Als je denkt dat het niet gekker kan dan moet je eens kijken naar onze zuiderburen. Twee advocaten dagvaarden de Belgische staat om zo één terreurgek, drie IS-weduwen en tien IS-kinderen terug naar België te krijgen. Het lijkt wel de omgekeerde wereld, wat denken deze mensen nu precies te kunnen eisen. Ze hebben barbaarse misdaden gepleegd en denken nu vrolijk terug te kunnen naar het land van herkomst? Wat een idioterie….
De advocaten eisen van de Belgische staat dat ze mensen of terug halen naar België of op z’n minst moeite doen om ze onder te brengen in een veiliger deel van Syrië. Juridisch gezien is het een interessante kwestie om te volgen. Het zijn namelijk Belgische staatsburgers, maar ze hebben flink wat internationale wetten gebroken. Dus hoe sterk blijft hun zaak staan in de rechtszaal?
Vandaag wordt de rechtszaak gestart en eind van deze week vindt het kort geding plaats in Brussel. De uitspraak van deze zaak kan natuurlijk een vrijbrief worden voor meer terreurgekken om ook terug te keren naar het land van herkomst. Vandaar dat rechtszaak flink wat media aandacht krijgt.
De advocaten nemen dit serieus; als de Belgische staat niet binnen vijftien dagen ingrijpt dan eisen ze een schadevergoeding van rond de 7500 euro per persoon per dag. Een belachelijke eis natuurlijk, maar het is nog idioter om te beseffen dat er serieus advocaten zijn die zo’n zaak serieus genoeg nemen.
Jumping
Het is zo simpel, in België en in Nederland is een Cordonsanitair.
De regering is er alleen heerser, de DEMOCRATIE is in bij de landen, verdwenen.
Stop met de EU in deze vorm.
NEXIT.
EU kok
Quote: Syriëgangers eisen een retourtje terug naar België.
.
Een retourtje is heen en terug.
Lees alleen maar iets over een enkele reis.
Kretoloog
Ja, dat krijg je met al die studenten die tegenwoordig DDS moeten volschrijven.
Top
En ‘U’ draagt bij, aan? Behalve dan, als zeikerd te boek staan????????
Henkdetenk
@eu(hamburgerflipperend) cockje heeft niks over de inhoud, dan maar de verpakking.
Top
Je kan ook NIET reageren op Jabba de slijmslak. Vergeet niet, elke dag lift deze parasiet mee, op de verdiensten van anderen. Hij is niet meer dan een ‘waste of space’.
slayer
nou ze gingen eerst daar heen en nu willen ze terug ,retour dus
Priot
Zie nergens retourtje staan
claus
De advocatuur in de EU,moet uitzonderingsregels opstellen mbt specifieke misdaden.
Niet alle misdadigers hebben recht op verdediging!
Overigens wie kan zonder gewetenswroeging “advocaat van de duivel” zijn?
jan1
Normaal ga je niet de straat op bij uitspraken van de rechtbank.
Maar kortgeleden was er een hele grote druk van de straat in Spanje en met succes.
Dit ging over die wolfpact verkrachting zaak .
Ik denk dat wanneer deze dubieuze advocaten in belgië en Nederland een gewillig oor vinden bij de rechter? dit ook hier maar moet gebeuren!
Sjoerdsma/klaver en dat clubje van CU zullen dit wel uitleggen als minachting voor de rechtstaat en opstand?
maar is dit juist niet een protest om de rechtstaat te beschermen en het vertrouwen in de rechtspraak te behouden!
Tguard
Dit soort (mensen) zijn landverraders en geen slachtoffers. Ze zijn niet zielig en als ze al terug komen mogen ze de rest van hun leven rustig afwachten op de dood. De kinderen die er niets aan kunnen doen zijn idd zielig en er is niets ergers dan een kinderziekte bloot te stellen aan de ellende die deze zogenaamde ouders hun kinderen aan hebben gedaan. Links Nederland moet dat erkennen. Natuurlijk maken mensen fouten en of zijn mensen minder toerekeningsvatbaar maar is dat niet het geval bij elke mens die een ander iets gruwelijks aan doet? Zit er niet een steekje los bij een persoon die een ander met macht op de knieën duwt? Nederland moet deze mensen ongenadig hard straffen om de democratie te waarborgen en idd er zit een tegenstrijdigheid in dit verhaal maar de democratie moet gewaarborgd worden.
verjaag links
Als die monsters recht op terugkeer hebben volgens wetgeving heeft de wetgeving bloed aan zijn handen bij de eerste aanslag
jan1
Alleen al de aanwezigheid hier! is al terreur!
En daar maken vooral (.)66/GrLi En CU zich mede mede schuldig aan.
Door het continu hameren op terugkeer en het verdedigen van dit, geven ze een beeld van vertrouwen hebben, in het kunnen controleren van dit alles.
Gerlos
Op weg naar huis en dan plotseling een ongeluk met fatale gevolgen. Sneu voor deze jihadisten.
Duckday
Gewoon 2 e paspoort innemen Geen proces Levenslang opsluiten
Stop de EU
Wat heeft de EU en Euro ons nu voor weldaat voorspoed werkgelegenheid gebracht
Wat is de Normale man er op vooruit gegaan in dit Monsterverbond Heel EUROPA licht op zijn kop overal is rotzooi en oorlog
RvdBe
Ik ben voor een gekozen dictator die kort en metten maakt met al die idiote immigratie en milieu regels, degene die het niet met mij eens zijn zit een zware steek bij los.
Wesley Benbow
Ik ben eerder geneigd psychiatrische problematiek te vermoeden bij mensen die pleiten voor een dictatuur, RvdBe.
jan1
Moet zeggen dat wanneer je leest over over die Chinezen het wel heel moeilijk is, als je al dat andere geflater er bij telt om niet een bloedhekel te hebben aan den haag?
logisch denken2
Dus je gaat je aanmelden voor behandeling stront-vlek ?
jan1
Pleit ik voor een dictatuur ?
Vrijedenkert
Dat dit soort individuen en hun kroost nog een westers paspoort bezitten en deze ook nog geldig is en hier kunnen procederen is een grote schande!
Dat paspoort had allang ongeldig moeten worden verklaart en alle personen met familie die vrijwillig die kant op zijn gegaan tot persona non grata oftewel geen toegang meer en geen rechten meer in Nederland, België, EU, Europa of elders in het westen.
IS-strijders en hun gehele familie hebben deze ultieme beslissing genomen en het is dus een familie aangelegenheid, wat mij betreft is men allen voorgoed geëmigreerd naar het kalifaat om daar te vechten of te dienen en wat mij betreft kan er van terugkeer nooit geen sprake meer zijn laat staan hier rechten hebben of ergens rechten aan kunnen ontlenen.