Klik hier als u meer wilt lezen over ons privacybeleid en gebruik van cookies.

(Niet meer tonen)

Oud Tour-directeur Leblanc: 'Armstrong blijft groot kampioen'

Geplaatst door Michael van der Galien op 24 oktober, 2012 - 11:14

Dat klopt.

Jean-Marie Leblanc weet hoe de zaken ervoor staan in de wielrennerij: Lance Armstrong is en blijft één van de grootste kampioenen ooit. Ja, hij gebruikte doping, maar wie deed dat niet? En dan heb ik het niet alleen over zijn generatie, maar ook over die ervoor.

Iedereen heeft zijn werk; voor medische en juridische zaken moet je niet bij de voormalige baas van de Tour de France zijn. Dat Jean-Marie Leblanc 'nogal wat illusies heeft verloren', wil hij wel erkennen. Maar: 'Armstrong is de grootste kampioen van zijn generatie.'

Jongens, ze gebruiken allemaal - echt al-le-maal. Armstrong won omdat hij de beste was, niet omdat hij als enige prestatie bevorderende middelen gebruikte. 

Reacties

antonius op 24 oktober, 2012 - 11:42

Ja dat zou ik ook zeggen als

Ja dat zou ik ook zeggen als ik al die jaren met hem had samengespannen . Je moet jezelf toch een beetje schoon proberen te pleiten .

Richard de II2 op 24 oktober, 2012 - 12:47

Sprinter Ben Johnson blijft

Sprinter Ben Johnson blijft voor mij ook nog steeds een wereldrecordhouder (van zijn tijd dan). Ook hij presteerde toendertijd in een veld van gelijken het beste.

© 2009 - heden Dagelijkse Standaard. Alle rechten voorbehouden.