Verontrustende praktijk van Amerikaanse dokters.
Een recente studie bracht aan het licht dat Amerikaanse dokters aan zwangere vrouwen een steroïde voorschreven om homo- en biseksualiteit bij vrouwelijke foetussen te voorkomen:
Sommige experts stellen dat de inname van deze medicatie tijdens de zwangerschap later een operatie aan de geslachtsorganen kan voorkomen. Maar vaak wordt dit middel op een misleidende manier gepromoot voor de verkeerde doeleinden, bijvoorbeeld om een jongensachtig meisje of homoseksualiteit te voorkomen. Als dit middel tijdens de bevalling genomen wordt, kan dit echter tot ernstige metabolische problemen leiden, die pas op latere leeftijd opduiken.
Bizar: in de ene geciviliceerde cultuur wordt homoseksualiteit gevierd en in de andere, nog voor het op aarde gekomen is, met pillen bestreden.




Dus geen zonde?
Blijkbaar erkennen deze artsen dat er fysiologisch iets aan te doen is. Het is dus geen keuze maar chemie.
Tjonge.
Overigens een misdadige activiteit.
Die artsen zijn totaal
Die artsen zijn totaal geschift.
niks mis met deze pillen, als
niks mis met deze pillen, als je zwanger wilt worden en de keus hebt dan maak je gewoon di keus. Vrouwen moeten gewoon het recht hebben zelf te beslissen wat ze willen.
en de een vind dat een abortus wenselijk en de ander niet, en dat geld ook voor homo-kind, de een heeft er compleet geen problemen mee en de ander wel.
vrouw beslist
Niks mis mee?
@Ziggy
Vrouw beslist: accoord.
Maar hier wordt de gezondheid van een kind in de waagschaal gezet. Dat lijkt mij niet acceptabel.