Altijd feest! De partijfossielen van SP, VVD en D66 zijn opgegraven en mochten weer een avondje aanschuiven bij Nieuwsuur. Alwaar zij uiteraard en toch vooral hun eigen partijleiders moesten aanvallen.
Waarom er geen Kamerleden of andere daadwerkelijk relevante politici aan tafel zaten is mij een raadsel. Ik moest er van gapen.




Ongezond
1e gebod in campagnetijd voor politieke partijen:
"men dient alle oud-politici naar een ver eiland te sturen"
Helaas...oud-politici zijn camera-ziek en mediageil tot aan hun dood...ze denken onmisbaar te zijn, want vroeger was alles beter.
Geen eerbied voor grijze haren
En ik maar denken dat het adagium "ouwe IuIIen moeten weg" typisch links was...
Het meest opvallende aan
Het meest opvallende aan mastodonten is dat ze op hun oude dag loei-links worden en sabotage tot hun hoofdvak maken. Maar bloody hell, wat zijn ze machtig. Bij sommige partijen zelf oppermachtig. Deze stoet van gefossileerde (maar gewetensvolle) slurfdieren begeleiden momenteel hoogstpersoonlijk een partij lijnrecht naar de politieke urnenvelden. En op hun dikke nekken toeteren de rooie dompteurs Jacobine en Ruth.
Mastodonten, de natte droom van iedere MSM-propagandist.