Demonstreren in Amsterdam zit er niet meer in voor de vreedzame demonstranten die kritisch zijn op het coronabeleid. De Amsterdamse driehoek besloot om de demonstratie op het Museumplein te ontbinden en gebruikte daarbij grof geschut. Met waterkanonnen is het plein schoongeveegd.
De demonstranten kreeg nauwelijks de tijd om hun boodschap en statement te uiten of de driehoek greep al in. Het demonstratierecht wordt de demonstranten en coronacritici op deze manier onmogelijk gemaakt. Ook voormalig VVD-raadslid Ghislen Nysten denkt er het zijne van:
De politie heeft inmiddels het hele Museumplein kunnen ontruimen, maar de demonstranten zijn gevlucht naar de rest van de stad. Ook daar blijft de politie en de ME ze op de hielen zitten.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties