Hij heeft het weer eens voor elkaar. Heel links Nederland is woedend op Jan Roos. De opiniemaker zette namelijk een foto online van een bijzonder slecht geklede Femke Halsema, met daarbij de woorden: "De burgemeester van onze hoofdstad." Jawel, alleen dat was voldoende om linkse gekkies te triggeren.
Het gaat om deze tweet met foto van Halsema:
Als je naar die foto kijkt denk je: ... nou ja, dat ligt helemaal aan jezelf. Jan zegt immers helemaal niets verder. Er is geen oordeel, veroordeling. Zelfs geen grap.
Maar linkse gekkies werden tóch getriggerd. Blijkbaar vonden ze zélf dat Halsema er vreselijk gekleed bijliep en projecteerden ze die mening op Roos.
Ja echt, hij wordt ervan beschuldigd een vrouwenhater te zijn omdat hij... een foto plaats van Halsema. En dan niet zomaar een foto, nee, maar een foto van Halsema zoals zij gekleed is als ze geinterviewd wordt door een tv-programma.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties