Klik hier als u meer wilt lezen over ons privacybeleid en gebruik van cookies.

(Niet meer tonen)

Het Moszko-complot van Jort Kelder

Geplaatst door Tim Engelbart op 31 oktober, 2012 - 13:15

Dat viel te verwachten. Raad van Discipline schrapt Moszkowicz van het tableau, en de onfrisse Jort Kelder buit de situatie meteen uit om de hele familie zwart te maken. Niet alleen Bram deugt niet, maar zijn ouders ook niet. Dat die hoogbejaard zijn en zichzelf niet zomaar kunnen verdedigen, neemt hij voor lief.

Gelukkig neemt Gerard Spong het op voor Bram, die met de ongeoorloofde aanval op z'n ouders op een smerige wijze gepakt wordt. Spong blijkt prima te kunnen redeneren als hij geen rode anti-Wilders-waas voor de ogen heeft.

Reacties

Richard de II2 op 31 oktober, 2012 - 13:38

Je moet denk ik de uitzending

Je moet denk ik de uitzending gezien hebben om dit te kunnen concluderen over Spong (Sprong in de volksmond). In bovenstaand filmpje komt er alleen wat onsamenhangend gebrabbel uit.

Henkdp01 op 31 oktober, 2012 - 15:06

Volgens mij was er niet zo

Volgens mij was er niet zo veel aan te merken op de opmerkingen van Kelder. Brammetje heeft structureel aan aantal regels overtreden ondanks eerdere waarschuwingen.

Thomas Jefferson op 31 oktober, 2012 - 19:56

@Henkdp01   Regels overtreden

@Henkdp01

Regels overtreden is het probleem niet in dit land, net als het breken van fatsoensnormen & waarden. Dat gebeurd op grote schaal en we hebben met zijn allen boter op zijn hoofd. Het overtreden van regels wordt pas een probleem als je ook buiten de pot pist volgens de heersende orde.

Bram zijn kop stak boven het maaiveld uit en hij is nu gekortwiekt. Je maakt me niet wijs dat als Bram succesvol de 'slachtoffers van Wilders haatpredikerij' had verdedigd, hij deze straf ook had gekregen.

Het heeft in mijn ogen meer weg van een politieke afrekening binnen de rechtelijke wereld & advocatuur.

© 2009 - heden Dagelijkse Standaard. Alle rechten voorbehouden.