Klik hier als u meer wilt lezen over ons privacybeleid en gebruik van cookies.

(Niet meer tonen)

Lekker VVD-posters verscheuren bij P&W

Geplaatst door Tim Engelbart op 8 september, 2012 - 21:00

De VARA op z'n allerkinderachtigst, lekker VVD-posters verscheuren. Want rechts, dus bah. Dus gewoon zonder inhoud campagnemateriaal door midden scheuren, live op televisie. Heul fatsoenlijke televisie.

En Alexander Pechtold zag dat het goed was.

Reacties

Ian op 8 september, 2012 - 21:27

Gebrek aan argumenten

Ja, dat deed 'das Herrenvolk' ook in 1930-1945, boeken verbranden en pamfletten verscheuren.

jovano op 8 september, 2012 - 21:34

nog een stap

En daar is ie weer het woord. Het woord heeft 6 letters begint met een G en eindigt op een n.

(De VARA heeft van oudsher hele leuke spelprogramma's om het arbeidervolk te verheffen.)

attlee op 8 september, 2012 - 21:36

Ian

Ian, gefeliciteerd!

Je hebt de bingokaart vol!

Ian op 8 september, 2012 - 21:53

@jovano: dank voor deze

@jovano: dank voor deze GoudeN opmerking!

jovano op 8 september, 2012 - 22:14
jovano op 8 september, 2012 - 22:23

Maar nu serieus

De reactie van de presentatoren is er hier afgeknipt.  En die reactie is veel zeggend. Wat zegt dat over DDS?

philippine op 8 september, 2012 - 23:23

Ik heb niet gekeken. Ik hoef

Ik heb niet gekeken.

Ik hoef de reactie van de Wauwels niet.

Bovenstaand filmpje zegt mij genoeg over het niveau.

P&W zijn echte dijenkletsers.

philippine op 8 september, 2012 - 23:41

Pauw en Witteman hebben geen

Pauw en Witteman hebben geen niveau.

Met of zonder Godwin.

Wat zeggen kijkcijfers over de Nederlanders?

de zoon van op 9 september, 2012 - 00:01

jovano 22:23 uur

Wat dat zegt over DDS?

Dat zegt dar DDS vele malen erger is dan de PO en dat het maar goed is dat ze enkel op internet te vinden zijn.

Wim op 9 september, 2012 - 00:01

Ach ach, wat een zuur

Ach ach, wat een zuur commentaar weer van ons VVD-ertje om een onschuldig grapje. De poster wordt in feite juist aangeprezen als een goede poster, alleen geeft Pechtold terecht het commentaar dat je je wel aan je beloftes moet houden, en dat de VVD daar nou niet zo sterk in is. Daarop wordt dan de poster maar mismoedig verscheurd, want wat heb je nou aan goede posters met mooie beloftes als je die toch niet houdt? Een juiste conclusie!

Verder schreef Frank Verhoef op 3 augustus een stukje getiteld:  "Wil GroenLinks soms van Jolande Sap af?" Het argument? Op de GroenLInks poster stond geen portret van Sap, alleen maar tekst. Nou, volgens dezelfde logica van Verhoef wil de VVD dus ook van Rutte af, want deze poster bevat óók alleen maar tekst!

Zo zie je maar weer hoe hier voortdurend de onbenulligste dingen er met de haren bij gesleept worden en uit hun verband gerukt worden om de tegenstander maar te kunnen demoniseren, alsof er geen inhoudelijke kritiek mogelijk is. Pot en ketel dus.

Jessica op 9 september, 2012 - 00:05

niet mee eens DWDD

DWDD is vele malen erger dan P&W.

philippine op 9 september, 2012 - 00:06

Bij de televisie kun je best

Bij de televisie kun je best ver komen zonder gedegen opleiding, zie bijvoorbeeld Pauw en Witteman

Tim Engelbart op 9 september, 2012 - 00:09

@de zoon van, @Wim   Er is

@de zoon van, @Wim

Er is echter één zeer belangrijk verschil tussen DDS en de VARA, wat maakt dat wij wel een punt hebben als we klagen over partijdig gedrag, en anderen niet:

De publieke omroep wordt betaald door alle Nederlanders, ook de rechtse. Iedere laatste cent die in die toko zit is subsidie. De publieke omroep heeft daarmee de taak er voor alle Nederlanders te zijn, niet alleen de rechtse. DDS is daarentegen een geheel belastingvrij initiatief.

philippine op 9 september, 2012 - 00:12
Spaarndammerbuurter op 9 september, 2012 - 00:33

Philippine, Oh, Ellian?

Die graag door Polen z'n huisje laat stucken voor 5 euri's per uur?

En het liefst nog zwart?

Die Ellian?

Mag van mij per kerende post terug naar Iran.

Daar is 't nog veel goedkoper.

En geen Polen-Meldpunt.

Win-Win zou ik zeggen.

Een uitzuiger hier minder en daar zijn ze ook blij met hem.

jovano op 9 september, 2012 - 00:36

@Tim Engelbart

Je begrijpt het principe van belastingen niet. Volgens jou zou er uit het betalen van een belasting een direct profijtbeginsel moeten voortvloeien. Ik heb geen kinderen en toch betaal ik via de belasting voor het onderwijs en de kinderbijslag van de kinderen van mijn buurman. Ik heb de pest aan religie en toch betaal ik via mijn belasting voor de utzendingen van de eo kro ncrv enz...  En zo ook betaal ik voor die vreselijke omroepen als tros, avro en ook nog eens wnl waar slechte programma's gemaakt worden, rechtse mensen free publicty krijgen en ik ook nog eens via mijn belastingcenten de reclame betaal voor een krant waar ik niks mee heb: De Telegraaf. 

jovano op 9 september, 2012 - 00:40

@Philippine

Waarom schrijft vriendje Ellian geen artikel over Fris Wester die aantoonbaar het premiersdebat manipuleerde?

fanof43 op 9 september, 2012 - 01:02

Irritant

Heb het gezien en als zeer irritant ervaren. Kan geen toeval zijn dat juist de VVD-poster het moest ontgelden.

shrimpocat op 9 september, 2012 - 01:10

Wat heeft die Jetta Klijnsma

Wat heeft die Jetta Klijnsma een zware stem.

chp op 9 september, 2012 - 12:12

@Tim Engelbart begrijpt ons

@Tim Engelbart begrijpt ons omroepstelsel niet.  Nederland heeft verschillende omroepen die zich elk op een eigen doelgroep richten, of een bepaalde levensbeschouwelijke of politieke grondslag hebben.  Dat  althans is de oorspronkelijke bedoeling.  Zo is de KRO katholiek, de EO christelijk en de VARA sociaal-democratisch.  Publieke omroepen hebben niet de verplichting 'neutraal' of 'onpartijdig' te zijn --- integendeel, als ze dat waren, dan zouden ze net zo goed afgeschaft kunnen worden.  Het geklaag van DDS over 'linkse'  VARA programma's is misplaatst gezeur.  Kijk dan niet.  Tim Engelbart kan zijn pijlen beter richten op Wakker Nederland of de AVRO, die de 'rechtse' kijker zo lelijk in de steek laten.  

Engebart schrijft verder:  "iedere laatste cent die in die toko [=publieke omroep] zit is subsidie".  Dit is onjuist.  De meeste omroepen hebben betalende leden. 

Er is ook geen reden waarom een instelling die ten dele of volledig uit publieke middelen gefinancieerd wordt om die reden 'onpartijdig' zou moeten zijn, of voor 'alle Nederlanders'.  Zie jovano's reactie.

Michael van der Galien op 9 september, 2012 - 12:18

Tim Engelbart richt zijn

Tim Engelbart richt zijn pijlen geheel terecht op de PO, omdat die omroepen door alle belastingbetalers onderhouden worden. Daarnaast zeggen de journamalisten van de PO dat ze wel degelijk 'objectief' zijn en 'goed journalistiek werk' verrichten. Dat is pertinent onwaar.

Mar op 9 september, 2012 - 12:32

Schiet niet op

@Tim Engelbart

Het schiet niet op als het antwoord op de gesubsidieerde partijdige publieke omroepen zelf er ook niet in slaagt een onpartijdig oordeel en berichtgeving te produceren voor de mensen.

Ja, ik weet dat ik hier op een rechts blog zit, dus sowieso partijdig, maar wil men echt serieus genomen worden dan zou eerlijke berichtgeving over linkse partijen aanwezig moeten zijn.

Iemand op zoek naar echte objectieve berichtgeving over de politiek in Nederland  vindt die hier ook niet.

Dat is ook niet de doelstelling van DDS.

© 2009 - heden Dagelijkse Standaard. Alle rechten voorbehouden.