Denis Makarenko / Shutterstock.com

Totaal verval bij de royals: Sarah Ferguson had jarenlang geheime relatie met veroordeelde rapper Diddy

Cultuur11 mei , 11:00
Het is een aaneenschakeling van pure verdorvenheid en een absoluut moreel faillissement binnen de hoogste kringen van de internationale elite. Terwijl de gewone burger constant de maat wordt genomen door deze onaantastbare klasse, wentelen de royals en de grootheden uit de entertainmentindustrie zich achter gesloten deuren in een gitzwarte modderpoel van misbruik en schandalen. De nieuwste schokkende onthulling in dit dossier? Sarah Ferguson, de ex-vrouw van de reeds in ongenade gevallen Britse prins Andrew, zou jarenlang een heimelijke en platte affaire hebben gehad met de inmiddels voor mensenhandel veroordeelde rapper Sean 'Diddy' Combs. En de manier waarop dit duo elkaar vond, tart werkelijk alle verbeelding: ze werden gekoppeld via het weerzinwekkende netwerk van Ghislaine Maxwell en Jeffrey Epstein.

De elite en hun duistere netwerken

In de kringen van de macht en het grote geld kent blijkbaar niemand nog enige vorm van schaamte of moraal. In de nieuwe biografie Entitled, geschreven door auteur Andrew Lownie, wordt de beerput rondom het Britse koningshuis nog verder opengetrokken. Lownie stelt dat Ferguson en P. Diddy elkaar in 2002 ontmoetten. De locatie van deze eerste ontmoeting is veelzeggend: een feest dat werd georganiseerd door Ghislaine Maxwell, de inmiddels veroordeelde medeplichtige van wijlen zedendelinquent Jeffrey Epstein.
Vanaf 2004 zou dit hebben geleid tot een jarenlange, stiekeme relatie. Volgens de biografie ging het om een platte relatie zonder enige verplichtingen, waarin het duo elkaar opzocht in peperdure hotelkamers die wel 50.000 dollar per nacht kostten. De rapper, wiens ego net zo groot is als zijn strafblad, zou bovendien uitgebreid hebben opgeschept over het feit dat hij 'Fergie' in zijn bed had gekregen en baseerde zelfs zijn eigen parfumlijn op haar voorkeuren.
ZE WILLEN DAT WE ZWIJGEN: Steun DDS in de strijd tegen de verdorvenheid van de internationale elite en hun smerige doofpotten! (LET OP: HET ARTIKEL GAAT HIERONDER DIRECT VERDER!)
De elitaire kaste waant zich onaantastbaar en sluit de rijen wanneer hun schandalen aan het licht komen. Blijft de nuchtere stem behouden om deze absolute verrotting genadeloos bloot te leggen? Steun ons dan nu!
OPTIE 1: Via BackMe (Snel & Simpel) 👉 Klik hier: https://dds.backme.org OPTIE 2: Via uw eigen bank IBAN: NL95 RABO 0159 0983 27 t.n.v. Liberty Media Vergeet niet uw e-mailadres in de omschrijving te zetten voor toegang tot de exclusieve 'verboden' columns! Gratis in uw inbox!

Walgelijke obsessie met jonge dochters

De affaire an sich is al een enorme deuk in het imago van de Britse monarchie, maar de details die Lownie verder optekent zijn van een ronduit ziekelijk niveau. Ferguson vond het blijkbaar een uitstekend idee om haar eigen jonge dochters, de prinsessen Eugenie en Beatrice, aan de controversiële rapper voor te stellen. Ferguson nam de toen pas 16-jarige Eugenie zelfs mee naar een van de beruchte feestjes van Combs.
Een medewerker van het koninklijk huis was hier destijds al zwaar door gealarmeerd en getuigde in het boek: "Seans feestjes waren wild". De insider voegde daar veelzeggend aan toe: "Het feit dat ze Eugenie meenam, was verontrustend."
Die zorgen blijken volledig terecht, want Diddy had naar verluidt een bizarre obsessie met het koningshuis en de jonge prinsessen. Een voormalig medewerker van Diddy's platenlabel herinnert zich een ronduit misselijkmakende uitspraak van de rapper, die letterlijk zei dat hij "niet kon wachten tot Fergies dochters meerderjarig zouden zijn".

Krampachtige ontkenningen

Nu Diddy vorig jaar is veroordeeld wegens het vervoeren van personen met prostitutie als doel, is het netwerk om hem heen in opperste paniek. Iedereen probeert krampachtig zijn sporen uit te wissen en afstand te nemen van dit roofdier.
Ferguson doet precies hetzelfde en ontkent alles glashard via haar woordvoerders. Ze noemt de beweringen stellig:
"Dit is volkomen verzonnen onzin, flagrant onwaar en wederom een ​​valse beschuldiging van zijn kant".
Schrijver Lownie is echter absoluut niet onder de indruk van deze koninklijke paniekreactie. Hij staat vierkant achter zijn keiharde onthullingen en vertelde aan de pers dat hij "geen twijfels had over zijn bronnen". Om eventuele lasterclaims direct de kop in te drukken, benadrukte hij de betrouwbaarheid van zijn bewijsmateriaal:
"Het is volledig gebaseerd op voormalige medewerkers van P. Diddy en Sarah Ferguson".
De elite probeert de schade wederom met dure pr-praatjes te beperken, maar de beerput van Epstein en Diddy is geopend, en de stank bereikt inmiddels zelfs de poorten van Buckingham Palace.
WORD AANDEELHOUDER VAN HET VERZET! Er wordt keihard gehamerd op het ontmaskeren van machtsmisbruik en decadentie bij de hoogste klasse. Steun de onafhankelijke pers die weigert te buigen voor koninklijke doofpotten! 🚀 Steun ons via BackMe: https://dds.backme.org Of maak uw bijdrage over op NL95 RABO 0159 0983 27 t.n.v. Liberty Media. PS: Zet uw e-mailadres erbij voor de exclusieve SubStack-columns! Elke dag gratis in uw mail!
Ga verder met lezen
loading
Dit vind je misschien ook leuk
Laat mensen jouw mening weten

Loading