13:00.
En ik maar denken dat het in Turkije wel mooi weer zou zijn. Lekker warm, beetje zwemmen, beetje zonnen. Niets van dat alles. Het was daar zelfs kouder dan hier in Nederland. Het vroor en het hagelde, en na die hagel bleef de sneeuw ook liggen. Zoveel zelfs dat de voetbalwedstrijd gestaakt moest worden en vanmiddag wordt afgemaakt.
De Champions League-wedstrijd Galatasaray - Juventus wordt woensdag om 13.00 uur uitgespeeld. Het duel in Istanbul werd dinsdagavond gestaakt nadat het veld door hevige hagelbuien en sneeuwval onbespeelbaar was geworden.Scheidsrechter Pedro Proença stuurde beide elftallen na ruim een half uur spelen de kleedkamers in, omdat de belijning niet meer zichtbaar was.
De stand is nog steeds 0-0. Wesley Sneijder en consorten hebben nog een uur om de wedstrijd naar zich toe te trekken.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties