Het heeft het leven gekost van een Amerikaanse diplomaat, maar het Witte Huis heeft eindelijk door dat de 'Arabische Lente' feitelijk een 'Winter' is.
The Bulletin bericht dat de VS zich opmaken voor een langdurige 'Arabische Winter'. Ja, het heeft het leven gekost van een onschuldige Amerikaanse diplomaat - die zich zelfs inzette voor het succes van de revolutie in Libië - maar dan heb je ook wat:
Although the tumult subsided Saturday, senior administration officials said they had concluded that the sometimes violent protests in Muslim countries may presage a sustained crisis with unpredictable diplomatic and political consequences.
Obama en co. vragen zich nu af of ze niet fors moeten snijden in de diplomatieke missies in de regio. Daarnaast stellen ze zich opeens vragen als 'heeft ons beleid eigenlijk wel gewerkt?'
Wacht even. Je stelt die vraag nog? Is het je nog steeds niet volstrekt helder dat Obamas 'we houden van Islamisten!'-beleid buitengewoon destructief uitpakt? Hoe diep kun je je kop in het zand gestopt hebben?
Het goede nieuws is dat Joost Niemöller niet de enige is die het gehad heeft met Obamas idiote buitelandsbeleid. Datzelfde geldt in steeds sterkere mate voor de Amerikaanse kiezer, die verbaasd toekijkt terwijl diplomaten worden afgeslacht, ambassades in de fik worden gestoken, en de Amerikaanse vlag in brand wordt gestoken op deze en gene Arabische straat, terwijl een boze menigte 'dood aan Amerika' roept.
And images from the past week of U.S. flags being torn down and burned, an Islamic flag being raised and embassies being overrun by angry mobs introduce a volatile element into a re-election effort in which foreign policy has been a strength. Some critics and commentators were already evoking the images of the Iranian hostage crisis that doomed another presidency.
De kritiek op Obama neemt toe. Amerikanen hebben langzaam door dat zijn mooie retoriek - 'we zijn allemaal broeders', I will heal the world - totaal los staat van de werkelijkheid. Het Midden-Oosten zit nog altijd vol met Amerika-haters, die er geen enkel geheim van maken dat ze iedere Amerikaanse staatsburger het liefst zouden afmaken - Obama of geen Obama.
Ondertussen heeft Obama Islamisten zelf de mogelijkheid gegeven om toe te slaan. Zo heeft hij fors bezuinigd op beveilingspersoneel voor ambassadeurs in het Midden-Oosten. En dat is niet alles, hij wil namelijk ook nog eens bezuinigen op defensie - let wel, zijn bezuinigingsplan werd bekend nadat de Islamisten losgingen en de ene na de andere Amerikaanse ambassade aanvielen.
Oh, en voor we het vergeten blijkt nu dat Obama meer dan de helft van zijn geplande veiligheidsvergaderingen - intel meetings - heeft gemist. Hij had er namelijk geen enkele behoefte aan om geïnformeerd te worden over de stand van zaken in de rest van de wereld: hij had Arabieren verteld dat hij hun vriend was, dat moest genoeg zijn. Toen zijn woordvoerder hiermee geconfronteerd werd lachte hij de beschuldingingen weg (alles ging immers prima). Eén dag later werd ambassadeur Stevens vermoord.
Tot slot is Obama de meest gepassioneerde en uitgesproken bondgenoot van de Islamisten in de westerse wereld. Hij heeft ze - bewust - aan de macht geholpen in zowel Egypte als in Libië. Nog niet zo heel lang geleden bezocht zijn minister van buitenlandse zaken, Hillary Clinton, de Islamistische president van Egypte Mohammed Morsi zelfs. Tijdens haar bezoek zei ze dat het Witte Huis hem "steunde" en voor de volle 100% achter "de machtswisseling" stond. Een citaatje:
"We want to be a good partner and we want to support the democracy that has been achieved by the courage and sacrifice of the Egyptian people.
"Democracy is hard... It requires dialogue and compromise and real politics. We are encouraged and we want to be helpful. But we know it is not for the United States it is for the Egyptian people to decide."
Kortom, de Arabische Winter is mede mogelijk gemaakt door een anti-koloniale president, die zijn eigen land - Amerika - wilde verzwakken om zijn utopische wereld te creëren.
We kunnen alleen maar hopen dat de Amerikaanse kiezer, die langzaam wakker wordt, hem in november ontslaat, en op Mitt Romney stemt. De Republikeinse kandidaat is verre van perfect, maar we kunnen er zeker van zijn dat hij, anders dan Obama, Islamisten niet in de hand zal spelen.
Voor meer informatie over Obamas anti-koloniale ideologie, lees Dinesh D'Souzas boek "The Roots of Obama's Rage".




Toepasselijk in deze
Toepasselijk in deze context.
Jeff Kuhner: "Obama to give us WW3 if re-elected" - AMAZING Middle East Analysis!http://www.youtube.com/watch?v=2aptt_oav34
Je zou nog kunnen
Je zou nog kunnen veronderstellen, dat ze gebruik willen maken van de verkiezingstijd in de VS om Obama in zijn herverkiezing te frustreren....maar dan krijgen ze een republikein ervoor in de plaats! Ik begrijp steeds minder van die islamistische haatbaarden, behalve dat het stokebrands zonder enige weerga zijn, maar ook chaoten en door inteelt afgedreven figuren, die hun achterstand van 700 jaar in hun eigen ontwikkeling (overigens een gevolg van eigen toedoen) maar niet kunnen accepteren. Wij moeten ons veel krachriger weren tegen dit achterlijke gestook, maar met Obama win je deze oorlog niet, zoveel is wel duidelijk.
Ja, Hillary is goed bezig
...the American mission at Benghazi "was like a cardboard building, there wasn't even bullet proof glass."
http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/160040#.UFX4_bLiYnQ
@Henri op 16 september, 2012 - 18:02
Obraakma is van geboorte ook een muzelman. Het is hem met de paplepel ingegeven. Dus zó verwonderlijk is het allemaal niet!
Wat wél verwonderlijk is, dat er mensen zo naïef blijven, om deze levensgevaarlijke doctrine te bagatelliseren. Deze figuren zijn in feite ook totaal onverantwoordelijk én levensgevaarlijk bezig, door de mensen in slaap te sussen en wijs te maken, dat het allemaal zo'n vaart niet loopt en dat de muzelmannen hier, anders zijn dan in het Midden-Oosten.
Nóg wel ja, maar zodra ze de geur van de overwinning in hun neusgaten zullen krijgen, dan valt ook bij hén de schroom weg en zullen volop steun geven, passief dan wel actief, aan het geweld dat gepaard zal gaan bij deze extremisten en deze kant aan het opkomen is.
Heeft Gühl zelf immers niet gezegd, dat er maar één islam is? Wel, de nu nog "slapende" en gematigde muzelman zal zich gesterkt voelen in zijn opvattingen en meer en meer steun gaan verlenen aan de extremisten!!
Schade, meer dan een miljard....
Dollars, gelukkig geen mensen.
http://frontpagemag.com/2012/dgreenfield/taliban-attack-destroys-six-harrier-jets-at-180-million-dollar-cost/
Teloorgang Obama.
Deze president is zo overtuigd van zijn eigen gelijk dat hij de werkelijkheid volledig uit het oog verloren heeft. Hij verprutst de boel nog erger dan Jimmy Carter, wat eigenlijkeen prestatie van belang is. We kunnen alleen maar hopen dat de Amerikaanse kiezer hem weggestemd, het probleem is echter dat er deze keer geen Ronald Reagan in de coulissen staat om orde op zaken te stellen.
Winter
waar ken ik die naam toch van?
Goed nieuws
Uw verhaal heeft me wakker gemaakt. Goed plan van Amerika. Eerst bush aan de macht hierna Abama. Ondertussen "Hij heeft ze - bewust - aan de macht geholpen in zowel Egypte als in Syrië.".
Dat is goed nieuws want nu hebben ze ook een reden om niet alleen in Afghanistan en Irak maar ook in Egypte en Syrie alles plat te gooien.
Even vergeten er bij te
Even vergeten er bij te vermelden. Obama heeft in America net zoveel te vertellen als Rutte in nederland. Dit heeft Obama echt niet alleen geregeld als hij het uberhaupt geregeld heeft.
Glenn Beck interview met Dinesh D'Souza
Aanrader.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MFj88FyAEDg
@ vederso. Bedankt.
@ vederso.
Bedankt.
@ philippine, meer info
Hopelijk wordt er iemand van de PO wakker en laat de film zien. (je weet wel beter)
http://ejbron.wordpress.com/2012/09/15/de-ontmaskering-van-de-echte-barack-obama-video-trailer/
@Michael vd Galiën, "Hij
@Michael vd Galiën,
"Hij heeft ze - bewust - aan de macht geholpen in zowel Egypte als in Syrië"
Ik denk dat ipv Syrië Libië bedoeld wordt?
'zowel Egypte als in
'zowel Egypte als in Syrië'
moet zijn
'zowel Egypte als in Lybië'
Amerika is de 'Arabische
Amerika is de 'Arabische Lente' begonnen door Libië kapot te bombarderen.
Plotsklaps had El-Qaida vrij spel.
Met de complimenten van de bloeddorstige radicale islam-geile markiezin Hillary 'ik heb meer bloed aan mijn handen dan Elisabeth Bathory' Clinton.
En gesteund door Sarkozy, Cameron en de grote financier van El-Qaida in Syrië good 'le Eddo 'ik stuur miljoenen naar de 'rebellen'maar ze hebben me belooft het allemaal voor tandenpasta en luiers te gebruiken' Rosenthal.
All vijf zouden naar een oorlogstribunaal gesleept worden.
Nogmaals. Amerika had alleen maar tegen glibberaalCameron en die moordzuchtige dwerg Sarkozy hoeven te zeggen: nee we gaan El-Qaida niet op de troon zetten in Libië en de hele situatie was al zo goed als 'contained'
Maar breng dat de 'grote geo-politieke denkers' maar eens aan het verstand.
Overigens was Bathory Hillary
Overigens was Bathory Hillary de eerste die veren in de kont plugde van de -door hen gefinancieerde, getrainde en bewapende- radicaal islamisten
Immers:
"Mrs Clinton commented that Lybians took the dead Amassador the hospital"
De miljarden zijn dus goed besteedt.
Ook Eddo kan opgetogen zijn. Die miljoenen zijn lekker weggezet makker !
Oveirgens is dit -bij mijn
Oveirgens is dit -bij mijn weten- de eerste keer dat een aanval op het Amerikaans grondgebied (zijnde: ambassade) erin resulteerde dat een Amerikaanse president een knieval maakte naar de moordenaars en een cineast liet oppakken.
Volgens mij ging zelfs Carter niet zover. Maar misschien ben ik par blue. Wellicht moeten we Maarten van Rossem, onze nationale MSM-Amerika-deskundige Obama-geile onafhafhankelijke grote denker vragen om zijn socialistische gekleurde mening over deze onverkwikkelijke zaak.
Arabische lente
Wie de Arabische Lente stimuleerde, mag de Arabische winter verwachten.
De Film 2016
"2016" is een film die ook gaat over die anti koloniale ideeen van obama. Of het allemaal klopt weet ik niet. Maar de geluiden worden steeds heviger.
Heeft Hollande al wat gezegd trouwens?
Want die is / was toch zo'n voorstander om de oppositie tegen Assad te steunen?
Ik hoop echt - en eigenlijk verwacht ik dat ook wel een beetje - dat politici eindelijk door beginnen te krijgen wie ze wel en niet moeten steunen.
Het is trouwens treurig dat we overal mensen aan de knoppen hebben, die dat blijkbaar helemaal niet op hun klompen aanvoelen. Best een beangstigende gedachte eigenlijk.
OMG
D'Souza is hier bij de lunatic fringe ook doorgedrongen.