Zoals PVV’er Harm Beertema scherp analyseerde, kreeg ON! een boete zonder dat er bewijs was voor de vermeende overtreding. De “beschuldiging” dat Tom de Nooijer zichzelf als raadslid zou hebben gepresenteerd in een uitzending bleek vals. Het Commissariaat gaf dat zelfs toe. Maar toch volgde een boete. Omdat het Commissariaat ON! koste wat kost kapot wil maken. Amma Assante: extreemlinkse raddraaier in toga
De spil in dit verhaal is
Amma Asante, een voormalig PvdA-politica en tegenwoordig commissaris bij het Commissariaat. Zij is de belichaming van de wokelinkse politisering die dit orgaan heeft overgenomen. Asante doet niet aan toezicht, ze voert een politieke vendetta.
Beertema
verwoordt het perfect: Asante overschrijdt haar mandaat volledig, net zoals Rabin Baldewsingh dat eerder deed als Nationaal Coördinator Racismebestrijding. Ze zet haar functie in om haar eigen ideologische agenda door te drukken.
En dat is levensgevaarlijk. Want wie de macht heeft om boetes uit te delen en licenties af te pakken, heeft de macht om het vrije woord te vernietigen.
De Tweede Kamer kán ingrijpen – en móét dat nu ook doen
De Tweede Kamer is de hoogste macht in ons land. Het Commissariaat opereert in naam van de overheid, en dus in naam van het parlement. En het parlement wordt tegenwoordig beheerst door een rechtse meerderheid.
Die meerderheid moet nu eindelijk laten zien waarvoor ze is gekozen. Geen laffe stiltes meer. Geen angst voor de racisme-kaart die links altijd trekt. Nee: ingrijpen. Het Commissariaat hervormen, Amma Asante wegsturen, en zorgen voor een écht onafhankelijk toezicht dat niet langer als
politiek slachtmes wordt gebruikt.
🟦 DDS staat pal voor het vrije woord. Wij laten zien hoe linkse instituten worden misbruikt om kritische geluiden te breken. Vind jij dat de Kamer nu moet ingrijpen en dit machtsmisbruik moet stoppen? Steun ons dan.
👉 Doneer via https://dds.backme.org of maak een bedrag over naar NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media. Twee maten en pure hypocrisie
Kijk om je heen: linkse omroepen als BNNVARA krijgen vrij spel om dag in dag uit propaganda uit te zenden. Niemand bij het Commissariaat denkt eraan om hen een boete te geven voor hun eenzijdigheid. Waarom niet? Omdat ze precies het juiste kartelgeluid verkondigen.
Maar ON!, de enige omroep die écht kritisch is op migratie, EU-dwang en klimaatideologie, wordt tot op het bot uitgekleed. Geen bewijs nodig, geen overtreding vastgesteld - gewoon een boete, puur uit haat tegen een afwijkende mening.
Dat is niet toezicht. Dat is politieke zuivering.
Dit kan niet langer zo doorgaan
Het Commissariaat is wanstaltig ontspoord. Amma Asante gebruikt haar positie om de pluriformiteit van de publieke omroep te vernietigen. Dit is censuur, dit is kartelpolitiek, dit is een frontale aanval op de democratie.
En dus is er maar één conclusie: de Tweede Kamer moet nu ingrijpen. De Kamer heeft de macht, en met een rechtse meerderheid is er geen excuus meer. Hervorm dit instituut, stop deze politieke hetze, en zorg dat
Ongehoord Nederland en álle kritische stemmen de ruimte krijgen die de wet hen garandeert.
🟥 Vind jij ook dat het Commissariaat moet worden hervormd en Amma Assante moet worden gestopt voordat het vrije woord definitief wordt gesmoord? Steun DDS zodat wij deze strijd blijven voeren.
👉 Ga naar https://dds.backme.org of doneer direct via: NL95RABO0159098327 t.n.v. Liberty Media.