President Donald Trump heeft het opnieuw perfect verwoord. In een exclusief interview met Breitbart News gaf hij een heldere definitie van een term die hij de afgelopen maanden vaker gebruikt heeft: Panicans. Oftewel, paniekkippen. En wat blijkt? Hij slaat de spijker keihard op de kop. Panicans, zo
zegt Trump, zijn mensen die ofwel te dom zijn om te snappen hoe het spel écht gespeeld wordt, óf die psychologisch instabiel zijn en simpelweg niet met druk kunnen omgaan. “Ze spelen het vijandige kamp in de kaart,” aldus Trump. En precies dat maakt ze gevaarlijk — soms zelfs gevaarlijker dan de vijand zelf.
De slapste schakels in crisistijd
We kennen ze allemaal: mensen die in tijden van grote druk plots gaan twijfelen, gaan roepen dat iets “te extreem” is of “nu niet het moment is.” Die liever de aanval staken dan een slag riskeren. Die zich bij de eerste storm omdraaien en de handdoek in de ring gooien. Dat zijn de Panicans waar Trump op doelt. En hij heeft groot gelijk dat hij ze aanpakt.
Want wie nú nog twijfelt — over immigratie, oorlog, internationale druk, economische soevereiniteit — begrijpt niet in wat voor wereld we leven. We hebben leiders nodig met stalen zenuwen, niet met trillende handjes. We hebben geen tijd voor slappelingen die onder druk bezwijken. En ja, dat geldt ook voor mensen ín je eigen kamp.
🟦 DDS krijgt geen cent van de overheid of het kartel. We leven van donaties van trouwe lezers zoals jij.
👉 Doneer via https://dds.backme.org – dan krijg je ook nog eens elke dag een exclusieve column in je inbox die we niet op DDS kunnen publiceren.
Of:
💶 Maak een bedrag over naar NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media. “We hebben zes oorlogen beëindigd. Twaalf landen betrokken.”
In het interview wijst Trump op de ongekende successen van zijn buitenlandse beleid. “Denk er eens over na,” zegt hij. “We hebben zes oorlogen beëindigd. Twaalf landen betrokken. En sommigen met meerdere landen per kant.” Met andere woorden: Trump doet wat zijn critici niet eens durven overwegen. Hij voorkomt oorlog, vernietigt conflicten en redt miljoenen levens – en dat zonder eindeloze diplomatie of woke geslijm. Gewoon, omdat hij weet hoe je leiding geeft.
En terwijl de media zich druk maken over zijn toon of zijn tweets, redt hij de wereld. Zo simpel is het.
De EU, woke bureaucraten en media-ellende: allemaal Panicans
Het is tekenend dat Trump zijn uitspraken deed vlak voordat hij de Britse premier Keir Starmer ontmoette. Starmer – een door en door globalistische man van het establishment – is precies het soort leider dat Trump bedoelt: eentje die niets durft, niets doet, en vooral bang is voor elke vorm van echte actie.
In Europa zien we exact hetzelfde. De EU is één grote verzameling Panicans: technocraten die elke crisis aangrijpen om méér controle te krijgen, maar niets durven te beslissen als het er echt op aankomt. Denk aan de migratiecrisis. Denk aan de oorlog in Oekraïne. Denk aan het stikstofbeleid dat Nederland in een wurggreep houdt. Allemaal bestuurd door Panicans.
Trump weet wat hij doet. Hij doorziet de spelletjes, de dubbele agenda’s en de achterkamertjes. En hij blijft kalm. Hij blijft sturen. Dáárom is hij opnieuw president. En daar kunnen veel westerse landen nog iets van leren.
🟥 Als jij wilt dat DDS blijft bestaan – als tegenmacht tegen de linkse media en Big Tech-censuur – dan hebben we jouw steun nú nodig.
👉 Ga naar https://dds.backme.org of doneer direct via:
NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media
Help ons het tweede deel van het jaar door. Vrijheid is niet gratis.