Klik hier als u meer wilt lezen over ons privacybeleid en gebruik van cookies.

(Niet meer tonen)

Wat gaat Hero Brinkman doen?

Geplaatst door Frank Verhoef op 18 september, 2012 - 21:00

Hero Brinkman is vanaf woensdag officieel Kamerlid-af. Wat gaat de ex-PVV'er en voorman van DPK straks doen, als hij straks recht heeft op wachtgeld, nu er een sollicitatieplicht geldt voor vertrekkende Kamerleden? "Ik ga in ieder geval eerst mijn boerderij eens een keer afmaken, mijn voortuin doen," zegt hij tegen EditieNL. Nou, Hero, doe dat. En vergeet niet te solliciteren, he?

Reacties

beppie op 18 september, 2012 - 21:40

Voor 5800 euro kun je aardig

Voor 5800 euro kun je aardig wat eten. Bovendien heeft hij toch ook nog PSNH.  

Two Ravens Black Kettle op 18 september, 2012 - 21:41

Wie is Hero Brinkman ? Toch

Wie is Hero Brinkman ?

Toch niet dat koffie-tafeltje van P&W ?

Karl Kraut op 18 september, 2012 - 21:53

De spotlights proberen te mijden?

Maar misschien is er binnenkort nog een vacature als sidekick van Matthijs. Hij heeft ervaring genoeg.

Iets wachtgeld noemen, en dan verwachten dat mensen niet zouden gaan wachten, is nou ook niet echt het summun van intelligente qua naamgeving. En een werkende Brinkman richt overigens toch al meer schade aan, dan een thuisklussende. Want dan verdort hoogstens het gazon, zitten er bobbels in het behang, of gaan de keukendeurtjes niet goed dicht.

Elvi op 18 september, 2012 - 23:51

Hallo Karl Kraut, dan hoeft

Hallo Karl Kraut, dan hoeft hij toch niet 4x zoveel te krijgen voor niets doen als ik krijgt voor hard werken!

Joh!!!

Wanneer wordt Nederland echt een keer eerlijker? Niet onder de PvdA! Althans, niet voor de mensen die werken.

Willem Doorsnee op 19 september, 2012 - 01:06

Wachtgeld

Hop, weg ermee, afschaffen. Als Brinkman wil eten moet hij maar gaan werken.

ziggy stardust op 19 september, 2012 - 02:14

misschien kan hij

misschien kan hij gastkolommen gaan schrijven voor de dagelijkse standaard ..

Donnie op 19 september, 2012 - 07:58

Goed idee Ziggy

Kan hij meteen  wat zieltjes winnen onder de rechtse lezers hier, moch hij over een paar jaar weer meedoen met de TK verkiezingen.

Henk op 19 september, 2012 - 08:32

Boek

Hij was toch bezig met een boek over zijn belevenissen in de PVV-fractie. Zal net zo onthullend worden als dat flutboek van Hernandez.

Pietje Precies op 19 september, 2012 - 08:58
Dutchman op 19 september, 2012 - 11:22

sollicitatieplicht,...

Valt wel mee. Hij komt bij een placement bureau, die gaan voor hem rondbellen enzo. En als ze iets voor hem hebben, dan gaat hij langs voor een gesprekje.

Maar goed. Waar zou Brinkman kunnen gaan wekren. Of voor wie? Kijken we eerst naar zijn karakter. Flapuit? Praatjesmaker? Neemt in iedergeval geen blad voor de mond. Nou ja, u snapt hem. ...... Ik weet het; Hij wordt woordvoeder van de Politiebond.

Dutchman op 19 september, 2012 - 11:24

Excuses,...

soms vallen bij mij wat toetsen weg of wisselen van plaats.

Mar op 19 september, 2012 - 11:48

Speciaal verlof?

Ik heb ergens wel eens gelezen dat Hero Brinkman nog steeds bij de politie zit met een soort van speciaal verlof regeling.

© 2009 - heden Dagelijkse Standaard. Alle rechten voorbehouden.