo'n foto van je nodig heb hoor, daar heb ik andere sites voor en contacten.'

Combineer deze emails met het feit dat W. het zeilmeisje opzocht bij de tewaterlating van Guppy en het is volstrekt helder dat hij plannen met d'r had.

Nu is het trieste dat, zoals Bert Brussen vanmorgen ook al opmerkte op Twitter, dat Dekker feitelijk totaal machteloos stond. De politie doet hier vrijwel niets tegen. 

Zoals ook duidelijk wordt uit de eis van het OM. De officier van justitie wil namelijk dat de rechter W. veroordeelt tot twee jaar cel, waarvan 8 maanden voorwaardelijk. Het is een bespottelijk lage straf: dit eis je als iemand een auto steelt, niet als hij meisjes misbruikt en stalkt, en kinderporno in zijn bezit heeft. 

Tweede Kamerleden die meelezen moeten maar eens in actie komen. Pedofilie Kindermisbruik en stalking moeten veel harder bestraft worden, zeker als het in 't om stalking van een minderjarige gaat. Parasieten als W. mogen er niet met twee jaar, waarvan acht maanden voorwaardelijk, vanaf komen. Zorg ervoor dat dit soort lieden minstens 10 jaar in de bak belanden, en dat zij chemisch gecastreerd kunnen worden.

Foto: Wikimedia Commons / Savyasachi.

Reacties

Oscar op 20 juli, 2012 - 10:40

@ Michael van der Galien

"Pedofilie en stalking moeten veel harder bestraft worden..."

Pedofilie bestraffen? Seksueel misbruik dient men te bestraffen, maar waarom in vredesnaam pedofilie bestraffen? En wat betreft stalking, daarvan is het nog maar de vraag of er inbreuk wordt gemaakt op iemands lijf of goed. Het probleem is dat er openbare wegen in Nederland zijn. In een geprivatiseerde samenleving zou stalking veel beter aangepakt kunnen worden.

"Zorg ervoor dat dit soort lieden minstens 10 jaar in de bak belanden, en dat zij chemisch gecastreerd kunnen worden."

Op grond waarvan? Op grond van seksueel misbruik of op grond van het zijn van een pedofiel en het versturen van rare e-mails.

alphie72 op 20 juli, 2012 - 10:52

Tekenen en doorsturen AUB

wederom een reden om de onderstaande petitie te tekenen al is het alleen maar als afschrikmiddel tegen dit soort mensen. Ouders moeten de middelen in handen krijgen om hun kinderen te beschermen. Het recht van een kind om tegen dit soort mensen beschermd te worden moet zwaarder wegen dan het recht op privacy.

http://registerzedendeliquenten.petities.nl/

Frits B op 20 juli, 2012 - 10:55

Ik ben het zowaar met Oscar eens.

Pedofilie is op zich een geestestoestand, waarvan niemand last heeft totdat de pedofiel zich werkelijk aan een kind vergrijpt. Hetzelfde geldt voor stalkende emails: daar heb je in principe een delete-knop voor. Ik krijg regelmatig mails van instellingen die zich aan mij opdringen; moet ik die instellingen aanklagen en laten straffen? Welnee, gewoon weggooien.

Daar zit ook het probleem voor de politie. Zolang niet werkelijk iemands lijf en goed worden aangetast kan ze weinig doen. Het is al heel wat dat gluurders bestraft kunnen worden. 

Overigens heeft de man zichzelf aangegeven, om te voorkomen dat zijn gedrag uit de hand liep. De Dekkers hebben geen aangifte gedaan; dat levert meer ellende op dan negeren. 

Michael van der Galien op 20 juli, 2012 - 11:00

Oscar: excuus voor de

Oscar: excuus voor de onduidelijkheid. Het gaat mij natuurlijk om actieve pedofilie, ie. kindermisbruik, niet om de pedofilie zelf (een pedofiel die zijn impulsen negeert is geen probleem, me dunkt).

Gielah op 20 juli, 2012 - 11:22

Egoïsme in het kwadraat.

Ik heb sowieso geen greintje begrip voor mensen, die zich aan een ander - die daar niet van gediend is - opdringen... alsof hún wensen voor een ánder zo verschrikkelijk belangrijk zouden moeten zijn.

Wie denken ze wel dat ze zijn?

Dat geldt ook voor een bepaalde categorie zwáár irritante en dommige mannen, die ieder 'nee' van een vrouw blufferig en zelfgenoegzaam als 'eigenlijk een ja' wensen op te vatten,

maar dat geldt zéker en nog véél meer  voor een volwassene, die achter kinderen aangaat.

Pedofiel of niet.... gevoelens of niet.....men kan wéten dat men zich in dat opzicht beheersen MOET.

Een pyromaan kan óók niet brandstichtend door het leven trekken, een agressief figuur kan ook niet iedereen, die toevallig zijn misnoegen opwekt op de bek slaan en wie graag dure spullen heeft, maar niet genoeg verdiend om die zelf te bekostigen, dient gewoon met minder luxe genoegen te nemen.

Daar gaat niemand dood van... en gevoelens hóeven niet altijd bevredigd te worden, zeker als ze maatschappelijk verd**d ongezond en lastig zijn.  

Wát iemand ook voelt of wenst... de medemens is er niet om dat  gedienstig op te hoesten en aan te leveren!

Sommige dingen krijgt men ten geschenke... óf niet......en in dat laatste geval moet men gewoon zonder. 

Dat is al zo zolang de wereld bestaat... alleen doet men in deze tijd altijd net.. of niet meteen je zin krijgen zo ontzéttend ongezond zou wezen.  

Gelukkig heeft deze man zichzelf aangegeven.

Maar .....wél een jaar te laat!

Een jaar geleden wist hij vast en zeker ook al heel goed, dat hij zichzelf en zijn niet-koshere gevoelens de baas moest blijven en er Laura ( en andere kinderen....) niet mee lastigvallen.  

De man is een super-egoïst.

Die geopperde twee jaar lijken mij dus zéér terecht.

Jammer dat hij niet naar een gevangenis in de VS kan.

De medegevangen daar hebben ... zo lees ik nogal eens.... tamelijk drastische methoden, om iemand aan zijn verstand te peuteren dat opgedrongen 'avances' echt niet zo plezierig zijn voor het lijdend voorwerp.

Dat iemand 60 (!) jaar moet worden... en dan nóg dit soort basisregels niet geleerd hebben!  

Het artikel vermeldt ook nog een echtgenote.

Mogen wij hopen, dat die reeds lang geleden aan haar kuierlatten getrokken heeft?

Fenrir op 20 juli, 2012 - 11:49

Nederland pedoland...

oké, ik weet dat het een goede zaak is dat er de laatste tijd veel kindermisbruikende pedo's worden opgepakt en dat het in andere landen beter schijnt te zijn maar,

dat komt waarschijnlijk omdat er geen actieve jacht op onmensen word gemaakt in die landen of het nieuws komt daar niet naar buiten.

ZIEK word ik ervan, ik had nooit geweten dat dit land zoveel bedorven zielen (demonen) zou kunnen tellen.

Om de week (soms om de dag) komt er weer een smerige verhaal naar buiten over smerige onmensen en ik ben bang dat dit nog maar het topje van de ijsberg is.

Ze moeten vogelvrij worden verklaart.

GEEN GENADE.

DonnaDolce op 20 juli, 2012 - 12:36

Verplicht

Verplichte chemische castratie.

Walgelijk die smerige mannetjes die niet met hun poten van (kleine) kinderen af kunnen blijven.

Er komen steeds meer lui met een kronkel in hun kop.

shrimpocat op 20 juli, 2012 - 12:54

Is ze de wereld rondgezeild

Is ze de wereld rondgezeild om hem af te schudden?

Thomas Jefferson op 20 juli, 2012 - 12:58

hypocrisie

Ik denk wel dat we ons terecht mogen afvragen waar in dit land de prioriteiten liggen. Ik zou het hypocriet noemen als je kijkt naar het fanatisme van de overheid hoe zij Laura het zeilmeisje het liefste geketend zien in de schoolboeken, tot straffens toe, terwijl pedofielen vrij spel krijgen om hun behoeftes zo veel mogelijk in de praktijk bewerkstelligd te zien.

Maar ja, de laatste tijd worstel ik dan ook niet met de vraag of de organisatie van deze maatschappij niet eigenlijk een vorm is van geinstitutionaliseerde slavernij, waarbij een vrije geest in principe systeem-ondermijnend is, net als bijvoorbeeld financiele insurbordinatie. School c.q opleiding speelt in om deze twee pijlers in stand te houden.

PenVsZwaard op 20 juli, 2012 - 13:30

@Oscar

Ik sluit me geheel bij uw mening aan.

Richard de II2 op 20 juli, 2012 - 14:25

Deze Gerard W. kan voor het

Deze Gerard W. kan voor het bevredigen van z'n lusten gewoon surfen naar de website van Kim Holland, Meiden van Holland. (Innige vriendin van pedojager Henk Bres, met dank aan Frits Wester dit kromme aan het gedrag van Bres ooit opmerkte). Hierop kun je jonge, nog maar net meerderjarige, vrouwen bekijken in alle staten.

En Henk Bres zou eens aan z'n vriendin kunnen vragen of de leeftijd niet beter naar 21 jaar kan. Op 18-jarige leeftijd zijn de meeste jongedames namelijk geestelijk en lichamelijk nog niet volledig uitgerijpt. Waarom ook die kwetsbare groep niet beschermen?

Zoals je ook jongemannen in die leeftijd nog zou kunnen beschermen tegen bijvoorbeeld een carriére in het leger of tegen ambtenaren die de vreemdelingenwet uit moeten voeren.

vanhetgoor op 20 juli, 2012 - 16:17

Onnatuurlijke affectie.

Ik herinner mij een foto van een minderjarig kind in Amerika dat door haar moeder nota bene was opgemaakt als een eerste klas sletje, kokette cowboy jurkjes, noem maar op. Wat nog miste waren leren zweepjes waarmee men de volwassen mannen kon afranselen totdat zij aan hun gerief waren gekomen. Het kind is ook op mysterieuze wijze aan haar voortijdige levenseinde gekomen. Incestueuze pedofiele nijgingen of zo iets. Het is nooit bekend geworden wie en hoe. Alles wat er nu over is gebleven zijn foto's van kind-meisjes die totaal verknipt verkleed gaan als hoerenmadam of domina. Dikke laag make-up en absurde seksueel getinte extravagante kleding. En dan vindt men het vreemd dat daar oude vieze mannetjes op af komen.

Laura Dekker is geen kind meer. Een jonge vrouw die zelfstandig de wereld rond kan varen, dat durf ik zelfs niet. Het volwassen gedrag, de zelfstandigheid in samenhang met de jeugdige uitstraling maakt dat mannen die wellicht helemaal nooit pedofiele nijgingen hebben gehad plots voor de bijl gaan en hun liefde willen betuigen aan wat in werkelijkheid nog een kind is. Dat is schrikken voor Laura Dekker. Dat is wakker worden uit een serene droom. De kindertijd was al voorbij toen zij de haven uitvoer. Nu het besef nog dat dit zo is.

Overigens weet je waar ik mij aan erger? De volwassen vrouwen van rond de dertig die gekleed gaan in een Engels school-uniformpje met een veel te kort rokje, met een blouse die niet dicht kan omdat er twee veel te groot opgepompte siliconen borsten inzitten, en dan dat gekir en geknor. Ik kan mij de walging van Laura Dekker wel ongeveer voorstellen, zij ziet een vies oud mannetje van 61 net zoals ik aankijk tegen een 'schoolmeisje' van 31. Het zou beter zijn als schoolmeisje van 16 geen signalen uitzenden die behoren aan volwassen zelfstandige vrouwen, en omgekeerd, dat volwassen vrouwen zich niet voor willen doen als schoolmeisjes. Dat scheelt heel wat onnatuurlijke zaken en wrevel. 

© 2009 - heden Dagelijkse Standaard. Alle rechten voorbehouden.