Klik hier als u meer wilt lezen over ons privacybeleid en gebruik van cookies.

(Niet meer tonen)

Die zien we nooit meer... terug

Geplaatst door Michael van der Galien op 19 september, 2012 - 17:00

Dahaag, dahaag! 

RTL Nieuws heeft een artikel gepubliceerd over de kamerleden die we (de komende jaren in ieder geval) niet meer terugzien. Onder hen: 

1. Tofik Dibi: "Bam!"

2. Gerdi Verbeet: "Het voorzitterschap is zwaar".

3. Boris van der Ham: "Hoewel ik nog barst van de energie en ideëen, overstemde de honger naar iets nieuws steeds meer".

4 Hero Brinkman: "Ik weet zeker dat we een zetel binnen slepen"

5. Kathleen Ferrier: "Als je tien jaar iets gedaan hebt, is het tijd om een stap opzij te doen en anderen een kans te geven". Nee Kathleen, dat geldt alleen als je er een potje van hebt gemaakt. Inderdaad, zoals jij ja.

6. Ad Koppejan: "Ik had graag nog een bijdrage geleverd aan het CDA, maar de partij wil veel nieuwe mensen in de Tweede Kamer". Nee Ad, ze wilden jou gewoon graag lozen. Da's wat anders.

In totaal zijn er 51 kamerleden die vandaag afscheid nemen.

Reacties

Theefeest op 19 september, 2012 - 18:18

Het beste!

Dat zijn er een hoop.

Van sommige kunnen we in de politiek maar inderdaad maar beter genezen zijn, puur politiek hoor, niets persoonlijks.

Jammer van Brinkman, maar ik denk dat hij te eerlijk is voor de politiek, net als sommige afscheidnemers van vandaag.
Ik respecteer van hun, het geweten, niet de idieologie.

Een paar keer op de tribune gezeten in de tweede kamer, en van links naar rechts, iedereen is betrokken, iedereen is gepassioneerd en heeft een hart voor mensen.

Ook al vullen sommige dat compleet verkeerd in met hun politieke voorkeur.

OphEUffen op 19 september, 2012 - 18:28

Een hart voor het beroven van

Een hart voor het beroven van mensen als u het mij vraagt. Sterker nog, het beroven van mensen die de komende decennia nog geboren moeten worden. Steek ze vooral een veer in de reet en geef ze een lintje. Goed rentmeesterschap met 400 miljard in het rood. En dan zelf postbus 51 spotjes over het volk uitstorten, "Pas op, geld lenen kost geld."

Jasterke op 20 september, 2012 - 11:33

en worden dan de pijpen weer aan Maarten doorgegeven

.

Ja, Tofi heeft behoorlijk mis gepokerd

en G. Verbeet kreeg eelt op vel en ziel

maar Hero Brinkman lijkt nét Uilenspiegel

hoe méér hij kakelde, hoe minder ei er viel

die Kathleen Ferrier oogt immer even kriegel,

terwijl Ad Koppejan graag “verder was gegaan”

maar ja mensen, niet iedereen heet Wiegel,

die met geen stok nog ooit is weg te slaan

de meesten raken toch op eigen wijze uitgejokerd

en worden dan de pijpen weer aan Maarten doorgegeven

maar de grootste zórg rest toch om wie er zijn gebleven !

en sterker nog: gewoon is teruggekeerd

heeft die Bos nog niet genoeg gewanpresteerd  ?

.

© 2009 - heden Dagelijkse Standaard. Alle rechten voorbehouden.