Klik hier als u meer wilt lezen over ons privacybeleid en gebruik van cookies.

(Niet meer tonen)

Nieuwsuur all ears voor linkse Wijffels

Geplaatst door Frank Verhoef op 18 augustus, 2012 - 19:45

Je kon er op wachten: een uitgebreid studiogesprek over de situatie in het land met de linkse Herman Wijffels. "Hoe moet ons land geregeerd worden na 12 september en door wie eigenlijk?" En dat dan aan Wijffels vragen. Juist. Hoe zou de kaartenbak van Nieuwsuur er eigenlijk uit zien? Heeft het soms alleen de letters P en W, met de namen en telefoonnummers van Alexander Pechtold en Herman Wijffels, of hoe zit dat?

Reacties

Two Ravens Black Kettle op 18 augustus, 2012 - 19:51

gelukkig hebben wij

gelukkig hebben wij onafhankelijke, objectieve en kritische journalisten. Of zoals de dienstdoende propagandist van Buitenhof deze 'grote denker'aankondigde:"en nu gaan we praten met d ebeste minister prisident die Nederland nooit gehad heeft".

En de Linkse Kerk maar grinniken. En de VVD de publieke omroepen maar sponseren.

robmdw op 19 augustus, 2012 - 02:54

meer dan een beetje dom

Dat de schrijver moeite heeft met de eruditie van iemand als Herman Wijffels viel wel te verwachten. Het dedain van de schrijver is echter meer dan pijnlijk. Wijffels komt met een behoorlijk inhoudelijk verhaal. De schrijver is blijkbaar niet in staat om hier een inhoudelijk antwoord op te geven. Dat de schrijver Wijffels dan maar 'links' noemt is zo 'cheap'.

Dit gebrek aan inhoud van de schrijver begint vreselijk irritant te worden. Kom met een inhoudelijk verhaal! Ga de directe discussie met Wijffels aan! Ik hoop dat je het redt!

Onderschat Wijffels niet! Wat heb jij, schrijver, meer gepresteerd dan Wijffels? Waar haal jij jouw 'merits' vandaan? Wat heb jij in huis? 

Kortom, beste Frank, je hebt blijkbaar geen flauw idee. Helemaal goed. Vergeet echter nooit dat iemands werkelijke kwaliteit gemeten wordt aan wat hij in de werkelijkheid 'neergezet heeft'.....Het gaat over daden en niet over gelul!

Frank Verhoef op 19 augustus, 2012 - 07:44

Robmdw,   Het gaat mij om het

Robmdw,

Het gaat mij om het feit dat Nieuwsuur een voorkeur heeft voor linkse studiogasten. Dat zien we keer op keer. Alsof de kaartenbak van Nieuwsuur alleen maar uit linkse studiogasten bestaat.

© 2009 - heden Dagelijkse Standaard. Alle rechten voorbehouden.