Klik hier als u meer wilt lezen over ons privacybeleid en gebruik van cookies.

(Niet meer tonen)

Team Romney lanceert VP-app

Geplaatst door Michael van der Galien op 1 augustus, 2012 - 09:27

Downloaden!

Team Romney heeft een zogenaamde VP-app gelanceerd voor Android en iOS toestellen. Op deze manier kunnen leden van de Republikeinse achterban eerder (of eigenlijk: tegelijk) met de media te weten komen wie zijn running mate, zijn vice-president, zal zijn.

Er zullen ongetwijfeld mensen zijn die dit 'belachelijk' vinden. Jammer, maar helaas voor deze mensen: politiek is entertainment in Amerika. Dit soort strapatsen horen erbij.

Sterker nog, ik vind het eigenlijk wel heel aardig bedacht. Betrek de kiezer zoveel mogelijk bij je campagne, stel hem in staat om snel en gemakkelijk op de hoogte te zijn van het laatste nieuws, en hoop dat hij daardoor ook met anderen over de verkiezingen praat en vrienden en familie overtuigt om ook op jou te stemmen.

Geinteresseerden kunnen de app hier downloaden.

Reacties

shrimpocat op 1 augustus, 2012 - 23:00

Strapatsen of niet

Ik zou willen dat wij ons staathoofd mochten kiezen.

Frank Verhoef op 2 augustus, 2012 - 09:41

Tja, "dit item is niet

Tja, "dit item is niet beschikbaar in uw land". Da's dan weer jammer...

© 2009 - heden Dagelijkse Standaard. Alle rechten voorbehouden.