Chris Woerts noemt Jesse Klaver “enge gozer”: “Nog nooit een dag gewerkt, maar wel betweterig doen”

Politiek11 okt , 17:00
Eindelijk iemand die het zegt zoals het is. Sportmarketeer Chris Woerts liet zich donderdagavond bij Vandaag Inside ongezouten uit over Jesse Klaver, het GroenLinks-PvdA-Kamerlid dat in zijn politieke carrière vooral bekendstaat om zijn grote woorden, morele verhevenheid en een CV dat nauwelijks werkervaring buiten de politiek bevat.
“Klaver heeft nog nooit een dag in zijn leven gewerkt,” aldus Woerts. “Een ontzettende betweter. Enge gozer.”
En daarmee raakte Woerts een gevoelige maar o zo terechte snaar. Want Klaver doet al jaren alsof hij alles beter weet, maar heeft zelf nooit de realiteit van de werkvloer ervaren.

De aanleiding: debat met Mona Keijzer

Aanleiding voor Woerts’ uithaal was het felle debat tussen Jesse Klaver en Mona Keijzer (BBB) bij Pauw & De Wit, waar de twee tegenover elkaar stonden over de woningnood. Keijzer pleitte, zoals gebruikelijk, voor gezond verstand, meer bouwlocaties en het afschaffen van voorrang voor statushouders. Klaver? Die liet zich weer van zijn ideologische kant zien, met de bekende riedel over “structurele investeringen”, “gelijke kansen” en “het recht op wonen”.
Maar zoals vaker bij Klaver: veel idealisme, nul praktische oplossingen. En precies dát stoorde Woerts – samen met een groot deel van Nederland.
🟦 DDS biedt tegengeluid tegen de betweterige, wereldvreemde elite die de dienst uitmaakt in politiek en media. Als jij ook klaar bent met mensen die nooit gewerkt hebben maar wel de samenleving willen heropvoeden, steun ons dan. 👉 Doneer via https://dds.backme.org of maak een bedrag over naar NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media.

Jesse Klaver: de belichaming van de wereldvreemde bubbel

Het punt dat Woerts maakt, is niet nieuw - maar wordt zelden zo scherp uitgesproken op televisie. Jesse Klaver:
  • Heeft geen ervaring in de bouw, zorg, het onderwijs of bedrijfsleven
  • Heeft geen economische achtergrond, maar vindt wel dat hij de arbeidsmarkt en woningmarkt moet hervormen
  • Is vooral groot geworden door woorden, niet door daden
En ondertussen spreekt hij dag in, dag uit op hooghartige toon, alsof iedereen die het niet met hem eens is “extreemrechts” is of “tegen solidariteit”. De arrogantie druipt ervan af.

Waarom dit Woerts’ opmerking zo raak maakt

Woerts spreekt namens miljoenen Nederlanders die zich niet herkennen in types als Klaver. Mensen die:
  • Gewoon hun belasting betalen
  • Zich zorgen maken over migratie, woningnood, energielasten
  • En ondertussen door lieden als Klaver worden weggezet als ‘populistisch’, ‘onverdraagzaam’ of ‘dom’
🟥 Ben jij het ook zat dat de Jesse Klavers van deze wereld jou de maat nemen terwijl ze zelf nooit iets opgebouwd hebben? DDS blijft de hypocrisie van dit soort politici blootleggen. Steun ons in die strijd. 👉 Ga naar https://dds.backme.org of doneer direct via: NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media.
Maar wie werkelijk kijkt, ziet dat de grootste betweters juist uit de linkse elite komen. Zij hebben het altijd beter bekeken. Ze praten veel, maar luisteren nooit. Ze eisen respect, maar geven het niet.
Klaver is misschien wel de meest walgelijke politicus van Nederland. Echt een doodeng mannetje.
Ga verder met lezen
loading
Dit vind je misschien ook leuk
Laat mensen jouw mening weten

Loading