Er is géén geld voor agenten. Géén geld voor betaalbare woningen. Géén geld voor ouderen. Maar voor een internationaal LHBTI+-feestje met regenboogvlaggen, dansende dragqueens en een stortvloed aan subsidiegroepen? Daar trekt woke-wethouder Touria Meliani doodleuk 2 miljoen euro voor uit. Het is officieel: de gemeente
Amsterdam stelt 500.000 euro beschikbaar voor de voorbereidingen van WorldPride 2026, en volgend jaar komt daar nog eens 1,5 miljoen bovenop.
Twee miljoen euro belastinggeld. Voor een week durend ‘gelijkheidsfeest’ dat vooral draait om internationale profilering, politieke signalering en woke-identiteitspolitiek.
(Artikel gaat verder onder deze oproep)
👉 Steun DDS in de strijd voor een écht rechts Nederland!
Rekeningnummer: NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media
✅ Doneer direct via BackMe en ontvang elke dag een gratis column in je inbox (die we niet op DDS konden publiceren omdat die te controversieel was)
Link: https://dds.backme.org Touria Meliani: trots op propaganda, blind voor Amsterdammers
Wethouder Touria Meliani (GroenLinks) is uiteraard in haar nopjes:
“We maken er een geweldig feest van… het gaat om gelijkheid, inclusie en mensenrechten.”
Wat een gotspe.
De gewone Amsterdammer ziet intussen de huur verdubbelen, de criminaliteit uit de hand lopen, de straten vervuilen en het onderwijs verder afglijden. Maar dat telt allemaal niet. Want de politieke klasse wil wéér scoren met internationale PR. En dus komt er een duur, opgeblazen spektakel in het teken van “Unity”.
Maar wie precies wordt daarmee bedoeld? Zeker niet de gewone burger.
De stad brandt, en het college danst
Het is werkelijk stuitend. Terwijl Amsterdammers in de knel zitten door massa-immigratie, woontekort, energieprijzen en een almaar onveiliger straatbeeld, kiest het stadsbestuur ervoor om miljoenen te besteden aan een internationaal politiek evenement dat vooral dient als paradepaardje voor het links-progressieve kamp.
Een parade van 'inclusie', betaald door mensen die zélf uitgesloten worden van betaalbare zorg, onderwijs en veiligheid.
Amsterdam is niet meer van de Amsterdammers. Amsterdam is van de subsidieslurpers, de belangenclubs, de activisten en de identiteitspolitieke projectie van GroenLinks/D66.
De timing is geen toeval – het is strategie
Waarom deze aankondiging juist nu, midden in een diepe sociale en economische crisis? Omdat ze weten dat verzet moeilijker is in tijden van overleven. Terwijl u moet bezuinigen op boodschappen, sponsort u via uw belastingaangifte een week durend regenboogfestival vol politieke speeches, performances en pride-politiek.
En wie daar iets van zegt, wordt natuurlijk meteen uitgemaakt voor ‘extreemrechts’, ‘onverdraagzaam’ of ‘achterlijk’. Maar het enige wat we hier doen is de hypocrisie benoemen.
In een rechtvaardige stad steun je eerst je eigen burgers – dan pas internationale feesten.
👉 Wilt u dat dit soort kartelprojecten worden ontmaskerd? Steun dan DDS – dé stem van het gezonde verstand.
Rekeningnummer: NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media
✅ Doneer via BackMe en ontvang dagelijks een ongepubliceerde column vol waarheid
Link: https://dds.backme.org WorldPride = WorldWoke
Dit is geen viering van vrijheid. Dit is een politiek project. WorldPride is uitgegroeid tot een internationaal uithangbord van globalistische ideologie.
Het is een vehikel voor klimaatretoriek, LHBTI+-lobby, migratieverheerlijking en cultuurmarxisme, netjes verpakt in glitters en muziek. En Amsterdam betaalt daar met liefde aan mee. Met uw geld.
Daarom zeggen wij: geen cent belastinggeld naar dit soort onzinnige prestigeprojecten.
Laat WorldPride zichzelf betalen als het zo’n succes is. Maar niet met geld van de Amsterdammers die nu al kapot worden belast.