Het moest een feest van sport en verbroedering worden, maar extreemlinks en anarchistisch tuig hebben besloten om de Olympische Winterspelen in Milaan en Cortina te gebruiken voor hun eigen gewelddadige hobby's. Zaterdagavond veranderde Milaan in een slagveld. Agenten werden bestookt met levensgevaarlijke 'vuurwerkmitrailleurs' en het spoorverkeer werd platgelegd door georganiseerde sabotage. De Italiaanse premier Giorgia Meloni, een vrouw met meer ruggengraat dan het hele Nederlandse kabinet bij elkaar, is woest. Ze noemt het beestje gewoon bij de naam: dit zijn "de vijanden van Italië". Terwijl duizenden vrijwilligers en agenten zich uit de naad werken om de Spelen in goede banen te leiden, proberen bendes criminelen de boel te verzieken. Meloni veroordeelde de anti-Olympische protesten en de sabotage scherp. "Ze demonstreren 'tegen de
Olympische Spelen', waardoor deze beelden op televisies over de hele wereld terechtkomen. Nadat anderen de spoorwegkabels hebben doorgeknipt om te voorkomen dat de treinen vertrekken",
aldus een briesende Meloni.
Georganiseerde sabotage: puur terrorisme
Het bleef niet bij een paar spandoeken. Dit was gecoördineerde terreur. Het Italiaanse ministerie van Transport is een terrorismeonderzoek gestart naar de gesynchroniseerde sabotage van spoorlijnen in Noord-Italië.
De laffe daders sloegen toe in het donker, rond 06.00 uur zaterdagochtend. Kabels werden doorgeknipt of in brand gestoken bij het knooppunt Bologna en langs de Adriatische kust bij Pesaro. Het gevolg: duizenden passagiers strandden en er ontstonden urenlange vertragingen. Het ministerie eist miljoenen euro's schadevergoeding van dit tuig. Terecht! Laat ze maar betalen tot ze erbij neervallen.
ZE WILLEN DAT WE ZWIJGEN: Steun DDS tegen de linkse sloopkogel! (Artikel gaat verder onder deze oproep) Overal in Europa zien we hetzelfde patroon: extreemlinks waant zich onaantastbaar en sloopt onze steden en tradities onder het mom van 'protest'. De mainstream media praten het goed of kijken weg. Wij niet. Wij blijven de feiten benoemen. Steun ons in de strijd tegen de chaos! OPTIE 1: Via BackMe (Snel & Simpel) 👉 Klik hier:
https://dds.backme.org OPTIE 2: Via uw eigen bank IBAN:
NL95 RABO 0159 0983 27 t.n.v. Liberty Media
Vergeet niet uw e-mailadres in de omschrijving te zetten voor toegang tot onze exclusieve 'verboden' columns! Gratis in uw inbox! Vuurwerkmitrailleurs tegen de politie
In Milaan zelf liep het zaterdagavond volledig uit de hand. Wat begon als een mars tegen de "milieu-impact" van de Spelen (het standaard excuus van de klimaatgekkies) en de aanwezigheid van Amerikaanse agenten, eindigde in puur geweld.
De politie moest traangas en waterkanonnen inzetten tegen tientallen relschoppers die probeerden een snelweg bij een Olympische locatie te bereiken. Daarbij gebruikten de "demonstranten" zware wapens: agenten werden onder vuur genomen met zogenoemde 'vuurwerkmitrailleurs'.
Dit zijn geen bezorgde burgers, dit zijn criminelen die uit zijn op bloed. Ze probeerden het Olympische ijshockeystadion in Santagiulia te bereiken, maar werden gelukkig tegengehouden door de dappere Italiaanse politie.
Meloni grijpt in: Oppositie jankt
Het mooie aan Meloni is dat ze niet alleen praat, maar ook handelt. Haar regering heeft onlangs een veiligheidsdecreet goedgekeurd waarmee de politie agitators tot wel 12 uur kan vasthouden als er een vermoeden is dat ze de boel gaan verzieken. De linkse oppositie jankt natuurlijk over een "aanval op de vrijheid van meningsuiting", maar na de beelden van dit weekend snapt elke weldenkende burger dat dit keihard nodig is.
Meloni betuigt haar steun aan de politie en de stad Milaan, die "hun werk ondermijnd zien worden door deze bendes van criminelen". En zo is het. Wie treinen sloopt en vuurwerk op agenten schiet, is geen demonstrant. Dat is, in de woorden van de premier, een vijand van het volk.
WORD AANDEELHOUDER VAN HET VERZET! Wij blijven hameren op het beschermen van de Nederlandse ondernemer en burger tegen de chaos van links en de hypocrisie van de elite. Steun de onafhankelijke pers die man en paard durft te noemen!
🚀 Steun ons via BackMe: https://dds.backme.org Of maak uw bijdrage over op NL95 RABO 0159 0983 27 t.n.v. Liberty Media.
PS: Zet uw e-mailadres erbij voor onze exclusieve SubStack-columns! Elke dag gratis in uw mail!