shutterstock_2441612935

Modi en Netanyahu bellen: India-Israël partnerschap versterkt tegen terrorisme in 2026

Buitenland07 jan , 17:15
Natuurlijk leest u De Dagelijkse Standaard om goed op de hoogte te blijven van het geopolitieke nieuws. In een wereld waar linkse dromers in Brussel en de VN eindeloos kletsen over 'multilateralisme' en 'klimaatgerechtigheid', terwijl echte bedreigingen zoals terrorisme en expansiedrang van China en Iran toenemen, is het cruciaal om te zien hoe serieuze grootmachten opereren.
Neem India: onder de ferme leiding van Narendra Modi speelt dit Aziatische powerhouse een meesterlijk schaakspel op het wereldtoneel. Niet gebonden aan woke illusies, maar gefocust op nationale belangen, soevereiniteit en keiharde allianties tegen gemeenschappelijke vijanden.
Vandaag belden Modi en zijn goede vriend, de Israëlische premier Benjamin Netanyahu – twee leiders die weten wat realpolitik inhoudt. Geen loze praat, maar concrete stappen om hun strategisch partnerschap te versterken en terrorisme de nek om te draaien. Dit is het soort nieuws dat DDS u brengt: scherp, ongefilterd en zonder de linkse bias van de mainstream media.
Modi deelde het zelf op X: "Het was mij een genoegen om met mijn vriend, premier Benjamin Netanyahu, te spreken en hem en het Israëlische volk de beste wensen voor het nieuwe jaar over te brengen. We bespraken manieren om het strategisch partnerschap tussen India en Israël in het komende jaar verder te versterken. We hebben ook van gedachten gewisseld over de regionale situatie en onze gezamenlijke vastberadenheid herbevestigd om terrorisme met nog grotere vastberadenheid te bestrijden."
Precies wat de wereld nodig heeft: sterke leiders die samenwerken tegen de barbarij van islamistisch terrorisme. Kortom, terwijl Europa zwak en verdeeld blijft, tonen Modi en Netanyahu hoe echte leiders schaken: allianties smeden, terrorisme aanpakken en nationale belangen vooropstellen. DDS houdt u hiervan op de hoogte, zonder de suikerlaag van de NPO en RTL.
WORD AANDEELHOUDER VAN HET VERZET! Wij blijven deze levensgevaarlijke plannen op de voet volgen. Geen Nederlandse zonen en dochters naar het Oostfront! Steun de onafhankelijke pers!🚀 Steun ons via BackMe: https://dds.backme.org
Of maak uw bijdrage over op NL95 RABO 0159 0983 27 t.n.v. Liberty Media.PS: Zet uw e-mailadres erbij voor onze exclusieve SubStack-columns! Elke dag gratis in uw mail!
Ga verder met lezen
loading
Dit vind je misschien ook leuk
Laat mensen jouw mening weten

Loading