Hittegolf in Pakistan eist honderden levens

Hittegolf in Pakistan eist honderden levens

De hittegolf die Pakistan teistert, heeft al meer dan 700 mensen het leven gekost.

Dat bericht de BBC. De Pakistaanse autoriteiten hebben speciale maatregelen genomen om meer doden te voorkomen. Het leger zal speciale centra opzetten om mensen met een zonnesteek te behandelen.

Door stroomstoringen zitten veel Pakistanen zonder ventilators of airconditioning. Dit maakt de verzengende hitte nog ondraaglijker. Op veel plekken is het wel 45 graden Celsius. Doordat veel Pakistanen de Ramadan houden en dus geen water drinken, eist de hitte nog meer slachtoffers dan gewoonlijk.

Boze protesten in heel Pakistan beschuldigen de regering van onvoldoende actie tegen de hittegolf. Ook Pakistaanse kranten leveren felle kritiek op de autoriteiten. Op deze kaart is te zien waar de hittegolf het hardst heeft toegeslagen:

Screen Shot 2015-06-23 at 18.43.21

Lees meer over:
Pakistan hittegolf hitte

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties