Klik hier als u meer wilt lezen over ons privacybeleid en gebruik van cookies.

(Niet meer tonen)

PowNews verdraait de woorden van Rutte

Geplaatst door Tim Engelbart op 26 september, 2012 - 12:15

Volgens Dominique Weesie van PowNews heeft Rutte opgeroepen tot grootschalig geweld tegen inbrekers. Dat is natuurlijk wat de flowerpowerpolitici van PvdA en GL aan de lopende band beweren, maar het is natuurlijk niet waar. Jammer om te zien dat ook PowNews in deze demagogie trapt.

Wat Rutte heeft gezegd is dat iemand die een inbreker 'middels een ferme tik' weet uit te schakelen, niet vervolgd wordt. Dat is wat fundamenteel anders dan oproepen tot geweld.

Reacties

Wim op 26 september, 2012 - 12:59

Toen ik de titel van dit

Toen ik de titel van dit stukje zag, wist ik al direct wie de schrijver was. Stel je voor dat iemand ook maar IETS negatiefs over Rutte zou durven zeggen! En mijn vermoeden dat het hier alweer om een loze DDS-bewering ging die totaal niet op feiten was gebaseerd, bleek te kloppen toen ik het fragment had gezien.

Weesie zegt namelijk helemaal niet dat Rutte oproept tot grootschalig geweld heeft opgeroepen, hij zegt letterlijk:

...daarmee begint de oproep van Mark Rutte om gepast geweld toe te passen op inbrekers eindelijk effect te sorteren...

Het is ook duidelijk dat Weesie hiermee van harte instemt, dus de hysterische kniereflex-reactie - ze zeggen iets lelijks over Rutte! - slaat als een tang op een varken.

Theefeest op 26 september, 2012 - 13:58

poep en pies

ach wie neemt dat stelletje studenten nog serieus, met hun puberale humor.
Wanneer je iets terug zegt dan zijn ze op hun pikkie getrapt, worden ze boos.

Dat ze nu helemaal alleen staan, dat vinden ze gek..

© 2009 - heden Dagelijkse Standaard. Alle rechten voorbehouden.