Dit is niet te geloven: een 13-jarige jongen uit Schiedam is dood. Doodgestoken. Door een andere 13-jarige jongen uit Schiedam, nota bene. Het gebeurde zondag rond 17:20 uur aan de Fjorddal, een buurt die nu in rouw en chaos is gedompeld. Het slachtoffer werd met spoed naar het ziekenhuis gebracht, maar hulp mocht niet baten – hij overleefde het niet.
Dit is geen drama, dit is een tragedie, en het ergste: de dader is opgepakt, en
de beelden van TV Rijnmond laten weinig te raden over. Kijk naar die foto, en je kunt bijna niet anders concluderen dan dat het bepaald niet om een echte Nederlandse jongen met blauwe ogen en blond haar gaat. Maar ja, dat mogen we volgens de woke elite niet hardop zeggen, toch?
Woede en Ironie op X
Mensen op X reageren terecht woedend, maar ook met bittere ironie. “
En dan maar afvragen waarop de PVV de grootste is,”
sneert iemand.
Een ander: “
Jammer van de foto, ik wilde graag raden.”
Het is pijnlijk, maar het zegt alles. Deze mesaanval is geen incident – het is een symptoom van een zieke samenleving, waar jonge jongens, vaak uit kansenparel-gemeenschappen, opgegroeid met
drillrap en een
cultuur van geweld, elkaar afslachten op straat. Drie steekpartijen op één zondag, met jonge daders én slachtoffers: twee in Rotterdam, één in Schiedam.
Jongetjes van 11 maken al drillrap en leven in een wereld waar messen en moord normaal lijken. Wat een puinhoop!
Kansenparels en Falend Beleid
Dit is wat opengrenzen en falend integratiebeleid opleveren: kinderen die kinderen vermoorden. Die 13-jarige dader is geen uitzondering – hij is een product van een systeem dat asielzoekers binnenhaalt, maar ze niet opvoedt of controleert. Kijk naar de cijfers: geweld door migrantenjongeren stijgt, en drillrap, met zijn lofzangen op messen en moord, voedt een kindercultuur van haat.
Maar de politiek? Die zwijgt, of schuift het af op “armoede” of “discriminatie”. Ondertussen liggen er kinderen in het mortuarium, en worden hun moordenaars gepamperd als slachtoffers van 'discriminatie.' Wat een gotspe!
Tijd voor Actie, Geen Woorden
Hoe lang pikken we dit nog? Schiedam rouwt, Nederland kijkt weg, en de elite blijft praten over “inclusie” terwijl onze straten onveilig worden. Dit is geen toeval – dit is het resultaat van globalistische waanzin die onze grenzen wijd openzet en onze jeugd kapotmaakt. Mensen snappen waarom FVD en PVV groeien, waarom
AfD in Duitsland verdubbeld is: ze zien dit gebeuren. Jongetjes van 13 die moorden, drillrap als voedingsbodem – het is een wake-upcall. Tijd dat we de grenzen sluiten, de cultuur aanpakken en deze nachtmerrie stoppen. Anders blijven er meer slachtoffers vallen, en blijft Nederland een open inrichting.
Volg Michael van der Galiën op X via @DDStandaard voor meer ongezouten meningen en het laatste nieuws!
Gaan we weer ,elke dag opnieuw een terreur moord of meerdere.en de grenzen blijven maar open,we zijn echt gedoemd als dit zo doorgaat....We hebben met de PVV absoluut op de verkeerde partij gestemd dat staat inmiddels als een paal boven water, die doen dus en bereiken ook echt helemaal niets.
........STEM VOLGENDE KEER OP FVD!
"Maar de meerderheid heeft er niet op gestemd" is exact het argument dat wordt gebruikt door heel links sinds "de vijand" won. In het systeem dat het westen zelf geeft gecreerd is de islam wel degelijk het grootste probleem. Ondermijning van alles wat wij liefhebben.
Ik ben van 1953 beste Catweazle, en net als U blij dat ik nog een andere tijd hebt meegemaakt.
Dat is dan nog jeugd, wat moet dat worden ? Fraaie verrijking voor onze samenleving.
Den Haag steekt zijn kop in het zand en verstopt zich achter een verdrag wat indertijd is ondertekend. Ik denk dat gezien de resultaten dit verdrag achterhaald is. Dus opzeggen dat verdrag !
13 jaar, dan zou je toch denken die groeien op met enigszins westerse normen. Niets is dus kennelijk minder waar. Droevig, dat wordt niks meer en wij zitten met de ellende.
Las net op de site van de Telegraaf dat ze samen ook al een roofoverval gepleegd hadden en de ouders snappen er weer niks van. hoe het heeft kunnen gebeuren. Deze jongens zijn al eens eerder door de politie aangehouden weet ik toevallig van iemand. Dus ze groeien al voor galg en rad op. Het wordt echt tijd dat er iets in Nederland gebeurd een hele grote schoonmaak moet er komen.
De moordenaar zal we een ferme tik op zn'n vingers krijgen, en mischien een VARA contract in het programma "hoe het allemaal de schuld is van het systeem".
In Hongarije en Polen heeft niemand last van mandrillrappers. Maar daar heeft de VARA geen oog voor, want Orban is extreem-rechts volgens domme gansjes die vaak Sophie Hilbrand heten. Die moeten nu niet zeuren.
het is nu dagelijks raak! Wanneer gaat slinks eindelijk hier iets aan doen!? Maar je kan ook zeggen; als die kansparels elkaar afmaken is toch ook goed!?
Meteen zullen de slinkse journalistjes en politici hun ogen en oren wagenwijd open hebben om te kunnen speuren naar een onvertogen woord over deze gruwelijke daad. Ze zullen vervolgens die woorden zwaarder veroordelen dan de steekpartij en daar de aandacht op richten. Zo werkt slinks en teveel domme mensen trappen erin zodat er voorlopig geen sprake zal zijn van een politieke kentering waarmee deze migratie- en geweldswaanzin een halt toegeroepen kan worden.
Rouwen om wat?
Drillrap, me reet. Islam!
Die gasten pleegden samen ook nog roofovervallen.....konden dus ook rustig daarna blijven rondlopen..die sLinkse theedrinkers vinden alles goed..... https://www.telegraaf.nl/nieuws/907804389/fatale-steekpartij-schiedam-slachtoffer-13-en-zijn-aanvaller-pleegden-eerder-samen-roofoverval
En wedden dat die kansparel gewoon met een fopstraf weg komt, en vervolgens alsnog een status krijgt en zijn hele familie over mag laten komen? Wanneer houden we eens op met die zachte heelmeester aanpak en trappen dat gajes terug naar waar ze vandaan komen.
Ik heb het vanmorgen al gezegd, die dader krijgt een paar jaar jeugd detentie waar hij in de watten wordt gelegd want hij heeft natuurlijk een slechte jeugd gehad, een trauma opgelopen enz en over een paar jaar mag hij weer vrij rondlopen en kan hij op zoek naar een volgend slachtoffer want wat ze hem hebben geleerd zoals iemand doodsteken/vermoorden leert hij nooit meer af maar dat wordt steeds erger, hij heeft gekozen voor met volwassenen mee te doen dus gewoon straffen als een volwassene, levenslang met tbs en uiteraard geen d666 rechter want dan krijgt hij niet eens jeugd detentie maar een taakstrafje van 50 uur
Alweer ene bruine snotaap. Politiek wanneer doe je er iets aan.
Och gut we zijn in paniek om iets waar van we wisten dat het ging gebeuren. Er zitten 147 bolsjewieken als toneel spelers in het Haagse toneel theater die zijn verantwoordelijke voor deze moord. Gezien de laatste peiling van Maurice de Hond en de samenstelling van dat theater zijn de linkse socialisten verantwoordelijk. Gezien die peiling is het publiek voor meer dan 80% een socialistische bolsjewiek die graag de Brusselse god van het socialistische EU Utopia aanbidt. Dit is jullie Utopia en nu wegkijken graag, want een paar lijken meer of minder kan jullie echt niet schelen.
Schiedam is één grote kansenparel stad waar je meer moslims ziet dan blanke Nederlanders,triest maar waar en dat belooft wat voor de nabije toekomst. Schiedam is een vergaarbak van nationaliteiten die niets hebben met de stad en het afvoerputje is van Rotterdam.
als dat zo is, ben ik benieuwd wanneer daar dan de sharia wordt ingevoerd.. is natuurlijk het probleem ook snel opgelost? ;)
Pvv zal nu toch iets moeten leveren, anders verliest hij heel zijn achterban. Hij is al aan t verliezen. Dus Wilders en Faber nu echt met harde oplossingen komen, anders einde verhaal
Dit is wat elte willen
Chaos en geweld
Zij denken als derde met been ervandoor te gaan
.... dat is belijd van globalisten. Soros en wef.
PVV draait gewoon mee in het kartel. Het is ook niet zo dat de meeste mensen op de PVV gestemd hebben. Het land is ernstig verdeeld en er zijn veel te veel globalisten die deze cultuurverrijking graag omarmen.
Wat meer nationalisme en minder onverschilligheid zou dit land goed doen.
PVV probeert voor het eerst in 20 jaar daadwerkelijk mee te doen aan een kabinet(gedogen telt niet) Dat ik meer had verwacht, dat het beter kan, dat ze te veel hun oren laten hangen naar de rest en dat ze wat meer schijt moeten hebben staat vast maar om nu te zeggen dat het 'kartel" is is onzin in mijn ogen. Dat de meerderheid niet op de grootste partij heeft gestemd is iets wat altijd altijd zo is in NL en pas naar boven wordt gehaald sinds de PVV glorieus heeft gewonnen 22-11-23. Daarvoor nooit. Grappig dat je linkse politici en opiniemakers woord voor woord napraat. De laatste 2 zinnen ben ik het wel mee eens.
Van napraten linkse politici en opiniemakers is geen sprake. Verder is Wilders vanaf zijn jeugd die hij in Israël doorbracht anti Islam. Ook suggereert hij dat hij de man is voor Henk en Igrid. Hij komt vanuit de liberale stal en is niet voor Henk en Ingrid uit de arbeidersklasse. Ik ben niet perse tegen de Islam, wel tegen globalisering en de daaruit volgende multi culti zooi en nog meer verdeling in dit land. Ik vind de standpunten van FvD dan toch beter vooral de deportatie van alle gespuis wat niet met onze normen en overeenstemt. De Islam is niet het directe gevaar in Europa maar kan het wel worden ten gevolge van onze onverschilligheid en als we het gevecht niet aangaan in plaats wat grappen maken over een kopvodden taks zoals die geblondeerde clow doet gaan we inderdaad ten onder. De linkse ongelovige woke schijndeugers uiteraard voorop.
We zullen er mee moeten leren leven. De politiek blijft de kop in het zand steken...en praat het wel weer goed. Zolang de rechtse partijen geen meerderheid hebben zal er niets veranderen. Kijk naar Duitsland...de AFD wordt totaal genegeerd.....en het linkse beleid gaat dus gewoon door ....net als hier .
De politiek is een afspiegeling van het volk en dat steekt massaal de kop in het zand.
Slinks creëert dit soort gevaarlijke problemen met hun massa-immigratie en dan zeggen ze dat de FvD en AFD gevaarlijk zijn.....maar het bewijs wordt dagelijks geleverd dat juist sLinks het grote gevaar is....en dat al decennialang.....!!!
Ik heb het idee dat de meeste kaaskoppen meer aan de linkerkant zitten dan aan de rechterkant. En diegenen die rechts zitten zijn progressief en schijn liberaal.
Jah, En wanneer zoiets gebeurt dan gaat de Linkse Kerk in de schijnheilige modus, met het betuigen van diepe medeleven aan de ouders met het verlies van hun kindertjes! En met te zeggen: ‘Tjonge tjonge!: wat afschuwelijk en verschrikkelijk allemaal’! … Dit terwijl zij zelf debet zijn aan de oorzaak❗️
Waar de islam verschijnt, de vrede verdwijnt.
Ach,.. en de meeste Nederlanders lezen het , schudden een keer met het hoofd, en gaan weer verder met hun dagelijkse bezigheden. En kiezen gewoon weer de partijen die zulk soort kansparels gewoon weer toelaten. 🤮🤮
We moeten maar net als in Amerika allemaal een wapendragen dan zal het gauw gebeurd zijn met de tuig
Dit komt allemaal door Putin, Trump, Wilders en het AfD.
Nee, het is de klimaatverandering 🤑🤑🤑🤑
Het is de schuld van alles behalve de radicale islamisten.
Klopt
Vitamine D3 tekort.
Nee vitamine 4045
Wat nou "radicaal"?? Het is de religie van de vrede hoor ;P
Omdat dat “stuk ellende” minderjarig is, wordt de zaak tzt achter gesloten deuren behandeld en spreekt een of andere D66 rechter vonnis, taakstrafje !
Dit hoort allemaal bij de cultuur die links Nederland, EU en de links stemmers, voor alle Europeanen wil.
Hoe kan dit dan nog een schok zijn?
Komt nog bij dat dit ook het resultaat is van 30 jaar kapot bezuinigen van jeugdzorg en GGD.
Als je puppy's vals behandeld, krijg je later valse honden.
Wijzelf hebben onze verantwoordelijkheid verkwanseld aan z.g. vertegenwoordigers. Voor hun veroorzaakte puinhopen blijven wijzelf aansprakelijk volgens de wet art. 3:61 BW.
Stem je stilzwijgend in, moet je achteraf niet klagen, maar boeten.
Bij mij in de wijk lopen ook kinderen van een midden oosten cultuur tot 's avonds laat nog buiten. Wordt er bij de instanties over geklaagd, dan is het racisme
Klopt. Nederland anno 2025. Ben blij dat ik van 1952 ben. Wat een land is dit geworden...
Die ouders ook als je leest dat die jongeren vanaf 10 jaar 's avonds laat nog op straat lopen terwijl ze gewoon op bed moeten liggen gaan ze niet naar school. De buurt daar kan er wel om huilen maar ze maken er ook niks van. Krijgen alle kansen maar ze pakken het gewoon niet en de linksen maar zielig doen over discriminatie en armoede. Ze hoeven niet in Nederland te blijven in land van herkomst zal het wel beter zijn.
Vraag je eens af, waarom kiezen nog steeds mensen voor dit open grenzen belijd, verdedigd door de VVD, CU, CDA, Gr Links, PvdA, DENK, NSC, VOLT, Dierenpartij.
Verdienen die personen geld aan deze omvolking van Nederland.?
Precies. Levert het niks op dan gebeurd het ook niet
Juist, die partijen, dragen de grootste verantwoordelijkheid, voor de huidige ELLENDE.
En vooral meer van dit volk binnenhalen. NEXIT !
Ik antwoord daar allemaal niet meer op.
Zo is het, eerst een cappuccino.
Stem PvdA GroenLinks D66 en Denk en je krijg er steekvesten bij cadeau 😂😂😂😂😂😂
Nederland is net als een vuilnisbak waarvan je het deksel niet goed dicht doet, en dan kruipt er ongedierte in.
Het is straks te laat om terug te draaien en dan leven we in de derde wereld maatschappij.
https://youtu.be/qgwYpAkKczU?si=haJsxeb5OogdFNNJ
Allemaal huilie huilie maar er wat tegen doen ho maar de kans parels hebben teminste moed wat bij de Nederlandse bevolking ontbreekt te laf om voor de duivel te danken kom in opstand en wees solidair we trappen ze eruit
Waarom laat men zulke jonge kinderen in het land, dat is al niet te begrijpen. Als je een beetje verstand hebt weet je toch dat zoiets nooit goed gaat. Die kinderen verlaten hun land niet voor niets, de meesten zij al op jonge leeftijd uit huis gegooid omdat ze onhandelbaar zijn. Maar Nederland met zijn,welkom in ons mooie land krijgt nu de werkelijkheid gepresenteerd. Maar zolang het niet een kind van die deugen is, is er toch niets aan de hand.
En ik maar denken dat het ramadan is en dan zijn ze heel lief voor iedereen. Maar even iemand vermoorden moet toch nog wel kunnen. Die haatbaarden ut het buitenland hebben daar geen moeite mee en onze leive rechters(d666) barsten wel van begrip. Komt best goed.
Wat doet en ziet Victor Orban het toch goed in Hongarije 😂😂😂😂 bij de volgende verkiezingen krijg je bij de GroenLinks PvdA en denk Steekvesten cadeau 😂😂😂😂
Een stil tochtje en verder met de hap.
Cultuur van de kansparels , prikken steken snijden ontploffen en last but not least je poot ophouden voor gratis geld.
Ze kunnen niet met hindoes leven zonder hen te terroriseren.
Ze kunnen niet met Joden leven zonder hen te terroriseren.
Ze kunnen niet met christenen leven zonder hen te terroriseren.
Ze kunnen niet met atheïsten leven zonder hen te terroriseren.
Ze kunnen niet met andere sekten leven zonder ze te terroriseren.
Ze kunnen niet met vrouwen leven zonder ze tot slaaf te maken.
Ze kunnen niet leven met LHBT's zonder hen te terroriseren.
Ze houden niet van vrijheid van meningsuiting
Ze houden niet van godsdienstvrijheid
Ze haten vrije vrouwen
Maar ze willen voortdurend dat islamofobie wordt gecriminaliseerd.
Allemaal GOED! Gaat U door voor de koelkast, Wim?