Eigenaar 't Hofnarretje: 'Schadevergoeding? Waarom?'

Nieuws10 feb 2012, 8:00

Wilt u DDS vaker zien?

Stel DDS in als voorkeursbron op Google.

Voeg DDS toe op Google
Schandalig.  

Ouders van kinderen die misbruikt zijn door Robert M. hebben nog geen enkel zicht op een schadevergoeding.

Advocaat Richard Korver, die een groot aantal ouders bijstaat, zei dat vanavond bij RTL Nieuws dat dit komt doordat Albert Drent, de voormalige eigenaar van ‘t Hofnarretje, het kinderdagverblijf waar M. tweeënhalf jaar werkte, dwarsligt.

Drents advocaat beweert namelijk dat het niet duidelijk is namens welke ouders Korver handelt. Dat is een bekende vertragingstactiek in dit soort zaken.
Het is ongelooflijk dat deze man zo ontzettend weinig scrupules heeft dat hij zelfs nu nog, na deze ongelooflijke grote controverse, dwarsligt. Als ik dacht dat hij ook maar een beetje verstand had zou ik stellen dat hij zich moest gaan schamen. Jammer genoeg denk ik niet dat hij weet wat dat betekent.
Ga verder met lezen
loading
Dit vind je misschien ook leuk
Laat mensen jouw mening weten

Loading