shutterstock_2743777941

Bizar dreigement uit Iran: Jongste zoon Donald Trump doelwit in sinistere staatsvideo

Buitenland26 aug , 19:00

Wilt u DDS vaker zien?

Stel DDS in als voorkeursbron op Google.

Voeg DDS toe op Google
Iraanse staatsmedia hebben een video uitgezonden waarin Barron Trump, de jongste zoon van president Donald Trump, wordt bedreigd. En bepaald niet subtiel. In de video wordt zelfs gesproken over een beloning van 10 miljoen dollar. De Amerikaanse Secret Service neemt de zaak serieus en onderzoekt de beelden.
De video zoomt uitgebreid in op het leven van Barron Trump. Er worden locaties genoemd waar hij zou komen, details gedeeld over zijn beveiliging en zelfs zijn vervoer komt voorbij. Een deel van de beelden is gemaakt met kunstmatige intelligentie. Volgens de makers zou Barron "volledig gemonitord" worden. Of de informatie daadwerkelijk klopt, is niet onafhankelijk vastgesteld.
Ook zijn vermeende online leven wordt erbij gesleept. Zo beweert de video dat Barron privé communiceert via Xbox en worden vermeende accounts op Xbox, Discord en voetbalgame FC26 genoemd.

Secret Service kijkt mee

Bij de Secret Service gingen uiteraard de alarmbellen af. "De Amerikaanse Secret Service is op de hoogte van de video en onderzoekt alles wat kan worden opgevat als een bedreiging tegen de personen die wij beschermen", laat woordvoerder Nate Herring weten aan Fox News.
Wat de dienst precies doet om Barron te beschermen, blijft geheim. Niet verrassend voor een organisatie die van geheimhouding zo ongeveer haar handelsmerk heeft gemaakt. "Uit bezorgdheid over de operationele veiligheid bespreken we geen zaken die betrekking hebben op beschermingsinformatie", aldus Herring.

Tien miljoen dollar

Het meest sinistere gedeelte komt aan het einde. Daar wordt een bedrag van 10 miljoen dollar genoemd als beloning in verband met het lokaliseren van Barron. Volgens de tweede aangeleverde bron gaat het expliciet om een beloning voor zijn dood. Dat maakt de video meer dan alleen agressieve propaganda. De combinatie van persoonlijke informatie, vermeende locaties en een miljoenenbedrag zorgt ervoor dat Amerikaanse veiligheidsdiensten de beelden serieus nemen.
WORD ONDERDEEL VAN DE DDS-COMMUNITY! (LET OP: HET ARTIKEL GAAT HIERONDER DIRECT VERDER!) Breek door de leugens van het mediakartel heen: Ontvang de GRATIS DDS Nieuwsbrief! De mainstream media verzwijgen de waarheid en de Haagse politiek lacht je in je gezicht uit. Laat je niet langer censureren! Sluit je aan bij de groeiende DDS-community en ontvang dagelijks het échte, ongefilterde nieuws direct in je mailbox. Onze scherpste columns, de hardste politieke analyses en het belangrijkste nieuws, 100% gratis. Meld mij GRATIS aan

Dreiging is niet nieuw

Iran richt zijn woede al langer op de familie Trump. Eerder verscheen volgens de aangeleverde berichtgeving een soortgelijke video over Melania Trump. De vijandigheid tussen Trump en Teheran kent een lange voorgeschiedenis. Een belangrijk moment was de Amerikaanse luchtaanval waarbij de Iraanse generaal Qasem Soleimani in 2020 werd gedood.
Matt Quinn, plaatsvervangend directeur van de Secret Service, wond er onlangs geen doekjes om: "Ik denk niet dat het een geheim is. Het is in de media geweest dat Iran publiekelijk heeft gezegd dat ze president Trump willen doden."
LAAT U NIET CENSUREREN DOOR HET MEDIAKARTEL! Klaar met de linkse indoctrinatie? Meld je aan voor de DDS Nieuwsbrief! Wij benoemen de feiten die het partijkartel liever onder het tapijt schuift. Blijf de kudde een stap voor: ontvang elke dag onze meest snoeiharde artikelen en 'verboden' columns gratis in je inbox. Geen censuur, geen politiek correcte praatjes. Alleen de harde realiteit. 🚀 Schrijf mij direct in
Ga verder met lezen
loading
Dit vind je misschien ook leuk
Laat mensen jouw mening weten

Loading