pmvfoto / Shutterstock.com

Extinction Rebellion dreigt met bezetting Mediapark: radicale linkse terreur tegen NOS

Terrorisme22 sep , 18:30
De radicale klimaatgekkies van Extinction Rebellion (XR) hebben het opnieuw in hun hoofd gehaald om Nederland te gijzelen. Dit keer mikken ze op het hart van de Nederlandse media: het Mediapark in Hilversum.
Op sociale media kondigt XR trots aan dat ze zaterdag 27 september het terrein gaan bezetten. Hun reden? De NOS zou “niet eerlijk genoeg” zijn in de berichtgeving over de rellen bij de demonstratie van Els Rechts.

De realiteit: het waren hooligans

Iedereen zag het afgelopen zaterdag: de rellen in Den Haag werden veroorzaakt door een explosieve mix van voetbalhooligans van verschillende clubs. Precies zoals ook de politie bevestigde.
Maar voor XR mag dat niet gezegd worden. Volgens hen moet de NOS doen alsof dit allemaal “extreemrechts” was. Want alleen zo kunnen zij hun eigen linkse frame overeind houden: alles wat niet in hun straatje past is “fout” en “gevaarlijk.”
Dat de feiten iets anders laten zien? Dat doet er niet toe. De waarheid wordt gewoon ondergeschikt gemaakt aan de linkse strijd.

Politieke chantage door XR

Het gaat hier allang niet meer om klimaatacties. XR is uitgegroeid tot een radicaal-links actienetwerk dat ieder excuus aangrijpt om de samenleving te ontwrichten:
  • Snelwegen blokkeren, mensen levensgevaarlijk in de file zetten.
  • Overheidsgebouwen bestormen.
  • Politieagenten belagen.
  • En nu dus de pers intimideren omdat de NOS niet meegaat in hun framing.
Dit is pure politieke chantage. Een aanval op de persvrijheid. En dat noemen ze “burgerlijke ongehoorzaamheid.”
🟦 DDS noemt XR wat ze zijn: radicaal-links tuig dat onze samenleving gijzelt. Vind jij ook dat dit moet stoppen? Steun DDS. 👉 Doneer via https://dds.backme.org of maak een bedrag over naar NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media.

Wanneer krijgt XR de terreurstatus?

Recent nam de Tweede Kamer een motie aan om ANTIFA als terreurorganisatie aan te merken. Terecht: dat clubje gebruikt structureel geweld om hun politieke tegenstanders te intimideren.
Maar wat is XR anders?
  • Structurele ontwrichting van de samenleving.
  • Intimidatie van burgers, bedrijven én nu dus media.
  • Verheerlijking van anarchie en geweld.
Het is tijd om ook XR officieel de terreurstatus te geven. Alleen dan kan de overheid eindelijk hard ingrijpen en deze radicalen keihard aanpakken.

XR is een gevaar voor Nederland

De NOS werd eens een keer eerlijk: de rellen in Den Haag kwamen van hooligans. En kijk: XR kan het niet hebben en wil daarom het Mediapark bezetten. Dit is geen protest, dit is een aanval op de vrije pers, de democratie en de veiligheid van Nederland.
🟥 Stop de linkse terreur. Geef XR dezelfde status als ANTIFA. Sluit ze op, pak hun geldstromen af en bescherm onze samenleving. 👉 Steun DDS in deze strijd via https://dds.backme.org of doneer direct naar NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media.
Ga verder met lezen
loading
Dit vind je misschien ook leuk
Laat mensen jouw mening weten

Loading