In de Amerikaanse stad Portland – waar het al weken een chaos is – zijn Antifa en BLM-aanhangers in confrontatie geraakt met Trump-supporters. Er is bij deze confrontatie een man om het leven gekomen, een Trump-aanhanger. Al weken is de spanning om te snijden in Amerika, en de laatste dagen lijkt het alsof een groot gewapend conflict onvermijdelijk is geworden. De polarisatie in de VS heeft haar hoogtepunt bereikt.
Bij de NOS spreekt men over een confrontatie tussen BLM en Trump-aanhangers, maar op beelden is duidelijk te zien dat ook Antifa – zoals altijd eigenlijk – betrokken is bij deze massale escalatie. Eerder op de dag trok er al een hele stoet van Trump-supporters in auto’s richting Portland. Men verwachtte al een escalatie, maar op deze bloedige confrontatie zat niemand te wachten.
https://twitter.com/hashtag/PortlandRiots?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw
Wekenlang uit Trump al kritiek op het optreden van de burgemeester van Portland, Trump wil de National Guard sturen. Hij heeft hier alleen wel de toestemming nodig van de burgemeester en het Huis, en die zijn in bezit van de Democraten.
Ondertussen nemen de spanningen in aanloop van de verkiezingen alleen maar toe. Trump probeert profijt te nemen van deze rellen, door de schuld te geven aan ‘Links’, die volgens hem geen echte afstand neemt van deze relschoppers. Ondertussen weigeren de Democraten een debat aan te gaan met Trump, wat dat zou Trump toch niet overleven – wat natuurlijk onzin is, aangezien Biden niet eens een fatsoenlijke zin kan afmaken.
https://twitter.com/hashtag/PortlandRiots?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw

Waardeer jij de artikelen op DagelijkseStandaard.nl? Volg ons dan op Twitter!
Ritter
Trump supporters demonsteerden tegen de al maandenlange rellen , plunderingen en geweld in Portland door Antifa/BLM.
Ze werden omsingelt door Antifa leden een aangevallen.
Hetzelfde partroon zien we ook in Europa waar demonstraties door Antifa worden verstoord.
=============
Antifa-militanten in Portland vallen Trump-aanhangers aan in een menigte.
ht*ps://twitter.com/stillgray/status/1299932634416443392
Ernest Stern
omsingeld
Marija
Antifonen en BLM zijn er alleen op uit om onrust te stoken en de bevolking tegen elkaar op te zetten.
Dat gaat hier tzt ook gebeuren, ben ik bang.
Marija
Corr: Antifa
.nexit nu
Antifonen reken ik ook goed. Maak je niet over een verschrijving.
nexit nu
de taalnazi op zijn best , walgelijk adept
Namo saya
enz
CLoVis
Een gewone neonazi
en een nickvervalser.
Ritter
Antifa verbrandt een Amerikaanse vlag om de dood van de neergeschoten man in het centrum van Portland te vieren. Ze noemen hem een “fascist” ondanks dat ze niet weten wie hij is.
ht*ps://twitter.com/MrAndyNgo/status/1300005228607987714
henk43
TRUMP HEEFT GELIJK
Als ik alle berichten van Ritter analyseer vooral die waarin hij zijn corona beleid verdedigt kom ik to dezelfde conclusie als Donald in 2016
I can shoot someone on Vifth Avenue en wouldn,t loose support.
Ernest Stern
😃
Maurits Dekker
🙁Maurits Dekker
🙁
Vrijedenkert
Antifa zeker en ook steeds meer BLM voldoen naar mijn mening steeds meer aan de voorwaarden van criminele organisatie!
nexit nu
Waarom lopen die anarchisten tegen trump supporters op ?
Hebben de autoriteiten het linkse tuig van antifa dan toch niet in beeld ?
De anarchisten hadden tegen een muur van politie en orde troepen moeten aanlopen
Ritter
“Trump probeert profijt te nemen van deze rellen, door de schuld te geven aan ‘Links’, die volgens hem geen echte afstand neemt van deze relschoppers.”
============
Trump neemt geen “profijt” van de rellen…………………die komt vanzelf omdat de steden met een bestuur van Democraten waar de rellen zich afspelen weigert effectief op te treden tegen de relschoppers. Vaak sympahtiseren ze met de relschoppers.
Trump heeft keer op keer hulp aangeboden aan Portland om de rellen te bestrijden. Maar dat is keer op keer geweigert door de zeer linkse burgemeester van Portland.
Omdat de Democraten weigeren de rellen krachtdadig te veroordelen trekken mensen naar Trump toe.
Ondertussen krijgt Trump steeds meer steun van Democraten die zich niet meer herkennen in de partij.
Trump komt op de gewone man………………de Democraten komen op voor relschoppers.
==============
Trump krijgt belangrijke steun van democratische burgemeesters in Minnesota
Een aantal democratische burgemeesters uit Minnesota heeft president Donald Trump vrijdag voor een tweede termijn gesteund als vicepresident Mike Pence campagnes in de staat.
“Zoals velen in onze regio, hebben we gedurende vele decennia op Democraten gestemd. We hebben toegekeken hoe de banen van onze kiezers niet alleen de Iron Range verlieten, maar ook ons land. Door tarieven op onze producten te heffen en slechte handelsovereenkomsten te steunen, hebben politici zoals Joe Biden deed niets om de arbeidersklasse te helpen.We verloren duizenden banen, en generaties jonge mensen hebben de Iron Range verlaten om hun gezinnen te voorzien van goedbetaalde banen elders.Tegenwoordig erkennen we de Democratische Partij niet. Het is zo ver naar links verplaatst dat het niet langer kan beweren voorstanders van de arbeidersklasse te zijn. De hardwerkende Minnesota die hun leven hebben opgebouwd en hun families hier op de Range hebben gesteund, zijn in de steek gelaten door radicale democraten. ervoor koos om de Democratische Partij te verlaten, de partij heeft ons verlaten ”, de brief, ondertekend door Virginia Mayor Larry Cuffe, Chisholm Mayor John Champa, Ely Mayor Chuck Novak, Two Harbors Mayor Chris Swanson, Eveleth Mayor Robert Vlaisavljevich en Babbitt Mayor Andrea Zupancich, stelt.
ht*ps://townhall.com/tipsheet/katiepavlich/202
Ernest Stern
De volgende leugenbron van Ritter.
ht*ps://rationalwiki.org/wiki/Townhall.com
lucinde
Meneer Ritter zit volledig vast in zijn bubbel en dat dienen we hem te vergeven.
Zoals ik blindvaar op berichtgeving uit krant en TV, zo is de opvatting van Ritter dat alle berichtgeving uit krant en TV op een leugen berust.
Tragisch is wel dat hij nooit openstaat voor onwelgevallige informatie en
Weigert zijn geest te scherpen.
Maurits Dekker
“Zoals ik blindvaar op berichtgeving uit krant en TV, zo is d……”
In Noord-Korea doen ze dat ook. Blindvaren op berichtgeving uit krant en tv.
Ritter
Antifa/BLM relschoppers hebben een ‘oorlogszone’ achtergelaten die bewoners nu moeten opruimen
Het is een totale chaos geweest in Kenosha, Wisconsin. Toen de rellen begonnen, trok een relschoppers een pistool op een verslaggever. Een oudere man probeerde zijn bedrijf te verdedigen en de menigte sloeg hem bloedig in elkaar. De zaken lijken een beetje te zijn gekalmeerd en nu beoordelen mensen de schade, waaronder een Indiase immigrant wiens hele bedrijf in vlammen is opgegaan.
Josh Glancy van de Sunday Times liep door Kenosha en maakte foto’s van het wrak. Het ergste was echter dat de lokale bevolking zei dat het mensen van buiten de stad waren die de vernietiging en chaos veroorzaakten.
ht*ps://townhall.com/tipsheet/bethbaumann/2020/08/29/a-look-inside-the-war-zone-known-as-kenosha-n2575302
Ritter
Antifa-relschoppers proberen fysiek te voorkomen dat de Trump-auto’s in het centrum van Portland rijden.
ht*ps://twitter.com/MrAndyNgo/status/1299913296443658240
Ritter
Kennelijk is de Trump supporter met opzet vermoord.
Luister naar onderstaande Tweet:
=====================
Luister goed. Dit was het moment van de moord in Portland.
A: “Hé! Hé, we hebben er hier een! We hebben hier een Trumper!”
B: “Precies hier?”
ht*ps://twitter.com/stillgray/status/1299981166250926080
RvdBe
De burgemeester van Portland steunt blm en antifa en stemt dus in met brandstichting, plunderingen en geweldpleging in zijn eigen stad.
Wat een lul
Ritter
Het zat er aan te komen; het plunderen door BLM word nu goedgepraat in een boek dat word gepromoot door NPR ( de Amerikaanse NPO)
===================
Ter verdediging van plunderingen zegt de auteur dat de waarde van kleine bedrijven een ‘rechtse mythe’ is
Na de moord op George Floyd door de politie, kwamen er menigten naar de grote steden, waar rellen, plunderingen en gebouwen werden platgebrand.
Maar linkse journalisten, commentatoren en politici drongen erop aan dat de rellen “voornamelijk vreedzame protesten” waren.
Een nieuw boek tracht met name plunderingen te rechtvaardigen en de door de belastingbetaler gefinancierde National Public Radio (NPR) publiceerde een uitgebreid interview met de auteur.
De auteur verdedigt onder meer plundering als een manier om de “blanke suprematie” achter het idee van eigendom te ondermijnen en dat de waarde van kleine bedrijven een “rechtse mythe” is.
ht*ps://pjmedia.com/columns/tyler-o-neil/2020/08/29/new-book-provides-a-terrifying-glimpse-into-how-antifa-justifies-looting-and-rioting-n864754
Ernest Stern
Pjmedia.
ht*ps://rationalwiki.org/wiki/PJ_Media
Ritter
Antifa-bende valt een man aan die probeerde te voorkomen dat ze in het benzinestation in het centrum van Portland inbreken. Ze noemen hem willekeurig een nazi om de menigte tot geweld aan te zetten.
ht*ps://twitter.com/MrAndyNgo/status/1299939167099445248
LifeBuddy
De sofa waar Donald Trump in zit, Gaat steeds gemakkelijker zitten. De democraten gooien zichzelf voor 20 jaar lang de ruiten in.
lucinde
wonderlijk toch… een auto met Frans kenteken in Portland.
Heras
Ritter, klopt. En het werkt alleen maar averechts. Mensen zijn de plunderingen spuugzat. En nu daar nog de coronalleugen bij komt, met zn faillissementen, is Trump nu al winnaar.
Hier wordt volgend jaar ook afgerekend. Vvd moet nu al boeten.
Zelfs de vvd aanhangers lopen weg..
henk43
“Coronaleugens” .Nog een volgeling van de Trumpiaanse sekte
Ritter
Video van de antifa-menigte die een benzinestation in het centrum van Portland belaagd en probeert binnen te breken.
ht*ps://twitter.com/MrAndyNgo/status/1299938311901913088
Eppo123
Geweldadige demonstraties in NL zijn meestal voorbehouden aan links. Wanneer rechtse lieden zich ook wat meer gaan verenigen en de straat op gaan, krijgen wij hier straks hetzelfde. Velen met mij weten het, er waait van alles over vanuit de VS naar Europa. Maar ja de politici zullen wel denken, wie dan leeft wie dan zorgt.