Held of mafketel? Jongen vult zwembad vol cola, en dan gooit hij er mentos bij...

Held of mafketel? Jongen vult zwembad vol cola, en dan gooit hij er mentos bij...

Een nobel experiment voor de gehele mensheid, of is dit gewoon pure domheid?

Iedereen weet wat er gebeurt als je een Mentos in een fles cola gooit: de frisdrank spuit nog sneller uit de fles dan een overstroming een heel dorp wegvaagt. Maar wat gebeurt er als je geen anderhalve literfles met Coca-Cola neemt, maar een heel zwembad vol. Dit is geen 1,5 liter, maar 5500 liter. Genoeg cola om de supermarkten in een hele stad mee te voorzien, en dit ligt nu allemaal in slechts één zwembad.

Ook genoeg staat er genoeg Mentos klaar om dit bruine zwembad om te toveren in 's werelds meest gestoorde bubbelbad:

mentos

En dan? Nou, wat denk je? Knallen maar! Zelfs met een drone erbij...

droneerbijHeld of mafketel? Nou, ik leun meer richting mafketel. Wie koopt er nu weer duizenden liters cola, alleen maar om te kijken wat de Mentos doet en er een drone mee te vernielen? Dan ben je toch ook wel iets van een regelrechte maniak!

Lees meer over:
zwembad Coca-Cola frisdrank

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties