Donald Trump is even klaar met golfen op zijn zonovergoten resort in Palm Beach, Florida. Op zondag zal de spraakmakende ex-president het toetje -in de vorm van een speech- serveren tijdens het slot van de Conservatieve Politieke Actie Conferentie (CPAC). De verwachting is dat Trump zal benadrukken dat hij nog steeds de onbetwiste leider van de Republikeinen is, en wellicht dat hij tijdens zijn speech ook meteen zijn kandidatuur voor de verkiezingen van 2024 zal aankondigen.
Het was even een kortdurende tijd stil rondom de markante Donald Trump, maar de 74-jarige Amerikaanse ex-president zal voor het eerst sinds zijn vertrek op 20 januari weer in het openbaar speechen. De verwachting is dat de toespraak van Trump spraakmakend zal zijn.
Volgens Amerikaanse media zou bijvoorbeeld in de speech staan dat Trump nog steeds de onbetwiste leider van de Republikeinse Partij is. Maar daar blijft het niet bij, het is namelijk heel goed mogelijk dat de onvermoeibare Trump zomaar eens zijn kandidatuur voor de Amerikaanse presidentsverkiezingen van 2024 zal uitspreken. Kortom: We zijn voorlopig dus nog niet van Trump af.
Amerikaanse ingewijden meldden dat Trump afgelopen week al met zijn adviseurs zou hebben overlegd over de te volgen koers voor de Republikeinse Partij en zijn kansen om opnieuw een gooi te doen naar het presidentschap van de Verenigde Staten.
Volgens De Telegraaf blijkt uit een recente peiling onder Republikeinse stemmers dat bijna de helft van de ondervraagden zich achter een eigen beweging van Trump zou scharen als die de Republikeinse Partij vaarwel zou zeggen en een eigen beweging zou beginnen.
Laat Trump maar snel het podium weer beklimmen, want sinds het aantreden van zijn opvolger Joe Biden is de Amerikaanse politiek -tot dusver- in decennia nog niet zo saai geweest als nu. In ieder geval kunnen we deze zondag weer voor een keertje genieten van een heerlijke bombastische speech van de markante ex-president van de Verenigde Staten.

Waardeer jij de artikelen op DagelijkseStandaard.nl? Volg ons dan op Twitter!
king
hadden wij maar zo`n president die opkomt voor eigen volk
hoop dat ie nog vele malen van zich laat horen .
wij moeten het doen met een landverrader als Rutte
die lachend Nederland in de uitverkoop heeft gegooid
Barbera
@k
Wij hebben toch Baudet.
driewerf
Zelfs op zondag is (het
Zelfs op zondag is “het ” al bezeten van een Baudet dat zijn weerga niet kent hahahaaha
MIJN DAG KAN NU AL MIET MEER STUK …
werikke
Barbera is echt grote zak snap niet dat die hier blijft waar niemand hem serieus neemt . Volgens mij denkt die dat hij dit moet doen maar zoals elke verwarde man is die gewoon gek.
Tedje Kruis
Ik neem Barbara een stukje k serieuzer dan dat extreem rechtse gezeik dat ik hier mag vernemen.
Ondanks alle bewijzen toch voor Baudet en Trump kiezen?
Ik vermoed dat de oorzaak psychisch moet zijn.
Ik wens u allen sterkte
werikke
tuurlijk zelfs pol pot had aanhangers net als charles manson. iedere gek heeft aanhangers. Trouwens mocht je je ergeren ga dan niet in discussie want je kan die andere mening toch niet veranderen ga lekker naar Joop en plemp er lustig op los met geloofsgenoten
werikke
jij hebt iets tegen Baudet denk ik. elke dag zelfde riedel en niemand die het interesseerd .
Monty
”hadden wij maar zo`n president die opkomt voor eigen volk”
Deze man is niet instaat geweest om de bestorming van zijn eigen volk op het Capitool te voorkomen.
Geen enkele president heeft dit zover laten komen.
vvw
De achterlijke demente biden heeft zijn eerste oorlogsmisdaad al gepleegd
Onschuldigen bestookt met raketten.
Trump for president en vrede in het midden oosten. Dankzij biden stappen de eerste gelukszoekers alweer in de rubberbootjes
werikke
Rutte houd veel mensen niet tegen die toch in park samen zijn. wat een eikel is dat . Ook aftreden zal hem leren.
A-BBa
Het Capitool wordt beschermd door de politie uit Washington, welke een burgemeester heeft die lid is van de….. Democratische Partij. Die… juist: verantwoordelijk is voor de politiemacht aldaar. Dus je bewering is erg dom.
vvw
wel eens een slimme bewering van monty gezien !
Franz Biberkopf
Het is voor de Democraten te hopen dat hij zich weer kandidaat stelt.
driewerf
Duurt nog effe dan zijn we ondertussen al 5 oorlogen verder. Kijken of die Amerikaanse families nog zo gek zijn op Biden als er weer een brief wordt bezorgt.
werikke
klopt daar zat ik ook aan te denken. democraten willen graag geld van ander uitgeven en zelf thuis tv kijkend naar militairen die sneuvelen zolang niet hun familie is. Trump heeft geen oorlog ontketend alleen troepen terug geroepen Biden heeft oorlog nodig om steun te blijven krijgen.
ManX
Het zal voor The Donald een fluitje van een cent zijn om de volledig incompetent gebleken Kamala Harris te verslaan. Joe Biden is dan al lang dood en begraven.
Monty
”de volledig incompetent gebleken Kamala Harris”
Hoe incompetent kan je zijn als president dat je de bestorming van het hart van de Amerikaanse democratie niet hebt weten te voorkomen.
Geen enkele president heeft dit zover laten komen.
Het moge duidelijk zijn dat Trump geen leiding kan geven.
Anders had hij zijn volk wel tot rust weten te brengen.
Dirty-Harry44
De dems konden, of beter gezegd, wilden niet voorkomen dat hun eigen aso electoraat plunderend en slopend door de straten ging. Nog een stappie erger.
Monty
‘Nog een stappie erger’
Ik kan hieruit concluderen dat je de bestorming op het Capitool door het volk wel als erg beschouwd.
Maar hoe kan het dat een president, die zichzelf als de allerbeste president ooit van Amerika beschouwd, dit niet heeft weten te voorkomen.
Dat kan toch allemaal maar als je totaal incompetent bent als leider.
ManX
Zuigertje Monty Python glibbert weg en gaat verder niet in op het aso Antifa Dems tuigelectoraat dat plunderend en slopend door de straten ging.
Nu nog even Wilders 10 keer noemen en Monty komt weer kreunend klaar.
Dirty-Harry44
@Monty 22 minuten geleden
Ik kan hieruit concluderen dat je de bestorming op het Capitool door het volk wel als erg beschouwd.
Foute conclusie. Bestorming was prima. Alleen het slopen e.d. Is kansloos. Linksch extremisten luisteren nogal slecht. Dan maar andere acties.
Monty
ManX
”aso Antifa Dems tuigelectoraat dat plunderend en slopend door de straten ging”
Net zo verwerpelijk.
Ook dit wist de allerbeste president ooit van Amerika toen niet te voorkomen.
De man heeft compleet gefaald om zijn burgers te beschermen.
Het ging van kwaad tot erger.
Wat uiteindelijk resulteerde in de bestorming van het Capitool.
usb3.0
Moet je eens intoetsen antifa.com
vvw
domme tról monty viert feest omdat een demente bejaard de raketten weer vrolijk laat vliegen in het midden oosten
de tról is niet goed in de bovenkamer maar dat was gelukkig al bekent.
Monty
Vvd
”een demente bejaard de raketten weer vrolijk laat vliegen”
Heeft Trump de raketten dan niet laten vliegen in het Midden-Oosten als vergelding.
Of heb je deze berichten gemist?
werikke
gelukkig weet jij wel hoe het moet of sta je gewoon langs zijkant te roeptoeteren zoals veel linkse eikels hier . Als puntje bij paaltje komt blijf je gewoon je uitkering ontvangen van de werkende Nederlander en zeiken op de arbeider . Hypocriet dus
Beukman
De volksmenner heeft de Republikeinse partij gespleten en zal nooit iedereen achter zich krijgen, dat is wat Franz bedoelt. Dat is een gunstig voorteken voor de Democraten.
Nu eerst maar eens de vele processen afwachten die er tegen Donald worden gevoerd, zowel civiele als strafrechterlijke. Als hij er een uit de laatste categorie verliest, kan hij niet technisch eens meer president worden (maar zijn zoon wel, die een nóg grotere lսl is dan zijn vader).
ManX
Onzin.
Over 4 jaar staan alle republikeinen weer als een man achter Trump, omdat het voor hen de enige marsroute naar het Witte Huis is. En dat weten ze.
Beukman
Voor een groot deel zal dat gelden. Dat is niet alleen uit opportunisme, maar ook omdat afvalligen en hun gezinnen door de eigen aanhang met de dood worden bedreigd.
Een klein deel van de Republikeinen heeft echter wél principes, en stapt óf over naar onafhankelijke partijen óf naar de Democraten. En dat kleine deel is net genoeg.
werikke
volksmenner , hahahaha is niet elke president een volksmenner alleen met verschillende boodschap.
werikke
hoop doet leven . Trump is geweldige man die achter zijn eigen kiezers staat . Niet zoals hier in Nederland waar men dat niet doet en dan zegt dat je compromissen moet sluiten en zoals gewoonlijk weer een pot nat krijgt en er niets veranderd.
Tedje Kruis
Idd Trump staat achter zijn kiezers… dat deel dat miljoenen in zijn partijkas stopt.
In Texas konden ze doodvriezen van de kou, dat hebben Cruz en Trump goed geregeld!
vvw
beukhol viert feest , eindelijk weer een trump draadje, hij kan zijn bull shit weer kwijt de decadente tról
usb3.0
Ik zeg het je, beukho*r heeft echt een hekel aan mensen met een sterke rechte rug hoor, daar is beukho*r allergisch voor
FVD
Beukman
‘’Als hij er een uit de laatste categorie verliest, kan hij niet technisch eens meer president worden (maar zijn zoon wel, die een nog grotere l*l is dan
zijn vader)’’
In jouw beperkte tunnelvisie is de zoon van Trump dus een l*l, ook dat mag je vinden. Vrije meningsuiting, nietwaar?
Maar heb jij je wel eens verdiept in de zoon, van Biden? Als ik zou moeten kiezen tussen een l*l, of een JUNKIE, dan was mijn keus snel gemaakt. Of is mijn fact checker ook een l*l?
Nog even een vingertje opsteken naar biberkop de TAALNAZI. Strafrechte R lijke, is echt zonder R. In je laatste alinea is je zinsopbouw niet al te vloeiend, hier had je toch beter “eens” voor technisch kunnen zetten.
Maar ja, de gezworen linkse kameraden, biberkop en Beukman, vallen elkaar niet af.
Het gekozen woord L*L van jouw, heeft mij drie keer posten opgeleverd.
Franz Biberkopf
Trump heeft de verkiezingen voor een tweede termijn, een verkiezing waar de zittende president altijd een enorm voordeel heeft, verpletterend verloren.
Het valt niet in te zien dat hij een volgende verkiezing wel zou kunnen winnen, temeer ook als hij er in zal slagen de GOP te laten scheuren.
vvw
decadente wím kent het verschil niet tussen verpletternd verliezen en verliezen met tiende van procenten
best wel triest voor iemand die zich zo hoog geschoold voelt.
decadente tról
Eksteroog
@vvw,
Verpletterend is wat overdreven, maar zelf maak je een storend rekenfoutje. Biden heeft ruim gewonnen verschil in stemmen, 4.45%. Dat is echt meer dan elke tienden van procenten.
En in kiesmannen is het verschil nog groter.
Beukman
Mag ik je erop wijzen, vriend van wilders, dat Trump sprak van een “landslide overwinning” toen hij dezelfde winst (in kiesmannen) binnensleepte in ’16?
Zowel in ’16 als in ’20 overigens verloor hij de popular vote. Tegen Biden zelfs met 7.079.873 stemmen, een bijna-record, want doorgaans zijn de marges klein.
Donald heeft nooit toegegeven dat hij welke verkiezingen dan ook verloor. Het doet me deugd om te merken dat jij inmiddels toegeeft dat hij de verkiezingen überhaupt heeft verloren. Voortschrijdend inzicht waarvoor hulde. Je komt er wel.
Beukman
Inderdaad Eksteroog: 306 tegen 232. “A landslide victory” noemde Donald het; Donald de loser die het aflegde tegen Joe, “the worst candidate ever”.
Franz Biberkopf
Bieden kreeg 80 miljoen stemmen, meer dan enige president in de geschiedenis, en 6,5 miljoen stemmen meer dan Trump.
Ik vind het niet overdreven dat een verpletterende overwinning te noemen.
vvw
het blijven tienden van procenten in de meeste staten domme tróllen
Trump haalt geen 20% van de stemmen was de bewering van het tróllen lkegioen , je blijft lachen met de rekenwonders alhier
vvw
domme sukkels , 0,4 % in 1 staat of in 100 staten , het verschil is en blijft 0,4 % decadente sukke en wordt geen 40 %. Is Trump niet de republikein met de meeste stemmen ooit stelletje idioten ?
werkelijk dat er zulke jongens hier rond dwalen met dom gewauwel is wel verbazend.
Dirty-Harry44
Inderdaad, kunnen ze weer eens zien hoe het wel moet.
Monty
”Op zondag zal de spraakmakende ex-president het toetje -in de vorm van een speech- serveren”
Ik denk dat we dit jaar wel meer speeches van hem kunnen verwacht.
In de diverse rechtzaken die hij tegemoet zal zien.
Beukman
Triest dat de man die tegen zijn aanhangers riep: “Let’s go to the Capitol. Let’s fight. I’ll be there with you!” en vervolgens op zijn reet bleef zitten om de live stream enthousiast te volgen in het Witte Huis, gewoon door kan gaan met zijn luxe leventje, terwijl velen van degenen die gehoor gaven aan Donalds oproep voor jaren en zelfs voor de rest van hun leven de bak in zullen gaan. Zij zullen zich in de aap gelogeerd voelen, om maar een understatement te gebruiken.
Beukman
Triest dat de man die tegen zijn aanhangers riep: “Let’s go to the Capitol. Let’s fight. I’ll be there with you!” en vervolgens op zijn reet bleef zitten om de live stream enthousiast te volgen in het Witte Huis, gewoon door kan gaan met zijn luxe leventje, terwijl velen van degenen die gehoor gaven aan Donalds oproep voor jaren en zelfs voor de rest van hun leven de bak in zullen gaan. Zij zullen zich in de аар gelogeerd voelen, om maar een understatement te gebruiken.
halo1
Toch mis ik zijn creativiteit, dwarse denken, humor en “populisme”…. nu hebben we een saaie Piet vol ethische clichees….
Beukman
Er is gelukkig nog altijd het gouden standbeeld om te aanbidden.
compote.slate.com/images/aa1627ce-5dac-4dbb-be58-2501a1d79503.jpeg?width=780&height=520&rect=3000×2000&offset=0x0
werikke
vechten kan ook zonder geweld. Wat jij hier doet op DDS is ook vechten om iedereen af te zeiken die maar FVD of PVV stemt terwijl jij je Kaag empathie wil blijven plempen. trouwens ook een hopeloze zaak . Stem PVV je zal zien dat het qua instroom nep vluchtelingen en gezondheidszorg stukken beter zal gaan. illegalen terug sturen en criminele buitenlanders zodat woningnood minder wordt. dan wordt het weer geweldig land om in te wonen. Mensen die dat erg vinden mogen dan hun lieve buitenlandertjes naar hun land volgen al met al geweldig.
Dirty-Harry44
Maakt hem in niks anders dan jouw linksch extremistische aanhangers. Die sturen Jan met de pet ook gewoon een oorlog shithole in om wat voor reden dan ook.
usb3.0
beukho*rtje kan mensen met een rechte rug niet uitstaan..
Tedje Kruis
En vervolgens gaf Trump al zijn rijke, bewezen corrupte vrienden gratie en kan de quanon-sjamanen wegrotten in de cel.
Dat is ook Trump
usb3.0
En vervolgens gaf rutte alle burgers, 10 jaar lang ellende, is zelf bewezen corrupt, heeft vrienden die het volk niet uit kunnen staan.
Dat is ook rutte
Beukman
Dat komt er nog bij.
vvw
alles beter dan een demente ouwe gek die direct begint met raketten lanceren
Peet64
Zei hij ook niet “Keep it peaceful”of was je dat net even vergeten? Gaan de Portland Rioters ook voor de rest van hun leven de bak in, na de plundering en brandstichting van onschuldige (soms zwarte) winkeliers? En de Antifa leden die ook in het Capitool waren, waarvan er een gewoon op TV verschijnt om te zeggen dat hij alleen even kwam kijken dus was dat goed? Wrijf je ogen maar een beetje uit en ga zelf eens een beetje op onderzoek uit (is heel eng)
Beukman
Zei hij ook niet “Keep it peaceful”of was je dat net even vergeten?
Oh, en dat maakt het goed, omdat hij ook even “peaceful” zei ?
Hij riep ook:
Fight like hell. And if you don’t fight like hell, you won’t have a country anymore.
Verder schreeuwde hij herhaaldelijk dat de verkiezingen waren gestolen, maw dat er een misdaad was begaan.
Het allerergste: in zijn beruchte toespraak zei hij ook, om zijn aanhang nog extra op te stoken:
And after this, we’re going to walk down, and I’ll be there with you.
Mooi niet. Meneer ging lekker voor een breedbeeldscherm zitten kijken in het Witte Huis. Toen duidelijk werd dat de boel gigantisch uit de hand aan het lopen was, greep hij toen in? Welnee, hij wachtte meer dan een uur met wat dan ook doen.
Het zijn zijn aanhangers die straks voor jaren de bak in gaan draaien. Meneer Trump zelf kan gewoon doorgaan met zijn luxe leventje. Tenzij Justitie erin slaagt om hem achter de tralies te krijgen voor zijn misdaden.
Hij heeft zijn volk bedrogen en in de steek gelaten.
Reinoud van Gelre
Ondertussen zitten de Amerikanen met extra doorbakken peren.
Zal er nooit meer een normaal persoon als president zijn?
Bush, Obama, Trump en Biden, een zooitje cabaretiers…
vvw
Wat is er anders dan aan , bakellende , cock en rutte ?
liefdevol rechts
Het is raar hoe het allemaal kan lopen, vroeger toen Trump nog geen president was moest ik die vent niet hebben en nu is hij mijn grootste idool. Doordat hij Amerika op de eerste plaats zette en het ook daadwerkelijk meende (zoals vele het hebben kunnen aanschouwen) de werkeloosheid cijfers liegen er niet om.
Daarom zal Amerika Trump ook terug nodig hebben om al wat Biden in de volgende vier jaar vernietigd terug te herstellen.
king
inderdaad Reinout, stelletje cabaretiers neem aan dat je Rutte en zijn bende bedoel
als je het echte nieuws had gelezen zal je weten dat Trump zo verkeerd nog niet was
maar ja , de NPO heeft gezegd dat ie niet deugt dus dat zal dan wel de linkse kliek
en als je even verdiep in de afgelopen vier jaar heeft ie meer gedaan voor Amerika dan
die maf klapper Obama
er hebben niets voor niets ruim 75 miljoen Amerikanen op hem gestemd het grootse aantal ooit in de geschiedenis van Amerika
werikke
geweldige man die Trump. tov Rutte is trouwens elk ander een geweldige man. c
Tedje Kruis
Trump komt nooit meer terug, wachten is op een engerd die het stokje overneemt.
Zal ook best goed scoren, kunnen de Republikeinen nog eens 4 jaar aan de zijlijn toekijken
usb3.0
“wachten is op een engerd die het stokje overneemt.”
Die zit er al…
Yoyo
Ik vond Trump altijd een rare, botte idioot.
Die zou niks klaarmaken.
Na verloop van tijd er toch anders tegen aan gaan kijken.
De man is zeker niet de Messias, maar volgens mij wordt hij nu al door velen gemist.
Eksteroog
Ik vraag me wel eens af hoe goed mensen, die commentaren van DDs lezen. Voor velen zijn de commentaren hier een kapstok om hun eigen frustraties te uiten.
Kenneth Steffers verlangt terug naar de grote roerganger, die voor reuring zorgde. Dat hij de grootst mogelijke onzin verkocht en boos werd als iemand dat hardop zei, dat hij weinig om zijn gewone landgenoten geeft, dat hij graag met een staatsgreep aan de macht had willen blijven. KS ziet daar geen kwaad in.
Biden is saai, dat is natuurlijk wel erg.
vvw
had je inhoudelijk ook wat te melden of kom je enkel je avonddrol afleveren knul ?
Peet64
Het begint nu pas een beetje te dagen waarvoor en waar tegen Trump heeft gestreden.
Oorlogen worden weer aangewakkerd; cancelculture bloeit in alle hevigheid op;
Censuur wordt bemoedigd. ( twee democratische senatoren hebben brieven geschreven
aan alle Big Tech bedrijven of zij alsjeblieft Fox News, NewsMax en America First er uit
willen gooien want die verspreiden het verkeerde soort nieuws!) In 2016 riep Nancy Pelosi dat de verkiezingen door bedrog waren gewonnen en werd vergeefs geroepen dat Rusland Trump in het zadel had geholpen> Wie nu zegt dat Biden door bedrog gewonnen heeft, of met veel steun van China, wordt overal uit gegooid. Trump was een van de weinige presidenten die geen salaris wou. (4 x $ 175.000.- is niet zoveel maar toch.)
Beukman
Trump was een van de weinige presidenten die geen salaris wou. (4 x $ 175.000.- is niet zoveel maar toch.)
Trump heeft tijdens zijn presidentschap bijna een half miljard verdiend.
Eksteroog
@Peet64
En alweer vergeten is, dat onder Trump er ook kleine acties tegen Iran en bondgenoten werden uitgevoerd. Wat jij oorlogen aanwakkeren noemt, werd ook door Trump al gedaan.
De beschuldigingen van Trump gingen over vervalsingen in het verkiezingsproces zonder een spoor van bewijs, maar met oproepen aan zijn aanhang om in te grijpen tot en met de bestormingen van het Capitool, de goeie strijd van Trump. En dat vergelijk je met de beschuldigingen van Russische inmenging in de verkiezingen en dat Trump en zijn team dat op zijn minst gestimuleerd hebben. De laster en het geweld zijn volgens jou vergelijkbaar met de bewezen beschuldigingen?
dinaro
Ja..heel jammer dat we Trump niet meer zien.
Was toch elke week wel een paar x feest 😉
Nu kunnen we ons richten op onze eigen politiek,
die moeten weer luisteren naar het verstikkende Brussel.
Is Juncker de baas nog?
Waarom horen we zo weinig van hem…omdat we nu alleen nog
maar over Corona hebben en ze alle wetjes en zaakjes ongemerkt
erdoor kunnen drukken.
Referendum afgeschaft…leve de dictatuur….shame shame
Stem sociaal..stem PVV
Beukman
Nu je het zegt: de naam Juncker valt niet vaak meer.
Voor een voorzitter betekent dit doorgaans dat hij zijn werk goed doet.
vvw
een onzichtbare niet hoorbare voorzitter doet zijn werk goed volgens beukhol, hahahahaha domme jongen
andergeluid
De 3 B,s Bild Back Better 666 of Bed Bad Brood Toeval ??
sonny
Yes, 2024 een totale reset van de wereld, want Biden gaat de slechtste president worden ooit!