Het Eurovisie Songfestival wordt steeds minder een feest van muziek, en steeds meer een podium voor politieke spelletjes. Begin november wordt namelijk gestemd of Israël wél of niet mag meedoen. De kans is groot dat Israël wordt uitgesloten - niet omdat het iets met muziek te maken heeft, maar omdat de linkse, politiek correcte moraalridders hun zin willen doordrukken. Waar het festival ooit bedoeld was om landen te verbinden, verandert het steeds verder in een instrument van politieke druk. Israël
staat nu in de beklaagdenbank. Het gaat niet meer om cultuur; het gaat niet meer om muziek. Nee. Het is opeens een politiek evenement.
Israël als zondebok
Laten we eerlijk zijn: dit gaat niet om muziek. Dit gaat om de hypocrisie van Europa, dat Israël aanwijst als zondebok om te scoren bij de woke-achterban.
De Europese omroepen mogen straks stemmen - waarschijnlijk anoniem - of Israël überhaupt welkom is. Daarmee verwordt het Songfestival tot een referendum over geopolitiek. En laat er geen misverstand over bestaan: de kans is groot dat een meerderheid Israël eruit wil werken.
Niet omdat Israël minderwaardige muziek levert, maar omdat Europa steeds banger is voor de internationale kritiek van linkse lobby’s en pro-Palestijnse activisten.
Nederland doet weer ‘deugend’ mee
Nederland heeft zich al verzekerd van een plaats op het podium van hypocrisie. AVROTROS liet eerder weten niet mee te doen als Israël tóch wordt toegelaten. Alsof het Songfestival een moreel instrument is in plaats van een muzikaal evenement.
Nederland zet zich hiermee neer als één van de meest volgzame landen van het woke-blok. Geen ruggengraat, geen principes, alleen maar deugen in de internationale zaal. Het is beschamend dat een traditie waar miljoenen kijkers plezier aan beleven, wordt gekaapt door dit soort politiek toneel.
🟦 DDS laat zien wat anderen liever verzwijgen: dat Israël wordt gebruikt als zondebok en dat woke Europa dit festival volledig heeft uitgehold. Vind jij dat we dit moeten blijven aankaarten? Steun ons.
👉 Doneer via https://dds.backme.org of maak een bedrag over naar NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media. Cultuur wordt vernietigd door politiek
Het Songfestival zou muziek en cultuur moeten vieren - juist daar waar politiek verdeelt. In plaats daarvan is het festival veranderd in een toneelstuk waar morele verontwaardiging belangrijker is dan talent.
En wie betaalt de prijs? De kijker. De miljoenen fans die puur voor de muziek kijken, krijgen straks een uitgeklede, politiek correcte show waar de beste artiesten worden geweerd omdat hun regering in de beklaagdenbank staat.
Dit is niet alleen slecht voor Israël, dit is slecht voor het festival zelf. Het Songfestival dreigt zijn bestaansrecht volledig te verliezen.
Hypocrisie van de bovenste plank
Dat Israël nu mogelijk geweerd wordt, is pure hypocrisie. Waar was deze morele verontwaardiging toen andere landen oorlogen voerden? Kan iemand zich de niet uitgelokte oorlog in Irak nog herinneren? Hoeveel Europese landen deden dáár aan mee? Of aan de chaos in Libië? Syrië? En ga zo maar door.
Het antwoord is simpel: Israël is een makkelijke prooi. Het past in het narratief van links Europa. En dus buigt het Songfestival mee.
🟥 Vind jij ook dat cultuur nooit het slachtoffer mag worden van politieke hypocrisie? Dat Israël gewoon moet kunnen meedoen en dat dit hele circus belachelijk is? Steun DDS nú zodat wij dit onrecht blijven ontmaskeren.
👉 Ga naar https://dds.backme.org of doneer direct via: NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media.