Tsjongejonge.
Voor de zoveelste keer in slechts een paar maanden tijd heeft Ajax de strijd om een topspeler verloren. Joris Mathijsen heeft namelijk voor Feyenoord gekozen:
Joris Mathijsen wil de komende drie jaar voor Feyenoord uitkomen als de club hem een salarisaanbieding kan doen, die past bij zijn status als Oranje-international. De centrale verdediger van het Spaanse Malaga heeft een vorstelijk inkomen bij de Spanjaarden, maar hij is bereid in te leveren om in De Kuip leiding te gaan geven aan een jonge ambitieuze ploeg.
Wat is dat toch opeens? Biedt Ajax dan zo weinig?
De uitdaging voor Ajax is dus om net zulke goede spelers te halen, maar tegen een lagere prijs. Ik zou zeggen: zoek maar in Zuid-Amerika, Zweden en Noorwegen, en Oost-Europa. Misschien dat er daar nog wat te halen valt.




Is allemaal dat super beleid
Is allemaal dat super beleid van Ajax Michael!
Arrogant doen, wat lijntjes uitzetten in de telegraaf en vervolgens denken dat je maar een appel en een ei hoeft te bieden.
Ach ja, als er maar beleid is hè?
Verstandige keus
Als ik zou kunnen kiezen tussen De Boer of Koeman, koos ik ook voor de laatste.