Twee boeven dachten wat blikjes bier te stelen uit de winkel. Maar dat was buiten deze stoere medewerkster gerekend!
Snel even wat blikjes bier jatten? Deze twee dieven zagen het plan wel zitten. Heel jammer voor het duo was het dat een onverschrokken winkelmedewerkster ze in de smiezen had en ze niet het bier, maar hun verdiende loon gaf.
De bewakingscamera van een supermarkt vertelt het verhaal van een winkelmedewerkster die niet met zich laat sollen. Ook niet als er twee grotere en fysiek sterkere mannen zich voorbij de vrouw proberen te manoeuvreren terwijl ze een aantal bierblikjes bij zich hebben waarvoor ze niet hebben betaald:
Maar ondanks dat deze twee dieven gesnapt zijn, leggen ze zich daar niet bij neer. Ze besluiten zich dan maar gewoon voorbij de vrouw te worstelen.
Verkeerde keuze. De winkelmedewerkster is namelijk gewapend met pepperspray en weet één van de twee in het gezicht te raken. De twee zetten het op een rennen, maar de vrouw laat zich niet overbluffen. Ze rent de twee dieven achterna en sleept er één de winkel weer in. Als duidelijk wordt dat de door de pepperspray getroffen jongen niet meer op eigen kracht de winkel uitkan, geeft zijn vriend het ook op. De einduitslag is duidelijk: 1-0 voor de winkelmedewerker. Bravo!
[video width="640" height="360" mp4="http://www.dagelijksestandaard.nl/wp-content/uploads/2015/06/LiveLeak-Female-Store-Clerk-Prevents-Shoplifting.mp4"][/video]
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties