Zo, zo.
Is David Cameron zowaar een keer van plan om zijn rug recht te houden in Europa? Het zou zomaar kunnen:
De Britse premier David Cameron dreigt de meerjarenbegroting van de Europese Unie te blokkeren met een veto. Cameron noemt de pogingen om de begroting op te trekken schandalig en wil de begroting tegenhouden indien die niet in het belang is van de Britten.
Het zou schokkend zijn om de Europese begroting te zien stijgen, terwijl wij onze nationale begroting moeten terugschroeven,' aldus de premier in een interview met The Sunday Telegraph.
We gaan het zien. Ik heb te veel 'leiders' zien zeggen dat Brussel nu eens niet krijgt wat het wil, om vervolgens toch door de knieën te gaan.




wie wel?????
wie heeft daar wel zin in????
Britexit
Griekenland mag 'Europa' niet uit, maar het VK wel. En een eigen munt hebben ze toch al. De eurocraten zijn het eiland natuurlijk ook liever kwijt dan rijk, want dan kan de Europese eenwording ook sneller gaan.