Stel DDS in als voorkeursbron op Google.
Voeg DDS toe op Google"Ik had 1000 euro borg overgemaakt, maar bij aankomst in Nederland was er geen kamer en kon ik geen contact meer krijgen met de makelaar of het kamerverhuurbedrijf", zegt de 28-jarige Indonesische student Taufiq in het magazine. Taufiq reageerde op een nepadvertentie op Facebook.
EM-redacteur Tim Ficheroux bij RTV Rijnmond: "Buitenlandse studenten zijn kwetsbaar omdat zij vanuit het buitenland een kamer moeten regelen en de kamer niet kunnen bezichtigen voor aankomst. Daardoor is het risico groter dat je in zee gaat met oplichters."
Ficheroux, die onder een valse naam de proef op de som nam: "We moesten een borgsom overmaken voor een appartement dat niet bestaat. En we moesten zelfs een keer 2200 euro overmaken zonder iets gezien te hebben."
Loading