Eén van de beste nieuwe series van 2011 komt gelukkig ook in 2012 terug op de buis: ik heb het dan natuurlijk over Homeland van het Amerikaanse Showtime. Het verhaalt over de CIA en een tot diep in de politiek doorgedrongen infiltrant van al-Qaeda.
In seizoen 1 is de vice-president net niet opgeblazen, en in seizoen 2 gaan we ongetwijfeld opnieuw een aantal bloedstollende scènes tegemoet. Zullen alle hoofdpersonen dit seizoen overleven, of gaan er doden vallen?
Eind september weten we het: dan begint in de VS deze serie weer. In Nederland zond BNN het eerste seizoen van Homeland uit vanaf januari. Zonder tegenbericht ga ik er vanuit dat dat ook dit jaar weer gebeurt.




Merci voor de tip. Ik dacht
Merci voor de tip. Ik dacht dat ik zo'n beetje alle series inmiddels wel had maar homeland is me ontgaan. Ik ga 'm meteen bestellen bij Bol.com
Tsjezus. Die serie kost 40
Tsjezus. Die serie kost 40 Euro. Bizar.
Hmm misschien maar een amigo bellen die wat handiger dan ik ben qua computeren. 40 Euro !! Come on !
@ Raaf
Heb 'm zojuist ff gedownload. Ik bekijk 'm wel voor je.
@ Shrimpo Boefje 1
@ Shrimpo
Boefje 1
Heren, heren. Gewoon kopen,
Heren, heren. Gewoon kopen, deze serie! Ga ik ook nog doen. Volgens mij is de dvd van het eerste seizoen in oktober uit in NL
Frank deze serie kost 40
Frank deze serie kost 40 Euro. Ik koop vrijwel alles. Van Ozz tot Deadwood, The Killing tot Silent Witness en Rome tot the Tudor. Tienduizenden euro 's heb ik geinvesteerd in de videotheek. En met plezier. Kwliteit mag wat kosten. Uitzonderingen zijn series als Midsommer Murders en dus deze serie die een godsvermogen kosten. Veertig Euro is diefstal. Zoals vroeger bij de CD's. Mon dieu mijn hemel studie financiering ging er aan op. Veertig euro voor Nirvana terwijl het management rijk werd.
Ik ben er dan ook een groot voorstander van het illegaal downloaden van series die duurder zijn dan 40 Euro. Alles daaronder koop ik (onlangs weer dertig eurotjes neergeteld voor vier avontuurtjes van de schitterende Sherlock). Eigenlijk is het de plicht van elke filmliefhebber om alles boven een bepaalde prijs te boycotten.
Een geweldige serie. Echt. En
Een geweldige serie. Echt.
En al mag ik t niet zeggen, een torrentje......gartis en voor niets
two ravens, Je bent gek,
two ravens,
Je bent gek, alles is gratis incl ondertiteling in hoge kwaliteit te verkrijgen.
Alles en nog meer.
Maar Sherlock en Forbrydelsen waren wel zo ongelovelijk goed inderdaad!
RobbertL. Aha een
RobbertL. Aha een connaisseur.
Brengt mij eigenlijk bij een vraag: waarom kunnen Scandinaviërs wel beklemmende en spannende films maken en wij niet ? Ondanks alle miljoenen die wij in onze talentloze ons-kent-onze-BN-incest-circus proppen ?
Weggehaald
-weggehaald-
DDS is geen forum voor filesharing. Illegale bezigheid waar wij niks mee te maken willen hebben enzo. Plaatst u nogmaals een link, dan volgt een ban. Groeten, de redactie
Obomov, much appreciated.
Obomov, much appreciated. Slainte mhat amigo !
MMMM kennelijk ben ik te laat
MMMM kennelijk ben ik te laat
Voor mij is en blijft dat
Voor mij is en blijft dat trouwens Dick Winters, van Band of Brothers.
Raar, dat ie in een burgerkloffie rondloopt.
2 ravens, Oblomov. Het is
2 ravens, Oblomov.
Het is terecht dat hier torrents worden weggehaald
Het mag niet. Is illegaal.
Maar feit is dat naast het kostenaspect je er wel veel sneller en veel en veel meer series tot je beschikking hebt. Oude, nieuwe, onbekende of nooit in Europa uitgekomen series.
En soms zelfs jaren voordat ze in Nederland uitkomen. Als ze al uitkomen.
Zoals Boardwalk empire of Game of thrones. En nu Suits, Damages, maar ook Zweedse (Anno) of Noorse, (Varg Veum) en Engelse.
Eerlijkheid gebied te vertellen dat ik pas in aanraking ben gekomen met dit fenomeen omdat zoveel niet leverbaar was, of het zolang duurde. De industrie helpt dus zelf hard mee met dit fenomeen.
Maar dit even off topic.