Frits Bosch is columnist voor De Dagelijkse Standaard.

-Frits Bosch- De moord op Lisa met schandelijk commentaar van Halsema en Timmermans: ze willen de olifant in de kamer niet zien

Opinie27 aug , 16:15
Het commentaar van Femke Halsema, burgemeester van Amsterdam, GL/PVDA, en van Frans Timmermans, lijsttrekker van GL/PVDA op de moord op Lisa, maakt ons het nodige duidelijk.
Olifant is de kamer
Halsema noemde het “een schandevlek voor Nederland”. Dat is correct, maar dan anders dan zij het bedoelt. Het is inderdaad een schande voor Nederlanders dat wij Niet-Westers gespuis, moordenaars, ongehinderd binnenlaten, met deze moord als gevolg. Frans Timmermans noemt de moord een schande voor Nederlandse mannen. Ook hij voelt de bui al hangen: hij heeft als Eurocommissaris de grenzen wagenwijd opengezet, want parafraserend “there will be no other Europe than a diversified Europe”. Hij is dus medeverantwoordelijk voor deze moord vanuit een AZC. Wat een schande dat Amsterdam deze burgemeester heeft en wat een schande dat ook een partijleider van een grote partij de olifant in de kamer niet wil benoemen. De olifant is zó groot, maar toch willen ze ‘m niet zien, bang voor de waarheid en bang dat zij de Zwarte Piet toegeschoven krijgen. Zowel GL als PVDA staan nog steeds voor open grenzen. Hoeveel moorden moeten nog plaatsvinden?
Geen transparantie
We zijn er niet over verbaasd dat er geen transparantie is. We mogen telkens niet weten wie het is en waar hij vandaan komt. De feiten worden niet onder ogen gezien. Nee, de feiten worden met opzet verkeerd geïnterpreteerd door Halsema en Timmermans, beiden van GL/PVDA. Hoe zot moet je zijn om op deze partij te stemmen?
Femicide feiten svp
Tot slot, de alom gehoord klacht van autochtone vrouwen over angst voor aanranding en uitschelden door mannen op straat. Wie zijn die mannen? Waarom mogen wij niet weten wie de daders zijn. Voorheen, toen de massa-immigratie nog niet plaatsvond, riepen bouwvakkers naar vrouwen “schatje” en ze floten. Onschuldig. Nu is het “kankerhoer” en varianten. Dat zul je niet uit de mond van een autochtone man horen. Er is femicide, vaak door de partner. Er is eerwraak. Wie doen dat ? Welke mannen maken zich daar schuldig aan? Waarom mogen we dat niet weten? Bang voor stigmatisering, de strategische verdediging van Denk. We moeten de feiten kennen. Er moet gericht actie genomen worden. Met het huidig geklets in de ruimte schieten we niets op. Voor de draad ermee en snel een beetje!
Frits Bosch, econoom en socioloog, auteur van ‘De Wereld volgens Ayn Rand'.
afbeelding1
Ga verder met lezen
Dit vind je misschien ook leuk
Laat mensen jouw mening weten
7 Reacties