Klik hier als u meer wilt lezen over ons privacybeleid en gebruik van cookies.

(Niet meer tonen)

Bericht uit het Heilige Land: Scandinavië. Hallelujah!

Geplaatst door Tim Engelbart op 16 augustus, 2012 - 21:00

De publieke omroep heeft zo z'n eigen heiligen en bedevaartsoorden. Als ik bedevaartsoorden zeg, dan bedoel ik natuurlijk Scandinavië. Daar, waar alles zo uitmuntend geregeld is en de mensen optimaal tevreden.

Hier in EénVandaag weer een reportage over hoe fan-tas-tisch de Wet openbaarheid bestuur functioneert in het land van Breivik en kliffen: Noorwegen.

Wanneer gaan ze daar bij de publieke omroep ook een keertje melden dat je je daar scheel betaalt aan belastingen en de politiek zich op het gebied van vreemdelingenbeleid nog in de pre-Fortuynfase waant? Dat het - kort gezegd - daar allemaal niet zo'n Hof van Eden is als beweerd?

Reacties

Theefeest op 16 augustus, 2012 - 21:08

win win win

De oplossing, socialisten houden van socialisten, socialisten houden van immigranten.

Wat:  leuk logeer partijtje voor gelijkgestemden.

Waar: overal in Noorwegen

Wie: iedereen die zich aangetrokken voelt tot het socialisme, iedere zelf hater, iedere "cultuurverrijker" dat het westen haat
Hoe:  we don't care.

Wanneer: NU

Einde: NOOIT

Theefeest op 16 augustus, 2012 - 21:11

wat een rust

Geen sp, geen groen links, geen pvdd, geen shaira4 holland en andere gekkies, geen d66, de helft van het cda weg, geen vara meer, geen joop meer, geen fnv meer, geen cnv meer.

En als ze daar zitten, dan slaan ze elkaar de hersens wel in, want zou u daar nou niet gek van worden? hahaha

Pierre Lebon op 16 augustus, 2012 - 22:46

Vliegvissen op Atlantische

Vliegvissen op Atlantische Zalm op de Gaula, bij Trondjeim is FANTASTISCH en verder lijkt deze openheid van informatie verstrekking me ook niet verkeerd.

Dahaag Bengelbarth

Fenrir op 16 augustus, 2012 - 23:03

''de pre-Fortuynfase'' Gans

''de pre-Fortuynfase''

Gans Scandinavië is al verloren. Zweden, een prachtig land, mijn moederland. Ik ga er zo nu en dan naartoe voor familie en heb vele prachtige jeugdherrineringen van Zweden, letterlijk m'n eerste herrineringen komen uit Zweden..

Ik zie soms video's van Zweedse nationalisten die door de straten paraderen maar, ik denk dat ze helaas niet méér voorstellen dan de ''NVU'' die we hier hebben.

Primitive left-wingers show their monkey-like behaviour in Sweden
http://www.youtube.com/watch?v=MIT0c5PmbWM

De Scandinavische landen zijn gegarandeerd ''verloren'' zonder een bloedig vloeiende volksopstand. Ze hebben Monah Sahlin van Zweden, die letterlijk heeft gezegd dat Zweden en de Zweedse cultuur niets waard zijn en dat de allochtonen de nieuwe Zweden zijn en ''wij Zweden'' zullen ophouden te bestaan.

Zweden en Noorwegen zullen politiek gezien nooit in een fase komen te zitten zoals wij nu zitten, of het zal dan te laat zijn. Het is of de opstand of de verkrachting van het gehele volk.

Kiezen ze voor 't laatste, dan verdienen ze niet beter en wens ik ze met pijn de ondergang toe.

vederso op 17 augustus, 2012 - 07:05

@ Fenrir

Mee eens en Pierre Lebon zit er nu even helemaal naast.

ziggy stardust op 17 augustus, 2012 - 07:49

waarschijnlijk ook ongeveer

waarschijnlijk ook ongeveer de laatste keer dat nog iemand 'hallelujah' uit scandinavie mag roepen, ook een snel uitstervende kreet daar.

allah gehatbal wordt het binnenkort.

vederso op 17 augustus, 2012 - 08:14

Man met megafoon

In de video van Fenrir is de man met de megafoon Dror Feiler. Linkse activist in de "Ship to Gaza" aktie, waar Van Agt en Gretta Duisenberg zich ook mee hebben verbonden.

Robbert L. op 17 augustus, 2012 - 08:26

Oslo in de zomer is niet

Oslo in de zomer is niet verkeerd. Prachtig zelfs

Maar het land is onbetaalbaar, al zijn de salarissen zeer hoog.

Lange donkere winters, nare massa immigratie, nare volkswijken en naïef links denken van de bevolking maken het echter geen paradijs. Drankmisbruik als volksvijand nr1. En dat is niet overdreven.

En Joden, by proxy Israël, want de meesten hebben WO2 niet overleeft onder Vidkun Quisling, daar houden ze helemaal niet van. Zo is de op één na grootste Noorse partij in het parlement van Noorwegen een extreme groep die zich wel tegen het Joodse ritueel van besnijdenis verzet, maar zich niet wil verzetten tegen besnijdenissen door moslims (ook niet wanneer het om vrouwenbesneidenissen gaat).

Maar de mailtjes van de premier kan je inzien. Dat dan weer wel.

Robbert L. op 17 augustus, 2012 - 09:18
Jason op 17 augustus, 2012 - 10:00

Het socialisme heeft nog

Het socialisme heeft nog nooit iets goeds gebracht. Ze kunnen geen geld verdienen , maar zijn heel goed in het uitgeven van het geld dat anderen verdienen.

wirbel010 op 17 augustus, 2012 - 10:55

@ FenrirEn wat voor Zweed ben

@ Fenrir
En wat voor Zweed ben jij dat je niet opkomt en vecht voor je eigen land? Je kan alles wel laten gebeuren en je schouders ophalen of je kan de schouders eronder zetten, mensen proberen te laten zien wat er gebeurt en proberen een andere weg in te slaan.

Gelukkig stemmen er in Zweden steeds meer mensen op de SD (Zweden Democraten) die af willen van het multiculti en Zweden Zweeds laten blijven. En ook een site als Avpixlat.info probeert ook het andere nieuws van Zweden te brengen. Het probleem is de media en de gevestigde partijen. Die paar AFA apen zijn ook maar een splinter in de maatschappij die verwijdert kan worden.

vederso op 17 augustus, 2012 - 14:05

@ wirbel010

Ik denk dat Fenrir helemaal gelijk heeft omdat de media in Zweden voor +/- 80 % gekaapt zijn door GroenLinks en nog meer links daarvan. Zij bepalen volledig het debat en bepalen wat "goed" is. Dan is het moeilijk vechten.

Fenrir op 17 augustus, 2012 - 14:56

@wirbel010

Als het volk zich waard laat zien in Nederland en/of Zweden, dan zou ik vechten. Mijn schouders ophalen is iets wat ik nooit zal doen als de mensen zullen opstaan. Maar als de Zweden (of Nederlanders) het kritieke punt bereiken maar niet zullen opstaan ook niet met de ''hulp'' van anderen die het hebben voorgedaan, dan staat de toekomst vast voor de autochtone Zweden. Nee, dan verdienen zij en mogelijk ook wij het om veroverd of vervangen te worden.

De SD word nog steeds zwart gemaakt, erger nog zo heb ik het ooit gelezen, dan Fortuyn. Ironisch eigenlijk dat de SD voor ''nazi's'' worden uitgemaakt, terwijl de SDA in de tijd van Hitler, de Nazi's steunden en niet alleen met woorden maar ook met grondstoffen.

Als er vrouwen verkracht worden in Zweden, dan zijn de autochtone Zweedse mannen de ''schuldigen'', ze vermelden niet dat het allochtonen waren of (nog) niet geaccepteerde asielzoekers.

Fenrir op 17 augustus, 2012 - 15:25

Overigens, de immigratie is

Overigens, de immigratie is niet het grootste gevaar; http://www.youtube.com/watch?v=QuZUY6v28bw . geindoctrineerde mensen in niet alleen het linkse gedachtegoed maar, ook de extreme ''feminisering'' van de mannen in zo'n ernstige vorm dat er zelfs ''modehomoseksualiteit'' is ontstaan onder de ''normale'' bevolking. U zal ze niet alleen in clubs tegenkomen maar op straat. Die zullen niet vechten..

vederso op 17 augustus, 2012 - 18:57

@ Fenrir

Alweer geheel mee eens, maar "Zweden" en alles wat daar omheen hangt is nog niet doorgedrongen tot de Lage Landen. Het is diep treurig dat wij ons de wetten laten stellen door Cecilia Malmström! Dat begrijpt tenminste de PVV met zijn open brief van Geert Wilder. Een vernietigend Deens comment in dezen vind ik nog altijd; De Zweden hebben zelf hun bed opgemaakt, nu moeten ze er ook zelf in slapen.

Fenrir op 17 augustus, 2012 - 19:32

@Vederso

Het is ernstig dat dé media en daarmee ook de mensen die er naar luisteren, de Scandinavische landen als voorbeeld stellen. Voor wie het met Argusogen bekijkt, ziet dat er tegenwoordig niets zinnigs uit Scandinavië komt wat betreft belangrijke machtsposities of gewoon maatschappelijk gezien, het volk.

''De Zweden hebben zelf hun bed opgemaakt, nu moeten ze er ook zelf in slapen.''

Dat is inderdaad alleszeggend. Wie wilt z'n bed nou delen met vreemde agressievelingen, modehomoseskuelen, blanke bruingeverfde vrouwen en ander parasitair maatschappelijk tuig.

Een goede nachtrust kunnen ze wel vergeten, vooral als ze enigszins doorhebben wat er in de toekomst voor ze te wachten staat.

vederso op 17 augustus, 2012 - 19:54

@ Fenrir

U bent nog te coulant voor Zweden. Het land is inderdaad verloren en daar heeft de politiek correcte elite,

de politiek en de media voor gezorgd. Het gaat ook tenonder door de financiële last door de immigratie, maar

het ontkent dat stijfkoppig. Laten we afspreken dat er op geen enkele manier financiële hulp gaat naar Zweden als het tenslotte kopje onder gaat. Eigen schuld, dikke bult. (ik moet er bijna om huilen) 

vederso op 17 augustus, 2012 - 20:07

Vraag

Heeft de redactie van DDS ook begrepen dat Zweden het voorbeeld is van hoe het NIET moet! (zei een gefrustreerde reaguurder) Groet.

Fenrir op 17 augustus, 2012 - 20:15

@vederso

En het zelfde geld voor Nederland: eigen schuld, dikke bult. Ik hoop dat als wij zouden ''verliezen'' als een volk, wij waardig ten onder zullen gaan, nog meer hoop ik dat wij het tij kunnen keren hier, in Zweden is het eigenlijk al afgelopen.

Ik had al een reactie geplaatst op een video over Noord-Korea, over het belang van een moraal, kunst, cultuur, identiteit en een volks interpretaite over wat rechtvaardigheid is.

http://www.dagelijksestandaard.nl/2012/08/een-nieuwe-documentaire-over-n...

een mooi voorbeeld hoe de Nederlandse filmindustrie zou moeten zijn,
films met geen seksualiteit of iets dergelijks maar een filmindustrie
met een boodschap, een boodschap die verteld waar het land was, is en
waar zij als volk naar streven toe te gaan.

op minuut 39:35 ziet u één van de vele prachtige standbeelden, symbolen en schilderingen die aanwezig zijn in het straatbeeld.
Dat bedoel ik nou met; ''kunst is in een vrije maatschappij een afspiegeling van hoe de samenleving is.

Overal zie je de kunst, cultuur en symboliek van het land, het volk en
hun idealisme floreren. Zo moet het in Nederland ook zijn, geen
VPRO-drol, laat de cultuur, kunst en het streven naar een vooruitzicht
als een volk zichtbaar zijn in de samenleving.

Natuurlijk ben ik mij ervan bewust dat het in Noord-Korea afgedwongen is
maar, het neemt niet weg dat wij als ''vrije'' maatschappij, als volk,
de kunst en cultuur moeten laten floreren in straten, parken en in de
architectuur van gebouwen etc.''

Ik zie een gebrek aan het voorgaande wat ik citeerde, als een belangrijke medeplichtigheid van de teloorgang van het Westen.

vederso op 17 augustus, 2012 - 21:34

@ Fenrir

Tot slot. Ga op zoek naar Lars Vilks. Ik hoop dat u dit nog oppikt. Groet!

© 2009 - heden Dagelijkse Standaard. Alle rechten voorbehouden.