Abbey doet er alles aan om de visuele illusie van schoonheid nog wat verder aan te dikken en liep bij de JFK-award rond in een soort doorzichtig geel zeef net in de vorm van een 'jurk'. Mooi dat bij
Veronica Inside grappen kunnen worden gemaakt over dit soort zaken, jammer dat Hoes zich nu alweer gekwetst voelt. Mevrouw Hoes reageerde als een kippetje dat geplukt wordt: "
Ik heb gezegd dat ik voor gelijke rechten ben en tegen onnodig bloot in films, en dan vragen mensen waarom ik dit dan wél aandoe. Dus omdat ik dat zeg, mag ik mij niet sexy kleden? Ik vind dat een heel rare redenering. (…) Ik had al een heel bericht klaar met een felle reactie, maar dan denk ik, kill them with kindness. Want dat werkt beter. Bovendien denk ik niet dat mijn enige talent is dat ik een beetje geil kan doen."
Er zijn eigenlijk helemaal geen felle reacties te zien Abbey, alleen maar mensen die kunnen lachen om het clownskostuum en die weten wat
make-up is en dat op die manier ook benoemen. Dat je dat niet leuk vindt omdat mensen door de maskerade heen prikken, tja. Deal with it. Als je niet met dergelijke kritieken kunt omgaan en begint over 'gelijke rechten' (waarom begin je hierover?) dan kun je beter wegblijven van de camera's. Die nemen namelijk alles op. En iedereen vind er wat van. Het is gewoon een feit dat het er perverse en clowneske uitziet. Clowns dragen immers ook vage pakjes, hebben rode wangen, rode lippen en geaccentueerde ogen. Daarom worden ze ook betaald om voor het publiek kunstjes te doen. Net als Abbey. En wat die talenten dan zijn, dat zullen we in de toekomst mogen zien.