Afbeelding gemaakt met ChatGPT van OpenAI

Den Bosch geteisterd door Syrische jongeren: stenen, kettingen en terreur

Immigratie26 aug , 5:10
Het verhaal is inmiddels zó herkenbaar dat het bijna een kopie lijkt: jonge Syriërs die met stenen gooien, meisjes aanvallen, fietskettingen gebruiken als wapens en complete binnensteden onveilig maken. Dit keer is Den Bosch aan de beurt.
De gemeente moest zelfs dertig Syrische jongeren van 15 tot 21 jaar een gebiedsverbod opleggen omdat ze de binnenstad terroriseerden. En let op: dit gaat níet om asielzoekers die nog in een azc wonen. Nee, dit zijn allemaal statushouders. Jongeren die hier mogen blijven. Jongeren die, in plaats van dankbaarheid te tonen, onze steden veranderen in slagvelden.

Van Utrecht tot Groningen: overal hetzelfde verhaal

  • Utrecht: Syrische jongeren steken, zakkenrollen en intimideren bij het station.
  • Groningen: Syrische groepen slaan elkaar met stokken en messen, alsof het om clanvetes gaat.
  • Den Bosch: meisjes worden bekogeld met stenen en takken, ouders belaagd, vechtpartijen in de binnenstad.
En overal hetzelfde patroon: het gaat om Syriërs die elkaar via het asielsysteem hebben leren kennen en die via sociale media hun bendes organiseren.

Burgemeesters machteloos, kabinet doet niets

Wat doet de overheid intussen? Waarschuwingsgesprekken. Gebiedsverboden. Praatgroepjes met voogden.
Alsof een groep gewelddadige Syriërs zich iets aantrekt van een gebiedsverbod! Alsof stenen, fietskettingen en messen ineens verdwijnen omdat een ambtenaar een “waarschuwing” heeft uitgesproken.
Gemeenten smeken Den Haag om hulp, maar het demissionaire kabinet doet niets. Privacyregels zouden het “moeilijk maken” om gegevens uit te wisselen. Dus blijft Nederland een speelveld voor Syrische bendes die overal hun vetes uitvechten.
🟦 DDS geeft jou het nieuws zoals het écht is – wij laten zien hoe Den Haag Syriërs binnenhaalt, statussen uitdeelt en daarna wegkijkt als onze steden onveilig worden. Wil jij dat wij dit geluid blijven brengen? Steun ons dan! 👉 Doneer via https://dds.backme.org of maak een bedrag over naar NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media.

Statushouders zijn geen verrijking, maar een ramp

De grootste leugen van de afgelopen jaren? Dat Syriërs een “verrijking” zouden zijn voor Nederland. Politici, kerken, linkse opiniemakers: allemaal hebben ze dit sprookje verspreid.
Maar de feiten zijn keihard. In plaats van studeren of werken, hangen deze jongens rond, intimideren ze meisjes, vallen ze ouders aan en gaan ze met messen achter elkaar aan. Ze voelen zich onaantastbaar – en eigenlijk zijn ze dat ook, want de overheid durft niet hard in te grijpen.

Tijd voor keiharde maatregelen

Dit probleem is niet te managen met “begeleiding en begrenzing”, zoals de gemeente Groningen dat noemt. Dat is naïef geneuzel. Deze jongeren moeten één ding duidelijk horen: wie zich hier misdraagt, vliegt eruit.
Geen waarschuwingen. Geen gebiedsverboden. Geen praatgroepjes. Gewoon: verblijfsstatus intrekken en terugsturen. Punt.
Want zolang ze weten dat ze hier tóch mogen blijven, zullen ze doorgaan met hun straatterreur.
🟥 Vind jij dat DDS van waarde is – omdat wij de waarheid durven te vertellen over de chaos die Syrische statushouders veroorzaken in onze steden? Help ons dan nú om dit geluid sterker te maken! 👉 Ga naar https://dds.backme.org of doneer direct via: NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media.

Dit is geen integratie, dit is chaos

Den Bosch, Utrecht, Groningen: drie steden, één verhaal. Syriërs die hier met open armen werden ontvangen, zetten Nederland nu op z’n kop. Het gaat niet om incidenten. Het gaat om een patroon.
Dit is geen integratie. Dit is chaos. Dit is terreur.
De vraag is niet of het nog langer zo kan doorgaan. De vraag is wanneer de overheid eindelijk het lef heeft om in te grijpen – en de belangen van Nederlandse burgers weer voorop te zetten.
Tot die tijd blijven onze straten toneel van Syrische bendes. En dat is de harde realiteit die Den Haag liever niet wil zien.
Ga verder met lezen
Dit vind je misschien ook leuk
Laat mensen jouw mening weten
4 Reacties