De ranzige beerput van de overleden pedomiljonair Jeffrey Epstein is nog lang niet leeg, en het epicentrum van de nieuwste aardbeving in dit mondiale schandaal bevindt zich onverwacht in ons eigen land. Terwijl de machthebbers in het Witte Huis en Buckingham Palace dachten dat ze de misdaden van de globalistische elite definitief in de doofpot hadden gestopt, tikt de tijdbom in 2026 keihard door in het Friese Bolsward. Sarah Ransome (41), een officieel erkend slachtoffer van de pedofielenring, is het beu dat ze financieel wordt voorgelogen bij de afwikkeling van haar schadevergoeding. Ze dreigt nu de absolute atoomboom te droppen: het openbaar maken van explosieve videobeelden waarop vooraanstaande figuren zoals Bill Clinton, miljardair Richard Branson en de Britse ex-prins Andrew zich vergrijpen aan een minderjarig meisje. Explosieve sekstapes van Clinton, Branson en prins Andrew in Friesland
Het net sluit zich ongetwijfeld rond de machtigste mannen ter wereld. Sarah Ransome, van oorsprong Zuid-Afrikaans, vluchtte jaren geleden uit de Verenigde Staten naar Friesland nadat ze verliefd werd op een Nederlandse schipper. Hoewel ze een van de weinige slachtoffers is die een miljoenenschikking toegezegd kreeg uit de nalatenschap van Epstein - waar na advocaatkosten zo'n 795.000 euro van overbleef voor "lichamelijk letsel" - is zij woedend over de achterbakse afhandeling van de betalingen. Omdat het geld niet volledig wordt overgemaakt, is ze helemaal klaar met het gesjoemel in de achterkamertjes. Haar boodschap aan de Amerikaanse advocaten en de betrokken elite is ijskoud:
"Ik wacht nog altijd op een groot deel van de uitbetaling en heb het idee dat ik word voorgelogen". "Ik zit al jaren in deze ellende en ben er helemaal klaar mee. Ik ben van plan om met al mijn bewijs naar de rechter te stappen."
Mocht Ransome inderdaad naar de rechter stappen en de beelden overhandigen, dan zijn de rapen internationaal volledig gaar. De FBI en justitiële diensten zitten al jaren achter dit soort harde bewijsstukken aan. De video’s tonen naar verluidt onomstotelijk aan hoe Bill Clinton, Richard Branson en Andrew Mountbatten-Windsor destijds misbruik maakten van hun machtspositie ten koste van minderjarige slachtoffers.
Zelfs de advocaten van Epstein gaven destijds in een brief toe dat de schikking het leed nauwelijks kon verzachten:
„Hoewel geen enkel geldbedrag ooit alle schade ongedaan kan maken die Jeffrey Epstein heeft aangericht, hopen we oprecht dat het ontvangen van deze schikking een kleine mate van genoegdoening en afsluiting kan bieden.”
Maar van die afsluiting is dus geen sprake zolang de miljardenmaffia weigert over de brug te komen.
ZE WILLEN DAT WE ZWIJGEN: Steun DDS in de strijd tegen de mondiale elite en hun doofpotten! (LET OP: HET ARTIKEL GAAT HIERONDER DIRECT VERDER!)
Terwijl de mainstream media de namen uit de Epstein Files het liefst zo snel mogelijk vergeten, blijft De Dagelijkse Standaard strijden voor de rauwe waarheid en rechtvaardigheid. Wilt u dat wij ook in 2026 de vinger op de zere plek blijven leggen? Steun ons dan nu!
OPTIE 1: Via onze handige betaalpagina (Snel & Simpel) 👉 Klik hier: https://dds.backme.org OPTIE 2: Via uw eigen bank IBAN:
NL95 RABO 0159 0983 27 t.n.v. Liberty Media Vergeet niet uw e-mailadres in de omschrijving te zetten voor toegang tot onze exclusieve stukken! Gratis in uw digitale postvak!
De ontsnapping uit de hel: "Mijn telefoon en paspoort waren al ingenomen"
De vastberadenheid waarmee Sarah Ransome nu de confrontatie opzoekt, is bewonderenswaardig als je kijkt naar de hel waar zij als jonge vrouw doorheen is gegaan. In clubs en op de beruchte privé-eilanden van Epstein werd zij, samen met tientallen andere jonge meiden, dag in dag uit als een seksslaaf misbruikt door de machtigste elites op aarde. Ze deed haar schokkende verhaal eerder al uit de doeken in het Amerikaanse praatprogramma The View:
"De dag dat Epstein stierf, was de dag dat ik eindelijk van hem bevrijd was. Als jong meisje beloofde hij mij gouden bergen, maar al snel behoorde ik tot het clubje dat dag in dag uit door hem en zijn vrienden werd verkracht. Mijn telefoon en paspoort waren toen al ingenomen"
Haar wanhoop was destijds zo groot dat ze op een quad probeerde te vluchten, naar het water reed en probeerde weg te zwemmen van het horror-eiland. Ze werd echter direct wreed achterhaald, teruggesleept en opnieuw verkracht terwijl de daders haar keihard uitlachten.
Maanden later kreeg ze zelfs een dreigend telefoontje van Epstein zelf, die haar liet weten dat het "over en uit" met haar was. Ransome wist dat ze dood moest omdat ze haar waarde had verloren, wat haar dwong tot een tweede, wel succesvolle ontsnappingspoging.
Rust in Friesland, maar de strijd tegen het establishment is niet voorbij
Inmiddels heeft Sarah een nieuw, rustiger bestaan opgebouwd in Friesland, gesteund door haar Nederlandse man en kind. In de gemoedelijke dorpen rondom Bolsward en Hindeloopen reageert men met diepe afschuw op de gruwelen die hun dorpsgenoot heeft moeten doorstaan. Weddingplanner Simone, die hielp bij haar huwelijk in het historische Museum De Tiid, begrijpt de woede van het voormalige model volkomen:
„Die vrouw heeft zó veel over zich heen gekregen, dat ik wel begrijp dat alle aandacht haar van tijd tot tijd te veel wordt.”
Ook haar moeder Liz steunt haar onvoorwaardelijk in haar strijd:
„Ze heeft een lange en hobbelige weg afgelegd om eindelijk in rustiger vaarwater terecht te komen. Ik gun haar al het geluk van de wereld en zal altijd van haar houden. Ik weet dat ze de liefde die ik haar heb gegeven haar hele leven met zich meedraagt.”
Het is een gans bizarre speling van het lot dat de Friese nuchterheid nu de basis vormt voor het openbreken van het grootste eliteschandaal van deze eeuw. Zelfs de Amerikaanse president Donald Trump duikt op in de Friese verhalen; in een e-mail liet Sarah aan hem weten dat haar schoonvader eind jaren tachtig nog meebouwde aan de befaamde Princess-boot die Trump destijds in Makkum liet fabriceren.
Maar voor Bill Clinton en prins Andrew is er geen ruimte voor vriendelijke anekdotes. Als het Amerikaanse rechtssysteem haar vergoeding niet snel en volledig uitbetaalt, liggen de schokkende sekstapes binnen de kortste keren op straat. Het partijkartel in Washington en Londen kan de borst natmaken: gerechtigheid kent geen grenzen, ook niet in Friesland!
WORD AANDEELHOUDER VAN HET VERZET! Wij pikken de hypocrisie van de wereldwijde elites die denken boven de wet te staan niet langer. Steun de onafhankelijke pers die de waarheid ongezouten durft op te schrijven! 🚀 Steun ons via onze betaalpagina: https://dds.backme.org Of maak uw bijdrage over op NL95 RABO 0159 0983 27 t.n.v. Liberty Media. PS: Zet uw e-mailadres erbij voor onze exclusieve columns! Elke dag gratis in uw digitale postvak!