Brussel weet het beter.
Martin Schulz, één van de hoge profeten van de EU (want de voorzitter van het Europees Parlement), zegt dat Nederlanders negatief zijn over de Unie omdat ze een "bekrompen kijk op de wereld hebben".
"Het probleem van de Nederlanders is dat ze lijden aan navelstaarderij. De eigen navel als middelpunt", aldus Schulz.
Ook over de Nederlandse visie op het Europees Parlement heeft hij één en ander aan te merken. "Dat dedain voor het Europees Parlement is een typisch Nederlands verschijnsel. In andere landen worden we zeer gewaardeerd".
Wat een geweldige vent is het ook he? Zoveel respect voor de nationale soevereiniteit van de lidstaten van de EU, ja, het is allemaal bijzonder indrukwekkend. Zie ook dit citaat:
"[D]e realiteit is dat Rutte en Merkel aan de Brusselse vergadertafel eerst aan hun Nederlandse en Duitse belangen denken. Ik kan het ze niet eens kwalijk nemen. Maar er is ook een algemeen, Europees belang en dat is afgelopen jaren schromelijk verwaarloosd. De grootste vergissing van de afgelopen jaren is dat de leiders exclusief het beleid bepalen".
Weg met de nationale overheden, Brussel weet het beter!
Oh, en die vermadelijde Nederlanders moeten hun grote mond houden. Was getekend, Martin Schulz.
Mocht u zich overigens afvragen welke ideologie Schultz aanhangt: hij is een echte oude marxist. Ja, dat soort lui hebben het voor het zeggen in de EU.




Grootse plannen
Er is geen tekort aan politici met grootse plannen die vervolgens iedereen veroordelen die niet meewillen in hun over het algemeen utopische waanbeeld. De geschiedenis is niet zelden een opsomming van de desastreuze mislukkingen als gevolg daarvan. Ook nu weer zitten de europaten klem in hun sociaaldemocratische wensdenken; ongefundeerd positief zijn ze daarover, mind you. Een typisch geval van regeringsonbekwaam zou ik zeggen. De bredere vraag is dan: "Hoe hebben we het zo ver laten komen?" Het antwoord kan alleen zijn door beslissingsbevoegdheid uit handen te geven. Democratie dus.
Nederlanders moeten hun
Nederlanders moeten hun mond houden ,maar van hun geld ben je niet vies .
Want daar heb je een goed betaald baantje door
lord Haw-Haw Schultz
Heeft de zelfde intonatie en toonhoogte als die van de Britse landverrader, en draagt nog steeds het oude nazi ideaal van een verenigde staten van Europa uit.
Deze renegaat en revisionist heeft niets met het marxisme te maken, dat hebben de sociaal democraten al overboordgezet aan het begin van de 1e wereld oorlog.
Lenin was een verklaard tegenstander van een verenigde staten van Europa, blijkens zijn rede in 1915.
De VS van Europa is de uitvoering van een nazi project, met voor als nog, andere middelen.
Neurenberg 2.0
In het VK intervieuw staat dat hij Nederlands verstaat. Wie weet kan hij het ook lezen. Daarom het volgende:
"Ik hoop dat deze wereldvreemde idealistische bratwurst genaamd Schultz bij de nieuwe Neurenbergprocessen in 2014 als eerste aan de beurt is."
Ja, ja Schulz we weten het, u
Ja, ja Schulz we weten het, u bent gewoon 70 jaar te laat geboren.
Hij heeft groot gelijk! Geen
Hij heeft groot gelijk! Geen grotere navelstaarders dan Nederlanders en speciaal PVV stemmers
kritisch = bekrompen?
Deze reactie is geheel in lijn met wat is te verwachten. We lezen niets inhoudelijks om de gemiddeld kritische houding van de Nederlanders te weerleggen; nee, we maken de Nederlander uit voor "bekrompen".
Schulz zit er verder heel ver naast: ik denk dat De Nederlander heel goed in de gaten heeft dat een klein land als het hunne afhankelijk is van het buitenland. Dat lijkt mij een historisch gegeven; niet voor niets waren Nederlanders eeuwen geleden uitgebreid op zoek naar overzeese gebeiden om daarmee handel te drijven. Een traditie die tot op de dag van vandaag voortduurt, die internationale (handels-)betrekkingen. Het zit in dat volkje. Maar we zijn niet achterlijk en zijn duidelijk in de verhoudingen: waarom moeten wij ons opofferen voor landen die er bewust een zooitje van hebben gemaakt? Waarom zouden wij ons lot leggen in de handen van dezelfde mensen die ons en onze staatssecretaris schofferen ("wie is die man?")? Hij, voorzitter van een parlement dat zégt ook ons te vertegenwoordigen, schoffeert een deel van de bevolking die hij zou moeten vertegenwoordigen. Ja, he vertrouwen in hem en zijn parlement heeft hij nu helemaal terug gewonnen. Ben benieuwd hoe de Nederlandse vertegenwoordiging in het EP zal reageren op de uitlatingen van haar voorzitter over hun achterban. Het zal wel weer erg stil blijven. Of, als alternatief, za hij wel nijval krijgen (komt u er maar in, Sophie in 't Veld)
Schultz zijn probleem is dat
Schultz zijn probleem is dat een deel der Nederlanders gewend is zelf na te denken en niet klakkeloos de propaganda van onbetrouwbare en ondemocratische instituten voor waarheid aan te nemen. Zeker niet als ze zich opstellen zoals de EU zich denkt te kunnen veroorloven. Nieuwtje voor de EU, u kunt het zich helemaal niet verooloven. Ik verafschuw de EU en alles wat er mee te maken heeft. Ik zal er tegen blijven strijden tot ik het loodje leg. Nooit en te nimmer zal ik mij Europeaan noemen of voelen.
Ongelooflijk hoe deze
Ongelooflijk hoe deze boekhandelaar zichzelf telkens weer
weet te diskwalificeren !
Schultz heeft gelijk
De grootste vergissing van de afgelopen jaren is dat de leiders exclusief het beleid bepalen".
Men kan niet anders dan het hier volledig mee eens zijn.
Het wordt daarom tijd dat de bevolking door middel van referenda het beleid gaan bepalen. Immers, de leiders zijn niets anders dan vertegenwoordigers van het volk. Schultz is terecht van mening dat zij hun werk niet goed hebben gedaan.
Om in de toekomst tot betere besluitvorming te komen laten we de stem van het volk bepalen wat er gaat gebeuren. Daarmee wordt dan meteen de kloof gedicht die in de loop der jaren is ontstaan tussen de burgers en de politici.
Het zal tot een geweldige verkleining van het EP komen en waarschijnlijk zal Schultzs zijn dikbetaalde baantje wel kwijtraken. Daarom niet getreurd, hij heeft in de loop der jaren zo goed 'verdiend' dat hij genoeg Eurootjes opzij heeft kunnen zetten om zijn boekwinkeltje weer terug te kunnen kopen. Omdat het door de crisis die hij mede heeft weten te stabiliseren, tot nog maar weinig klandizie zal komen is een geluk bij een ongeluk. Hij heeft dan tijd genoeg om alsnog zijn schooldiploma te halen.
Dat de SPD iemand met een dergelijke achtergrond naar voren heeft geschoven hoeft niet te verbazen. De Nederlandse zusterpartij pvda doet niet anders. Eigenlijk wel heel sociaal om volstrekt incapabelen toch een dikbetaalde baan te gunnen.
Na het imploderen van de
Na het imploderen van de EUSSR dienen alle vliegvelden bewaakt te worden zodat deze crimineel niet kan ontsnappen naar een van zijn belasting paradijzen.
janos73 Deze opmerking
janos73
Deze opmerking stelt jouw
klimaatalarmistische kolder in het licht dat ik altijd al vermoedde.
Je hebt mensen die liegen
over Europa omdat ze daar persoonlijk schitterende loopbaanperspectieven van
verwachten. En je hebt mensen die liegen over klimaatrampen en ander zelf
gecomponeerd onheil omdat ze daar persoonlijk prachtige carrièreperspectieven van
verwachten.
Er wordt hier wel een
enkele keer geschreven dat jouw bijdragen zeer op prijs worden gesteld. Dat is
niet namens mij. Je bent gewoon een goed geïnformeerde paniekzaaier met een
groot eigenbelang. Ga aan het werk, doe iets nuttigs met je verstand … eh
behalve dan de aarde redden. Laat dat liever aan de planeet zelf.
Barroso
Doet ook maar weer eens mee.
http://www.telegraaf.nl/dft/nieuws_dft/13092260/__Barroso_haalt_uit_naar...
Ik snap echt niet dat de EU steeds minder populair word in Europa...
Schrijf een referendum uit en
Schrijf een referendum uit en vraag de mening van de Nederlanders. Dat zal natuurlijk nooit gebeuren want onze democratie is allang dood en begraven. En de graaiende potentaten te Brussel en hun handpopen te Den Haag dansen op het graf.
Martin Schulz kan niet tegen kritiek.
Janos 73 11.38
Martin Schulz komt niet met argumenten. Nee hij gaat de hele Nederlandse bevolking even afkraken bij gebrek aan feit en argument.
Kijken als je al de duizenden miljarden voor frauderende zuiderlijke landen zult moeten ophoesten. Er moet voorlopig nog minstens zo'n 28 miljard worden bezuinigd om de jaarlijkse miljarden voor ontwikkelingssamenwerking en immigratiekosten te bekostigen.De hoofdzaken in Europa islam, veiligheid en permanente immigratie zullen Europa naar de sociale en financiele afgrond brengen met leiders als Schulz.. EU-leiders , waaronder Martin Schulz werken alles tegen. Kijk eens op de site van E.J.Bron? Dat staat Europa te wachten.
Navelstaren is OK
Herr Schulz zou zelf ook eens wat meer moeten navelstaren. Het is een oude meditatie techniek om dichter bij jezelf te komen. Heel goed die Nederlanders.
Sociale werkplaatsen zijn bedacht voor mensen als Schulz
Die man spoort echt niet. Eerst moslims knuffelen en excuses aanbieden voor iets wat wij niet hebben gedaan, en nu dit geouwehoer weer. Sociale werkplaatsen zijn prima plekken om deze man een passend baantje aan te bieden.
Zojuist gehoord op het radio 1 nieuws van 17.00u: Een Afghaans gezin in leek met 5 (!!!) kinderen dat uitgezet zou worden kan toch blijven dankzij nieuwe Europese regelgeving. Eén van de zoons is getrouwd met een Duitse, waardoor het hele gezin voor een verblijfsvergunning in aanmerking komt. Wtf? Niets klopt hier. Extreem grote gezinnen moet je hier niet tolereren. Getrouwd met een Duitse? Dan moeten ze dus naar Duitsland, maar nee de Duitse bijstand (de Harz IV) is schraler dan de Nederlandse dus blijven ze hier om de staatsruif leeg te vreten. En het mag van Europa. En één een vergunning betekent dus het hele gezin. Een voorbode wat gebeurt als Mauro een permenante verblijfsvergunning krijgt of een Nederlands meisje zo ver krijgt om met hem te trouwen. Uitzettingen vinden niet meer plaats, dankzij de EU hebben we open grenzen, open voor de hele wereld.