Klik hier als u meer wilt lezen over ons privacybeleid en gebruik van cookies.

(Niet meer tonen)

Suffolk-peiler: 'We peilen niet meer in Virginia, Florida, NC'

Geplaatst door Michael van der Galien op 10 oktober, 2012 - 15:53

Romney wint.

Een peiler van peilingbureau Suffolk zegt dat zijn kantoor niet langer peilingen verricht in Florida, Virginia en North Carolina. De reden? Die staten gaan vrijwel zeker naar Mitt Romney. Daarom richten ze zich op staten waar er nog wel iets van een strijd zal zijn, zoals Ohio en Michigan.

Video:

Romneys comeback is, daar kan geen twijfel meer over bestaan, dus echt, ja, ook volgens Suffolk.

De vraag blijft natuurlijk of de oud-gouverneur van Massachusetts dat vol kan houden in de komende weken. Voorwaarde daarvoor is dat Paul Ryan goed presteert tijdens het VP-debat van morgen, en dat Romney gewoon weer sterk voor de dag komt tijdens de laatste twee presidentsdebatten. Doet hij dat, dan heeft hij écht een kans.

We kunnen natuurlijk al wél concluderen dat het in ieder geval een spannender aangelegenheid aan het worden is dan de meeste mensen hadden verwacht. En dat is toch ook al winst.

© 2009 - heden Dagelijkse Standaard. Alle rechten voorbehouden.