Foto: Orange Pictures / Shutterstock.com

DENK’s schandalen: Fraude en anti-Israëlische waanzin eisen afstraffing!

Politiek20 jun , 19:00
DENK is een regelrechte ramp voor Nederland. Van hun krankzinnige steun voor een wapenembargo tegen Israël tot de stinkende verzekeringsfraude van hun Rotterdamse wethouder Faouzi Achbar: deze partij is een broeinest van polarisatie, hypocrisie en crimineel gedoe. En dan hebben we het nog niet eens over hun eeuwige slachtofferkaart en anti-Nederlandse houding. Het is hoog tijd om DENK-wethouders uit alle lokale colleges te flikkeren en deze partij voor eens en altijd de deur te wijzen. Dit tuig verdient geen plek in onze democratie!
Piri’s wapenembargo: DENK’s anti-Israëlische obsessie
Donderdag gooide GroenLinks-PvdA-Kamerlid Kati Piri een bom in de Tweede Kamer met haar voorstel voor een totaal wapenembargo tegen Israël, inclusief onderdelen voor de Iron Dome, het systeem dat burgers beschermt tegen raketten uit Iran, Hamas en Hezbollah. En wie stond er juichend achter? DENK, natuurlijk, samen met SP en de Partij voor de Dieren. Het plan was zo idioot dat zelfs D66 en Volt, normaal niet vies van Israël-kritiek, het afschoten. VVD’er Eric van der Burg waarschuwde dat dit Tel Aviv “van de kaart” kan vegen, en ChristenUnie’s Don Ceder noemde het “verwerpelijk”. De motie flopte – 99 tegen, 35 voor – maar DENK’s steun spreekt boekdelen. Deze partij kiest steevast de kant van Israël’s vijanden, terwijl ze onze bondgenoot in de steek laat. Het is geen verrassing, maar wel een schande. DENK’s anti-Israëlische obsessie is een gevaar voor onze veiligheid en waarden. We zijn hun 'River to the Sea' riedel spuugzat!
Achbar’s fraudeschandaal: DENK’s morele failliet
En dan hebben we Faouzi Achbar, DENK’s Rotterdamse wethouder, die nu officieel verdachte is in een bizarre zaak rond verzekeringsfraude. Vorig jaar ging zijn huis in vlammen op, en aanvankelijk speelde hij de slachtofferkaart: “Oh, wat erg, een aanslag!” Maar nu komt de waarheid boven: verdachte Rudney E. claimt dat hij door ene ‘Somma’ en ‘Blakka’ werd ingehuurd om de boel in de fik te steken, met de suggestie dat Achbar zelf meespeelde. Het huis was toevallig leeg, de achterdeur op een kiertje – hoe handig! De Rijksrecherche onderzoekt, en het OM bevestigt Achbar’s verdachte status, meldt het AD. Dit is geen incident, dit is DENK ten voeten uit: schijnheilig, onbetrouwbaar en tot over hun oren in louche zaakjes. Wat doe je met zo’n partij in je college? Precies, eruit schoppen!
DENK’s giftige agenda
DENK presenteert zich als de stem van minderheden, maar in werkelijkheid is het een partij die verdeelt, polariseert en Nederland ondermijnt. DENK’s trackrecord is een aaneenschakeling van schandalen, van hun dubieuze banden met Ankara tot hun weigering om de Armeense genocide te erkennen. Ze spelen de slachtofferkaart terwijl ze de boel ophitsen, en ondertussen steunen ze voorstellen die onze bondgenoten in gevaar brengen. Dit is geen partij, dit is een destructieve sekte.
Weg ermee!
De recente chaos rond het kabinet-Schoof, dat viel door Wilders’ PVV, werd door DENK als “goed nieuws” bestempeld. Ze noemden het een “frontale aanval op mensenrechten” en “racistisch”. Wat een gotspe! Terwijl zij zelf achter een wethouder staan die verdacht wordt van fraude en een embargo steunen dat Israël weerloos maakt tegen terreur. Dit is geen politiek, dit is verraad. Elke gemeente die nog met DENK-wethouders werkt, moet zich kapot schamen. Het is tijd om deze partij uit alle besturen te gooien. Ze brengen niets dan ellende.
DENK is een kankergezwel in de Nederlandse politiek. Hun steun voor een gevaarlijk wapenembargo en de criminele strapatsen van lieden zoals Achbar tonen aan dat ze geen plek verdienen in onze democratie. Ze polariseren, frauderen en verraden onze waarden. Het is tijd voor een landelijke schoonmaak: DENK moet weg, uit de colleges, uit de Kamer, overal. Nederland verdient beter dan deze ellende!
(Artikel gaat verder onder deze oproep) 👉 Steun DDS in de strijd voor een écht rechts Nederland! Rekeningnummer: NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media ✅ Doneer direct via BackMe en ontvang elke dag een gratis column in je inbox (die we niet op DDS konden publiceren omdat die te controversieel was) Link: https://dds.backme.org.
Ga verder met lezen
Dit vind je misschien ook leuk
Laat mensen jouw mening weten